Plavanje dojenčkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tinadvojčica -> Plavanje dojenčkov (30.1.2005 9:35:41)

Pozdravljene!
Zadnjič msem zasledila na oddaji Dobro jutro plavanje dojenčkov.Za to sem že slišala ampak ker imam dve princeski se mi zdi za eno 19000 sit malo preveč denarja.So pa v oddaji rekli da so cene tudi od 8000 sit naprej.Ali katera ve kaj o tem?




HuAnita -> Plavanje dojenčkov (30.1.2005 10:03:30)

Na Dobrni je baje 18 tisočakov, v Zrečah je bilo včasih malo manj, vendar sem mi zdi, da tam ni več tečaja.
Hja, moramo se navadiit, da nam za :duda: vse prav fino 'zabiberijo'...:((




bskrle -> Plavanje dojenčkov (30.1.2005 17:34:05)

Mi nismo hodili na organizirano plavanje, čeprav sta v vodi že od 4 meseca. Smo hodili v Snovik, za manjše(4-8 meseca) so boljše Terme Olimje, ker imajo zelo toplo vodo.
Kar pogumno, otroci se sami sproste in uživajo, je pa fino,če sta 2 odrasla, se lažje urediš.
Barbara




SISI25 -> Plavanje dojenčkov (30.1.2005 18:38:59)

Jaz sem tudi razmišljala o tem pa mi je malo veliko za dva. jaz sem razmišljala da bi šli na Dobrno ker nam je to najbližje ampak res mogoče malo predrago.




jasna j. -> Plavanje dojenčkov (30.1.2005 22:06:26)

V MB (Fontana) so mi rekli 19.000 za dojenčka in dva spremljevalca. Pokliči in si zrihtaj kakšen količinski popust.




Bejba -> Plavanje dojenčkov (30.1.2005 22:16:00)

Punce, a to na mesec? Če je na mesec, je res too much :zmeden:.

LP; Bejba




jasna j. -> Plavanje dojenčkov (30.1.2005 22:26:03)

Ne - tečaj, 10X




Anonimen -> Plavanje dojenčkov (31.1.2005 8:49:47)

V Lj na Difu je 19.000 sit za 10 vaj + ena gratis.

Hm, kaj pa če bi jim razložila situacijo in bi mogoče imeli posluh za to, da je 38.000sit res malo veliko...in bi mogoče eno realno ceno plačala.

A čem jutri na tečaju vprašat?




Pupica -> Plavanje dojenčkov (31.1.2005 10:09:57)

Bled, tečaj 19.000 sit. 11 plavalnih "ur".

Poizkusi se zmenit, kr za 2 je to res kar en zalogaj:(




Bejba -> Plavanje dojenčkov (31.1.2005 14:47:04)

Punce, še ene par vprašanj glede tega. Kako to izgleda (kaj se v vodi počne z otročki), koliko morajo biti otročki stari (od kdaj naprej) in ali je možno prvič priti samo na probo, da vidiš če malemu sploh ustraza?
Hvala

LP; Bejba




Pupica -> Plavanje dojenčkov (31.1.2005 15:00:19)

Bejba, delček si lahko ogledaš pri nas v albumu, mamo kar nekaj slikic.

Pri nas je Tia vse sprejela zelo dobro.Je pa en dojenček, ki je šele pri 3.uri prišel v šlaufek, pa še to z veliko muko in dretjem.

Mislim, pa da bolj težko prideš na probo:(

čakalne vrste so pa tudi zelo dole, ker je veliko povpraševanje.Mi smo se naročili septembra, na vrstoi smo prišli v januarju.

V glavnem na začetku, si v vodi 15 min, drugič 20, nato 25....
Začneš z šlaufom(če ga otrok prenese), nato zadnjih 5 minut brez.
Ko se vsi privadijo, lahko tudi pojejo(starši)in se vrtijo otroci seveda uživajo vmes. Prve parkrat naj bi bil otrok z mamico, nato gre lahko oči , babi, dedek,...No pri nama je šel prve 3x oči, ker ni bilo nobenih problemov s Tio.

Je pa enkratni doživljaj in nama ni čisto nič žal, čeprav sva imela pomisleke, ker je Tia le zelo majhna(ko smo začeli plavati je imela 4 mesece).Sedja je dopolnila 5 in mislim, da bo le še bolj uživala v vodi.Sicer ji pa voda ni tuja, saj se kopamo vsak dan v čebričku. in vodo enostavno obožuje.

LP

če te še kaj zanima mi lahko pišeš tudi privat!

papap

:kuza:




Anonimen -> Plavanje dojenčkov (31.1.2005 15:22:12)

:rozica:Bejba, je vse lepo pupiva&TIA povedala. Drugače si lahko veliko prebereš tudi na www.plavanje-dojenckov.com:)
Če te kaj še zanima, pošlji na privat. Tudi pri meni si lahko ogledaš albume.

Pozdravček




Stran: [1]