kopanje - kdaj z milom? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ZARJA -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 10:34:38)

Oj!
Moja dojenčica je stara 7 tednov. Patronažna je rekla, da naj jo od začetka kopam le v vodi in brez vsega... Kdaj ste ve začele uporabljat milo pri kopanju in katero?

Lep dan!:racka:




malika -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 10:38:47)

Jaz sem uporabljala milo od prvega kopanja dalje, prav tako ga je patromažna prvič skopala z milom. Uporabljala pa sem Johnsons. Uporabi katerega koli otroškega. Glavno je, da je trdo.

LP:racka:




PIAF -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 11:26:19)

Tudi mi že od rojstva oz. ko smo ga prvič kopali, uporabljamo trdo milo od Niveje in še sedaj (5.mes.), tudi za glavico.




babylove -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 11:43:38)

Mene so v porodnišnici kopanja naučili, in to s tekočim milom Saugella, tako da ga že od prvega dne vsak dan umijem z milom, potem pa splahnem v čisti vodi. Star je pa 3 tedne.

Lp!




Natas@ -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 11:55:34)

Našega je patronažna skopala prvič pri 4 tednih z milom. Ga pa uporabljam prbl. 3x na teden oz ko se pokaka do vratu.




lidia -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 12:10:02)

Živjo,

moj dojenček je star tri tedne in pol, danes sem govorila s patronažno sestro glede kopanja z milom. Lukas ima nekoliko suho kožo, zato mi je predlagala, da ga vsak dan , če ga kopam, kopam v vodi z malo mandljevega olja, tako ga tudi mazat ne rabim. Z milom pa mi je predlagala, da ga umivam enkrat tedensko, ker drugače bi mu preveč izsušilo kožo.

:metulj:




Kenny -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 13:22:41)

Jaz ga še nikoli nisem skopala z milom, pa je star 1 leto! Samo voda, občasno s kamilicami, enkrat na teden malo šampona na glavo, ene dvakrat na teden ga namažem z otroškim losijonom in to je to. Nikoli nismo imeli nobenih problemov s kožo!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.1.2005 13:58:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kimi -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 14:11:20)

Jaz ga uporabljam od 1 meseca naprej od Bibchen tekoče milo gor piše creme bath (nekaj takega) to milo sva dobila za darilo




puri -> kopanje - kdaj z milom? (31.1.2005 15:36:55)

Jaz sem ga na začetku ene 3 mesece namilila samo 1-krat tedensko (tako mi je rekla patronažna), samo v vodi sem ga pa kopala vsak drugi dan! Sedaj pri 6,5m pa ga namilim 2-3krat na teden!

lp:)




Stran: [1]