No sleep till...? (4m) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


HuAnita -> No sleep till...? (4m) (30.1.2005 10:12:05)

Dobro jutro, komaj se še držim na nogah... Saj me bo minilo čez dan, najhuje je pač zjutraj, potem ko je našo prinčipeso zvijalo od 2.00, zaspali pa sva šele ob 7.00, pa do 9.00. :((
Hm, ko bi se mi le uspelo sinhronizirati z njo - zaspati ob 18.00, pa do 24-01.00 itd. Še vedon čakam na čudež ali 9nebesa.
Sem pa kljub temu dobre volje, saj je :muca: danes stara že 4 mesece!!!:bravo:

Hu:hudicek:Anita




princeska Zala -> No sleep till...? (4m) (30.1.2005 10:42:36)

Dobrodošla v klub 4 mesečnikov! :bravo::bravo::bravo:
Pini pa vse naj naj!:duda::darilo::torta:
:sloncek::rozica::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::rozica::sloncek::rozica::rozica::rozica::sloncek::rozica::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica::sloncek::rozica:




Scubi -> No sleep till...? (4m) (30.1.2005 19:21:30)

Zdrži, ljubica, mi smo jutri šele tri tedne, pa je isto, zvija nas kot štirje...kje so še 4 meseci...pa se tudi trudim biti dobre volje, saj je pomembno, da je mali zdrav...probam spati takrat kot on. Je pa res, da so noči najdaljše. Čestitke za obmesečnico!:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Alenka




HuAnita -> No sleep till...? (4m) (30.1.2005 19:27:17)

Kako sta kaj, babuški? Nič ne slišim več od vaju, sta ok? Kako pa prinčipesa Zala?




Stran: [1]