|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2006 - 3. del
12.10.2008 10:08:13   
max81
dannn...mi smo se včeraj potepali, smo bili pri bratu in njegovi na rojstnem dnevu, je blo luštno, super, fajn....ati je šel pa pol na poslovilca, tko, da smo bili tudi mi zvečer sami doma....sicer smo kr pozno šprišli domov, tako, da smo šli vsi trije takoj spatuser posted image , ja je pasal, sam tamal je začel ob enih tulit k ne vem kaj, ...zdej pa ne vem, al je blo kej od hrane, al pa od tega k so si ga skoz po rokah podajal...mislim, da je to to, ker takoj ko si ga vzdignil je blo okuser posted image user posted image user posted image  mali je bolj razvajen kt je bila pupauser posted image ...jao sam da ne bo mamin sinkouser posted image user posted image

no pofruštkal smo, pokofetkal tud, zdej pa čakamo, da se junior zbudi, da gremo mal na luft, pol pa kosilo narest, čeprov se mi tud sanja ne kaj bom vrgla v piskeruser posted image user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 3026
   RE: November 2006 - 3. del
12.10.2008 10:09:00   
max81
o Aja1 lepo pozdravljenauser posted image user posted image

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3027
   RE: November 2006 - 3. del
12.10.2008 10:11:10   
max81
tko zdej se je pa sine zgleda naspal...gremo ven...lepo se mejte in izkoristite lepo vreme

ppapa

(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3028
   RE: November 2006 - 3. del
12.10.2008 15:59:22   
Zamima
hejla...
preživeli smo sanjski vikend,... aaaa, kako lepo je biti zaljubljen user posted image user posted image user posted image ,...
komaj čakam na torek, ko pobegnemo na morčija  user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 3029
   RE: November 2006 - 3. del
12.10.2008 16:35:36   
Zamima
ups,... sredo user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3030
   RE: November 2006 - 3. del
12.10.2008 19:19:39   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: max81

o Aja1 lepo pozdravljenauser posted image user posted image


Hvala. user posted image  Sem takrat najbrž že šla.

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3031
   RE: November 2006 - 3. del
12.10.2008 19:23:48   
Aja1
Pa dober večer.
Danes smo bili pri tašči in tastu. Sem se spet najedla kostanja....Upam, da me ponoči ne bo vse tiščalo user posted image .

Neja že pridno spi, še vedno kaka zelo redko (danes 3x). Upam res, da so krivi zobki.

Se pa z dragim odločava o nakupu nove postelje - jaz bi vodno, on pa kaj cenejšega (tudi jaz se ne bi branila nižje cene za enako kvaliteto). Bi ga kmal kap zadela, ko sem rekla, koliko stane. Ima katera vodno? Izkušnje?

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3032
   RE: November 2006 - 3. del
12.10.2008 20:21:57   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

hejla...
preživeli smo sanjski vikend,... aaaa, kako lepo je biti zaljubljen user posted image user posted image user posted image ,...
komaj čakam na torek, ko pobegnemo na morčija  user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Super Zamima. Lahko kaj več napišeš user posted image . Sam firbčne si nas naredila user posted image .

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3033
   RE: November 2006 - 3. del
13.10.2008 16:37:44   
Zamima
Dan,... user posted image

Jaz sem ravno ribicam akvarij sčistila,... je zdaj tak lep user posted image . sem končno uspela mehurčke dat na sredo in prekrit tisto zadevo s peskom, da zgleda, kot, da mehurčki prihajajo ven iz kamenčkov user posted image .

Danes sem Zali kupla roza trenirkico v Hoferju Tom & Jerry user posted image , so prav luštne,... sem sicer hotla rjavo z roza rokavi, ampak niso imeli št. user posted image .

Drugače sem pa že nekaj malega nakupla za dopustek user posted image . Sicer bomo ravno zamudili kostanjev piknik v vrtcu, ampak kaj hočemo user posted image .

Gremo pa  zato zdaj kostanjčke pečt user posted image user posted image user posted image

Aja1, ma saj ni nič takega, lepo se imamo pač user posted image , uživamo kolikor se da in imamo se ZELO radi, kar je najpomembneje user posted image user posted image user posted image .

Srečna sem!


