|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glasen smeh
29.1.2005 18:59:04   
sonček2*
Kdaj so se vaši otročki začel naglas smejat. Taja se poskuša že kake 10 dni, ampak dons se je pa res že ornk ornk in se ji zdej že 5minut kolca (tko kot mamici, kadar se iz srca smeji:)). Men je šlo kar na jok, tako srčkano je blo. Evo, pa sm spet v 9nebesa, sicer sm pa tko skoz od 13.10.:)
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   glasen smeh
29.1.2005 19:08:45   
HuAnita
Sonček, Pina se je prvič glasno zasmejala prejšnji teden.
Danes pa se je atiju, ki jo je 'žgečkal' (po moje pa pikal) s ščetinami od brade, glasno smejala, potem pa prav tako zelo kolcala. Pa sem mislila, da jo zebe in sme jo vzela atiju in oblekla (ker je bila le v bodiju - stupid me:(()

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   glasen smeh
29.1.2005 19:09:09   
HuAnita
aja, točno jutri bo stara 4m

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   glasen smeh
29.1.2005 19:17:27   
JASNA D
Naša pupa bo naslednjo soboto stara 4 m. 10 dni se že obrača kot za šalo in se vali s hrbta na trebuh (obratno pa že kak mesec). Glasen smeh je osvojila sočasno s kobacanjem s trebuha na hrbet, se pravi - 1 mesec. Danes pa je začela z novo finto, ki pa me skrbi. Namreč v ležečem in polsedečem položaju dvigne glavo in jo tako drži tudi že do 10 sekund. Ker ji tega ne dovolim preveč (se mi zdi za njeno hrbtenico prezgodaj), se potem dere, kot sam vrag.

No, pač vsak ma svoje štose, so pa vsi za moje pojme nekam hitri!

Lp in uživajte v novih veščinah!

Jasna

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   glasen smeh
29.1.2005 19:29:53   
sonček2*
Vidš Jasna, to z glavo pa naša Taja dela že več kot en mesec pa je stara 3,5mesece. Jst ji kej dost ne preprečujem, ker itak nč ne pomaga. Pa tut fizioterapevtka je rekla, če sama to počne pač naj tko bo, otrok očitno že ve. Jst ji pa pravm kr trebušnakarca, ker to počne non stop, tut ponoči, ko se prebudi za hranjenje ona takoj začne s "trebušnjaki". Pa kr težko verjameš, da lahko tolk časa to drži, pa glavo pa noge oboje naenkrat - trebuha očitno ne bo imela :):):).

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   glasen smeh
29.1.2005 20:33:23   
cinci
Naša Neja pa cvil;)Glasno se je pa smejala teti:)To glavo pa tud full vzdiguje da je kr joj

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   glasen smeh
29.1.2005 20:39:06   
žiža
Naš mali drobižek tud veselo napreduje,smeji se za vsako malenkost, ampak še ne naglas. Najraje se pa zgovarja take dooooooooooooooolge GGGGGGGGGGGGGGGGGGje spušča. Gre men tud kr na jok ko je tolk prisrčna. A niso zjutraj, ko se zbudijo najbolj srčkani?

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   glasen smeh
29.1.2005 20:55:53   
tinadvojčica
Čeprav jih obožujem ves dan so res najbolj srčkani zjutraj ko se zadovoljni zbudijo in ko te zagledajo se ti na vsa usta smejijo.Joj komaj čakam jutri zjutraj!!

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   glasen smeh
29.1.2005 21:29:46   
puri
Ja, naš se je tut začel naglas smejat, pri ene treh mesecih:)!
Zasmejejo se res tok iz srca, da ne moreš, da ne bi dobil solznih oči -takrat so res pravi cukrčki, jih bi kar pojedel!:)-

lp:)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   glasen smeh
29.1.2005 21:51:18   
Anonimen
Ne vem več kdaj, ampak to je nekaj najlepšega, kar človek lahko doživi v življenju.

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   glasen smeh
30.1.2005 12:09:57   
niki5
nas svit se je pa zacel pri 2 in pol mesecih, se pa skoz smeje, tak dobrovoljček je :) Prvič se mi je na previjalni ko sem ga hecala in kar nisem mogla verjeti, da to že smeh.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




za mamice
veveričica

ali kdaj tako zgubite živce z otroki da bi ga lahko udarile

da včasih (51%)

vedno (2%)

nikoli (13%)

pogosto (4%)

se obvladam (25%)

nevem kaj bi naredila (5%)


Število vseh glasov: 556

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!