Zakaj me ne mara? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Tinca7 -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 11:07:10)

Tole je že prav grozno! Lara se sploh noče več dojit, sedaj pa tudi flaške noče več od mene! Kadarkoli jo imam jaz na rokah se dere, kot bi jo iz kože dajala, ko pa jo prime oči, pa je vse OK. Jo previjem in grem v dnavno sobo, si odpnem modrček, in je že groza:((. Ji hočem dati flaško pa nič ne pomaga. Jo položim v posteljico, ji dam flaško in celo pomlaska.
Kaj narobe delam? Čisto sem že obupana, saj mala dobesedno ne prenese da jo držim. Poskusila sem različne prijeme, pa nič ne pomaga.
Kakšno idejo prosim.





tina.nika -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 11:11:57)

Ne vem:zmeden2:, mogoče uporabljaš kakšen deodorant, parfum,ali pa kakšno negovalno mleko pa ji vonj ni všeč oz. je premočen. Pri nas se je to začelo dogajati pred mojo prvo M ( Nika je bila takrat stara 10 m. ) in takrat sva tudi zaključile z dojenjem.
lp, Tina:sloncek:




Tinca7 -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 11:20:29)

Nehala sem uporabljat deodorant, milo pazim da ne pride na prsi....Razumela bi, da se noče dojit, ampak zakaj niti flaške noče v naročju sprejet?




jagoda -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 11:24:39)

A mogoče kadiš? Adam kriči, če zavonja cigarete. Vsi si morajo prej umit zobe in preoblečit, če so kadili oz bili v zakajenem prostoru. Ne se sekirat. Bodi pozorna na malenkosti, verjetno je samo neka bedarija, ki ti še na misel ne pride!




m0jc4 -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 12:31:34)

Dobre noske imajo naši malčki.
Eva se joče, če vstopi gdo v hišo in je preveč naparfumiran.
:miska:




Anonimen -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 13:15:58)

Poskusi zamenjati flaško. Naš je tako pred dobrim tednom nehal z Aventovimi flaškami in zdaj pije z Nukovih... kar tako, čez noč.
Tako se je drl, da smo mislili, da ima krče. Bil je obupno lačen, pa je Aventovo flaško pljuval z ust!




lin -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 13:34:27)

To nepomeni da te nemara,ampak otroci so različni,eni bi se nonstop stiskali,drugi pa tega nemarajo.Mogoče je vzrok v temu,da si ti zaradi tega(imaš občutek da te nemara)živčna in otrok to čuti,zato je pol tudi ona nemirna ko je pri tebi.
Srečno!:metulj:




lin -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 13:36:38)

Možna pa je tudi ta reč z deodoranti.




Bejba -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 14:29:19)

Jaz sem pogruntala, da se pri meni mali potolaži samo v dvignjenem položaju (kot za kupček), nikakor v ležečem. Pri atiju pa ravno obratno. Je takoj potolažen, če ga prime v ležeči položaj. Sem bila tudi jaz že ljubosumna, ker se je vedno potolažil pri atiju, ampak sem pogruntala tudi svoj sistem, pa je. Glede hranjenja pa ti težko svetujem. Mogoče ji res ne ustreza flaška, mogoče cucelj, ima premalo ali preveč luknjic,...?

LP; B




BONI* -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 14:49:39)

Jaz mislim, da je vseeno kriv kakšen vonj. A imaš mogoče menzes, pa ima to kakšen vpliv-drugačen vonj potu. Ali pa je kakšna hrana ki jo ješ spremenila vonj potu, pa ji ne paše? Kaj pa prašek- ali imaš samo ti kakšen pulover z drugim praškom opran. Mogoče ji je pa samo prevroče v naročju. Jaz to včasih opazim pri Luki, ki pri očitu v naročju zelo hitro zašvica (v duetu z očijem) in je potem jok.




*HONEY* -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 17:29:51)

Po porodu sem bila zelo slabokrvna in sem mogla dosti počivat...takrat je ati bolj skrbel za Nike kot jaz,razen kaj sem jo morala podojit in takrat sem tudi jaz večkrat pomislila, da me ne mara, ker se je jokala, da sma se komaj kaj podojile, je že spet ati plesal okoli nje,ker mami ni bila več za uporabit.:ups:
Zdaj je dobra samo mama,nič več ati.;)
Hočem rečt,da mogoče je samo obdobje in bo minilo.

LP




Jančika_ -> Zakaj me ne mara? (31.1.2005 18:43:54)

Pri nas je bilo tudi tako obdobje, na srečo samo par dni, pa je minilo. Vse take reči prej ko slej minejo:).




Stran: [1]