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3034
   RE: November 2006 - 3. del
13.10.2008 21:07:07   
urška76
Čer!
Zamima kok je fajn tvoje poste brat, k ljubezen kar sili iz črk. user posted image  Ti kar bodi zaljubljena, sej je že cajt za mal sončka na tvoji poti.
Mi smo drgač preživel sončen vikend. Mal deloven pri naših, pa mal pohajkovalski. No pa tašči smo se spet zamerli. user posted image  ampak te ženske res ne razumem. Maladva sta neki nagajala in sva prepovedala sladkarije za nedeljo. Pa tašča ponudi sladoled, naš razloži, da sladoleda in sladkarij ni. Pa pride čez pet minut ven s porcijami sladoleda. In potem je vlekla nos za seboj, ko ji je moj mirno rekel, naj nese sladoled nazaj not. Potem prinese malima ene vrečke bonbonov in jih mirno pospravim v torbico, otrokoma pa povem, da jih dobita danes. Ker pač nista ubogala. Pa ne vem no. A nima otrok nč rada, ker jih s tem samo muči. user posted image
Eh brez veze, spet sem se razpisala zarad tašče.
Ja v nedeljo smo bili še na Jančah na kostanju. Je tko pasal pobegnit iz lublanske megle na sonček.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3035
   RE: November 2006 - 3. del
14.10.2008 9:16:57   
Nogavica
Jutro!

Danes ponoči me je Živa tako ugriznila v zizo (ne nalašč), da eno uro nisem mogla zaspat od bolečine. user posted image  Zjutraj jo je potem hotela, pa sem ji rekla, da lahko dobi drugo, ker me ta boli, ker me je ugriznila. Pa se mi je tako lepo opravičila s "Prosti, mami", da itak ne bi mogla biti jezna na njo, tudi če bi hotela.
Mi je ful sladka zdaj, ko se zna opravičiti, včasih se sicer dela ubogo in se opravičuje kar naprej, za brezzveze, potem pa se carta.
Je pa taka, da takoj opozori tudi naju, da se ji morava opravičiti, če jo npr. po nesreči cukneva za lase med oblačenjem ipd.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3036
   RE: November 2006 - 3. del
14.10.2008 18:15:04   
Pikapolonica_
Nogavica, še dojiš? user posted image user posted image Superca. Mi smo se dojili 18mesecev, potem pa mi je vse skupaj postalo prenaporno, ker se je Jakob dojil tudi do 10x na noč. Po pol ure seveda, tako da sem pol noči dojila user posted image  

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 3037
   RE: November 2006 - 3. del
14.10.2008 18:59:11   
Nogavica
Ja, še kar dojim. Čakam, da se gospodična sama odstavi. Sem parkrat hotela nehat, ko je bilo res prenaporno, pa nisem prenesla njenih izpadov, ko ji nisem hotela dat zize. Jaz upam, da bo sama nehala še pred šolo. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3038
   RE: November 2006 - 3. del
14.10.2008 21:57:34   
urška76
Da nas vržem na prvo stran se pa moram oglasit. user posted image
Mi smo pa danes globoko razočarali našega Mihca, ker nismo šli na plavanje. In še nekaj časa nas bazen ne bo videl user posted image . Je bazen na fakulteti za šport spustu in smo zdej na suhem, al kako bi se reklo. Zdej pa upamo, da se bo našel kak nadomestni termin kje drugje, da ne bomo predolgo čakali na nove urice plavanja. No malega smo malo potolažili z obiskom pri moji sodelavki. Je pozabu na plavanje, ko je videl kuhan kostanj user posted image
Oba škrata sta pa skoraj zlezla v akvarij pri sodelavki. Sva se z našim na hitro odločila, da ga bo verjetno kar Miklavž prinesel obema. Čeprav bova to težko izvedla (na skivaj, da nebi maladva nič posumila), bo mogoče bolš počakat na rojstni dan od Miha. Mogoče pa sploh ni slaba ideja, da bi ga že Špela dobila. K itak nimam ideje, kaj naj mali kupiva. Ima tono igrač, za obleč in obut vse. Knjig je že skor na kilometre, ne samo na metre. To bi blo pa tako darilo, ki si ga tud mali želi. No špela bo itak dobila še svoj račun na banki. Sva ga tud malemu za drugi rojstni dan odprla.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 3039
   RE: November 2006 - 3. del
14.10.2008 21:58:44   
urška76
Zdej k smo pa na prvi strani, kje pa se potikate vse?
Eno tako veliko mrtvilo je tu na naši debati. user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3040
   RE: November 2006 - 3. del
15.10.2008 5:38:46   
malilump
Se samo na hitro javim...brala bom po službi...pri naju vse po starem, Val je priden, jutri ima rojstni dan in že komaj čaka tortico...jutri bo tak izi praznovanje, v soboto gremo pa k sestri v Lj, ker oni še ne morejo priti z Maksom (k je komaj 1 teden star) in bomo kar tam imeli večje praznovanje...sem bila v ponedeljek na enem razgovoru, potem sem pa hitro šla še malega Maksa pogledat...je tako luškan in priden...user posted image

Zdaj se mi pa že mudi...lep dan vsem...


