mokra ušesa (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


iza -> mokra ušesa (31.1.2005 11:07:28)

A vi svojim sončkom zmočite ušesa ko jih kopate? Potem pa jih zbrišete s kosmom vate? Stari smo skoraj 4 mesece pa lp:rozica::rozica::rozica:




Anonimen -> mokra ušesa (31.1.2005 11:22:16)

Jaz ji jih obrišem s palčko, pri tem pa pazim, da ne grem pregloboko.
Saj drugače ne moreš, kot da jih zmočiš :zmeden:




KIRA -> mokra ušesa (31.1.2005 11:22:18)

kosom vate? :zmeden::zmeden:
seveda z baby palčkami za ušesa.9nebesa




jagoda -> mokra ušesa (31.1.2005 11:26:15)

Jaz mu nikoli ne čistim ušes s palčkami, ampak samo z robom pleničke oz z zvitim robčkom! Pri kopanju pa pazimo, da se čist ne potunka z ušesi v vodo - mokri so pa seveda!




KIRA -> mokra ušesa (31.1.2005 11:29:36)

ne vem zakaj tako pazite s tem :zmeden:. na vodo se mora navadit. moja se je na začetku tudi drla, ko sem jo zmočila po glavi in obrazku. zdaj jo pa lahko z vedrom polijem, pa sam učke zapre in počaka. 9nebesa

seveda jo celo zmočim, saj jo je treba umit. ušeska si s palčko spucamo, pa popek po potrebi tudi, drgač jo pa čist mal sfrotiram narahlo po kopanju, pol pa s fenom posušim. ji je blazno všeč, ker topel zrak piha, sam da ga vedno prijet proba, pa moram pazit:)-:)-.




pikapoka27 -> mokra ušesa (31.1.2005 11:43:31)

Naša :duda: je glede kopanja pravi fenomen. Že od prvega kopanja bi imela v vodi najraje kar celo glavo (ima 6 tednov). Umiri se šele v položaju mrtvaka - obe ušesi v vodi. Pa še takrat obrača glavo, da ji gre voda v oči. Uporabljam baby palčke za ušesa.
lp




Natas@ -> mokra ušesa (31.1.2005 11:51:19)

Tudi naš najbolj uživa, če ima glavo potunkano tako, da ven gleda samo obraz. Mu pa po kopanju ušesa obrišem s pleničko in palčko za ušesa. Pa še pofenam ga. Uživa 100/h




kimi -> mokra ušesa (31.1.2005 14:00:54)

Moj uživa ko ima ušesa v vodi, ko ga dam pa ven ga pa obrišem s posebnimi palčkami za otroke (ista cena kot navadne), ki imajo na začetku odebeljeni del tako da otroku ne moreš preveč globoko poriniti palčke v uho




Stran: [1]