|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri senčnik?
3.3.2008 11:48:23   
picola1
Ojla!

Sonce je čedalje močnejše in našo ful moti, ko ji seka direkt v oči...Moram nabavit en senčnik pa me zanima katerega uporabljate:ali tisto marelco ali tistega, ki se ga navleče čez voziček (čez tisti del, ki pride nad otrokovo glavo, sej ne vem, kako bi rekla)? Kateri se vam zdi boljši? Meni je prodajalec rekel, da se zdej ful odločajo za tega zadnjega...sam jst sem ful skeptična, ker se mi zdi, da ko se voziš direkt proti soncu, da ne moreš te zadeve navlečt tolk čez, da bi otroku celemu delalo senco... Marelo pa lahko obračaš po milji volji vsakih pet sekund, če je potrebno. Kakšne so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri senčnik?
3.3.2008 11:51:37   
kaya2007
mi imamo na vozičku strehico, ki sega čez cel voziček in na koncu še na dol..pa nič ne pomaga-tako da bom kupila še marelo! sicer jo moraš obračat, ampak vsaj pomaga.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri senčnik?
3.3.2008 11:53:20   
OliveOyl
Mi imamo oboje,sam tisti senčnik ni nič.Za po soncu je najboljša marela,pa jo lepo obračaš kamor ti paše.
Priporočam ti kakšno mal dražjo,ker ta poceni se takoj zlomijo(tam ko je za pregibat)
Peg peregotovo smo imeli dve leti,sem pa kupila ene poceni so se pa po parih dneh zlomile.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri senčnik?
3.3.2008 12:09:10   
jaša2
mi tud imamo marelo. čeprav se včasih ful namtramo, da trofimo tisti kot, iz katerega ji sonček najbolj sije.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri senčnik?
3.3.2008 12:14:39   
kristinaj
jaz imam tudi marelo in sem zelo razočarana nad njo. ko sem jo kupovala nisem pogledala kako se pritrdi na voziček in imam grozne probleme, ker se na voziček zeloooo slabo pritrdi, ne stoji, kot je treba, zato je ne uporabljam.

strehca je pa tako, če jo daš do konca, punca nič ne vidi ven.....


poiskat moram kakšno bolj ustrezno rešitev...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri senčnik?
3.3.2008 14:54:28   
Anonimen
Jaz sem kupila kar originalno PP zraven. Drugače se tudi pri mojem vozičku strehica potegne čisto dol, ampak tisto je bolj uporabno takrat, ko spi. Ko pa gleda naokoli pa se raje z marelo igram.
Zaenkrat mi še ni bilo žal, da sem jo kupila zraven.

Res pa je, da se splača malo več $$ odštet.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri senčnik?
3.3.2008 15:01:41   
martita
A slučajno katera ve kateri senčnik paše na Speedyja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri senčnik?
3.3.2008 15:33:12   
Ekaz
Tudi mene zanima kateri senčnik na Speedija - Quinny!

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?