_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3041
   RE: November 2006 - 3. del
15.10.2008 7:11:20   
Aja1
Jutro. Samo na hitro. Doma mi je crknu računalnik oz. je full počas delal, pa je šel v popravilo. Danes ga dobim nazaj in bom zvečer kaj več napisala. Zdaj pa šibam na seminar v Ljubljano.

_____________________________




(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 3042
   RE: November 2006 - 3. del
15.10.2008 13:28:13   
Zamima
samo poslovim se user posted image ,... lepo se mejte, se tipkamo v nedeljo zvečer, pridne bit, pa pišite kaj, da bo kaj za prebrat ko pridemo nazaj ...

čau čau


user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3043
   RE: November 2006 - 3. del
15.10.2008 14:19:12   
viv_
Daaaaaaaaaan!

Evo še mene po 100 letih.

Najprej gre poseben pozdrav Urški, ki je že 100 let nisem brala ali videla... Čau bejba! user posted image

Zamima, uživi na morju, pa kej naštimejta user posted image

Mi se mamo fletno! Ta teden sem sicer mati samohranilka, ker je možek cel teden v ZG, ampak čas kar mine. Edino škoda mi je, ker bom danes v vrtcu zamudila kostanjev piknik, ker moram bit v službi user posted image  Je bilo presenečenje v zadnjem hipu. Na srečo je vskočila naša aja in bo šla ona s puncama. Mi je pa žal, da me ne bo. No ja, pa drugič ...

Sicer pa Zarika je zlat otroček, Mirni tudi... sploh imamo trenutno eno tako fajn obdobje. Punce so že "velike", sploh Mirna je že prava mala dama. Se že prav fletno da pogovarjat z njo. Pa fajn se že da okrog letat... no sej ne, da prej nismo, ampak zdej je že bolj enostavno.

So se pa končno začeli premiki pri naši hiši... Jeeeeeeeeeee... Bojda čez 14 dni začnemo s prvimi deli (našo zdejšnjo hišo bomo malo dvignili in razširili). Komaj čakam! Se bomo selili v mansardo in glede na načrte bo super stanovanjce. Sej to stanovanje, ki ga imamo zdaj je sicer fletno in je res naše gnezdece, ampak to novo bo pa res lepo in nekoliko bolj elegantno, ne več toliko mladostno. user posted image

Uf, sem se razpisala po dolgem času...

Lepo se imejte punce in uživajte!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3044
   RE: November 2006 - 3. del
16.10.2008 19:54:00   
majas
Čer!
Eni pa kar na morju... lepo, upam da se imate čim lepše.

Mi smo pridni v vrtcu, doma prenavljamo kopalnico, tak da imam bombo vsepovsod..se pa že full veselim. Vam bo kkao slikico prilepilia ko bo končana user posted image

Vidim da ste vse vredu...

Nogavica še kar se dojita? Lepo.. ziher je lep občutek ko se pocarta tako pri tebi, samp jaz si naše zdaj že velike punce sploh ne predstavljam na zizi user posted image

Smo tudi mi začeli lepo govoriti in ponavljati besede... od kar je v vrtcu se je res zelo spremenila in sem prav vesela da rada gre


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3045
   RE: November 2006 - 3. del
16.10.2008 19:58:49   
majas
Malilump
Kje si mi ti user posted image vse naj naj Valu... če me ne bo jutri nič gor... Že 2.svečko bosta pihala... user posted image pa čestitke sestri



_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 3046
   RE: November 2006 - 3. del
16.10.2008 22:04:28   
Nogavica
Vse najboljše, Val, za 2. rojstni dan!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 3047
   RE: November 2006 - 3. del
17.10.2008 10:15:03   
viv_
O, a smo že začeli...

Vse naj naj Val!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 3048
   RE: November 2006 - 3. del
17.10.2008 13:49:46   
krfjolca
Wiii, sezona rojstnih dnevov je odprta user posted image  user posted image

Vse najboljše, Val.

Mi bomo tudi prazovali, ima moja mami RD. Drug teden je pa že moj dragi na vrsti, potem pa že kmalu tamauček.

Jaz pa oznanjam, da sem včeraj prvič začutila brcike, danes pa imam prvič gor nosečniške hlače user posted image . Se mi je končno začel malo trebušček videt, vendar je še kar bolj mini. Imam hlače bolj zaradi filinga gor kot iz dejanske potrebe user posted image .

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3049
   RE: November 2006 - 3. del
17.10.2008 16:56:06   
Anonimen
user posted image Vse najboljše, Val! user posted image



(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  120 121 [122] 123 124   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...
Likovne počitnice za otroke, zimske počitn...
Otroci bodo v času zimskih likovnih počitnic, ki jih organizira NIČ ART likovna šola, ustvarjali v ateljeju in v galerij...




Kako bi reagirali ..
Admin

če bi šel vaš mož na kavo z bivšim dekletom, ki je že leta ni videl, da se malo "pogovorita"?