Adaptirano mleko (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


maja -> Adaptirano mleko (30.1.2005 23:43:04)

Prosim za vaše izkušnje. Imamo 7 mes in uporabljamo Aptamil 2. Zadnje dni se mi zdi, da enčku smrdi iz ustk po kislem in tudi blato ima (preveč) kisel vonj.Tolko kisline v teh nežnih črevcih... če se samo spomnim moje zgage med nosečnostjo...avč!::(Se mi zdi, da je krivo mleko?:zmeden: Kakšna mleka uporabljate? A je katera preiskusila več vrst in lahko primerja? Me skrbi...Lahko noč :zaspan: pa hvala za odgovore!




Gina -> Adaptirano mleko (31.1.2005 0:31:21)

A si probala milumil ali pa comformil? Mi imamo milumil, pa je fajn. Bolj mi je všeč, kot hippov. Res pa je, da sem hippa probala našega in ne tistega iz mullerja, ki ga punce tudi zelo pohvalijo. Po moje moraš kar sama probat, kaj bi vašemu pasalo.:)




Tinca7 -> Adaptirano mleko (31.1.2005 7:43:09)

Midve sva sedaj začele uporabljati Beba od Nestleja. Moram rečt, da je njej bolj všeč kot Aptamil, in tudi kaki je lepši:)-.




brbra -> Adaptirano mleko (31.1.2005 11:38:32)

Naš pa sploh ni hotel nobenega drugega mleka kot Novalac. Sedaj se samo dojimo ampak sem zadnič se spomnla mu dat riževo kašico in sem rabila mleko. Sem šla iskat v spar Hipp 1 in ga tudi poskusit ni hotel, tako da smo zopet na novalacu. Mi je tudi lekarnarca rekla, da se ji zdi najboljše - očitno je zbirčen9nebesa

lp




KIRA -> Adaptirano mleko (31.1.2005 11:47:46)

mi smo pa sprobali vse razen novalac. najprej aptamil, sam ni blo dobro, je melakrče, pol milumil, je bla zaprta, hipp - tudi krči, pol smo pa pristalina comformil. ta je pa kokr tolko dober, se ji je prebava uredila. smo ostali pri njem.

mož mi glih javlja iz avstrije, da so vse cene za adaptirana mleka v BIPA (avstrIja dvignili), pa baje DM in Billa tudi.
prej so bile od cca. 8 - 14 eur, zdaj pa so od 11 EUR naprej.

APTAMIL 1 7,00 EUR (zgleda edina enaka cena)

APTAMIL 2 11,7 EUR

COMFORMIL 2 15,7 EUR




Stran: [1]