kahljica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


bekica -> kahljica (31.1.2005 16:26:04)

Prosim vas drage mamice in očki, če mi poveste kako ste svoje malčke navadli na kahljico. In pri kateri starosti.Najlepša hvala. lp:sloncek::rozica:




Anonimen -> kahljica (31.1.2005 19:16:35)

Dve leti in pol, na WC, najprej direkt, potem pa z nastavkom.




Anonimen -> kahljica (31.1.2005 19:25:46)

Naša je dobila kahljico za : rojstni dan in takrat ko smo ja posedli na kahljico se je polulala. Čez tri mesece smo jo že uporabljali redno. Pri 1,5 letu smo imeli pleničko samo ponoči. Bila je zelo pridna in upam da bo pri drugem enako.




rainbow -> kahljica (31.1.2005 20:30:32)

Bravo, to je pa res hitro. Jaz s tem še sploh nisem začela, pa bo tudi zdaj stara leto in pol. Kjerkoli berem, piše, da je še čas, ker da še ne znajo zadržati izločkov. Razen moja mama, ki pa je zgodba zase. Jaz začnem poleti.




*maja -> kahljica (31.1.2005 21:48:16)

Naša pupa je bila tudi pri 18 mesecih suha, ampak fante je pa popolnoma druga zgodba...:(. Star je 15 mesecev in ga nikakor ne moremo navaditi na kahlico, zgleda da bo treba počakati do poletja..

Aja, oba smo začeli navajati okoli 9 mesecev ;).




bekica -> kahljica (1.2.2005 8:53:01)

Najlepša hvala za odgovore. Moja je stara 20 mesecev, pa jo sploh ne zanima kahljica, tko da ne vem kaj bomo naredili.:metulj:




Anonimen -> kahljica (1.2.2005 9:16:48)

Bekica, moj nasvet: počakati do poletja, potem pa kar pleničko dol, da vidi, kako ona naredi lužico, ki teče po nogah in po tleh. Pa kako ona drekec naredi v hlačke. Potem ji bo kliknilo, da vse to ona naredi, s svojo voljo. Pa bo šla na stranišče to narediti, ali pa na kahljico. Vsaj pri nas je bilo tako.




saša 73 -> kahljica (1.2.2005 9:59:28)

Pozdravljena Bekica.Naša trmoglava škorpijonka se je komaj pri treh letih odvadila plenice.Doma smo sicer že lep čas prakticirali in je pridno hodila kar na školjko,o kahli ni hotela slišat.V vrtcu pa je bila druga zgodba.Nakar jo je vzgojiteljica le prepričala,da je frajerjsko it opravit potrebo na wc.
Tudi jaz mislim,da mora otrok postat dovolj zrel,da pogrunta svoje fiziološke potrebe.
Lep pozdrav vsem!




Stran: [1]