RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (3.4.2012 13:32:25)

ja res je ...hvala vseeno...priznam da komaj cakam da bi ogledala + ali pa vsaj menstruacijo da dobim da si lahko izracunam vsaj kdaj bo ovulacija :)
ja Elevit rad zapira,ali povzroci drisko in slabost :)..




darchy82 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (3.4.2012 14:07:04)

Prvič mi je test pokazal [sm=rozacrtici.gif] en dan pred izostankom M, drugič pa 5 dni po izostanku.




LinLin -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (3.4.2012 14:46:49)

jaz sem test delala šele kakšen teden po izostanku...takrat sem imela tudi že toliko znakov, da mi ga skoraj nebi bilo treba delat [sm=smiley36.gif]




KajaNagaja -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (3.4.2012 15:35:06)

Dva dni pred izostankom M se mi je pokazal zelo nežen [sm=rozacrtici.gif], ker nisem bila ziher, sem čez 3 dni ponovila in zagledala zelo močan + [sm=smiley1.gif]...




šrimpf -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (3.4.2012 15:44:44)

test je plusek pokazal en dan pred pričakovano menstruacijo, ponovila sem ga še čez 4 dni. nosečniških znakov pa skoraj nimam, razen utrujenosti, lulanja skoraj vsako uro in rahlih krčev.




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (4.4.2012 11:00:46)

jaz sem nardila test:first sign mi je pokazal [sm=rozacrtici.gif] ampak je bila skoraj nevidna crtka si mogel urng pogledat baby check pa - kateremu naj verjamem?




darchy82 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (5.4.2012 8:48:47)

bybyka87 jst bi na tvojem mestu naredila še Clear Blue. Tud jst sem delala FS test, pa je bil negativen, potem sem naredila pa še CB in je bil en ornk +, tako da samo še temu zaupam.




sisi77 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (5.4.2012 10:37:35)

Jaz sem delala FS en dan po zaostanku M in pokazali sta se solidni črtici [sm=modricrtici.gif]. Vem da se je že zgodilo puncam da se je pred M pokazal + čez par dni pa - [sm=smiley13.gif] tak da rajši počakaj na dan M pa potem dalaj bo ziher.




kris555 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (5.4.2012 11:18:17)

Hejla,

Jaz sem delala test Baby Check 4 dan po izostanku.
Pokazaj je [sm=rozacrtici.gif].

Srečno[sm=pikapoka1.gif]




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (5.4.2012 12:32:21)

naj powem da je bil test first sign pri sinku prvi k mi je pokazal kasneje se drugi...CB je - tak da si lahko recem vec srece prihodnjic :s




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (5.4.2012 15:05:17)


IZVIRNO SPOROČILO: bybyka87

naj powem da je bil test first sign pri sinku prvi k mi je pokazal kasneje se drugi...CB je - tak da si lahko recem vec srece prihodnjic :s

imam pa se ta problem da sploh ne wem kdaj naj pricakujem menstruacijo...zadnja je bila 7.2. jutri bo pa 14dan po prenehanju kontracepcije...tako da se na to ne morem glih kaj velik zanasat...sem pa imela sploh vceraj zlo mocan izcedek prvo kot voda potem pa polno sluzi in se cez noc vodeno...sej vem da ze posteno gnjavim..se opravicujem...priznam pa da sem totalno zmedena...dogaja se pa tako sem lacna jem me popade zaspanost in me potem sred spanja (podnevi)zbudi mocna slabost ki sili na bruhanje zadnje tri dni...danes je malo bolse ampak cutim kot neko utez v zelodcu in glavobol




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (5.4.2012 15:06:59)


IZVIRNO SPOROČILO: bybyka87


IZVIRNO SPOROČILO: bybyka87

naj powem da je bil test first sign pri sinku prvi k mi je pokazal kasneje se drugi...CB je - tak da si lahko recem vec srece prihodnjic :s

imam pa se ta problem da sploh ne wem kdaj naj pricakujem menstruacijo...zadnja je bila 7.2. jutri bo pa 14dan po prenehanju kontracepcije...tako da se na to ne morem glih kaj velik zanasat...sem pa imela sploh vceraj zlo mocan izcedek prvo kot voda potem pa polno sluzi in se cez noc vodeno...sej vem da ze posteno gnjavim..se opravicujem...priznam pa da sem totalno zmedena...dogaja se pa tako sem lacna jem me popade zaspanost in me potem sred spanja (podnevi)zbudi mocna slabost ki sili na bruhanje zadnje tri dni...danes je malo bolse ampak cutim kot neko utez v zelodcu in glavobol

aja pa se to v prvi nosecnosti edini simptom zaspanost...pri drugi nic razen izostanka menstruacije




zumbika -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (6.4.2012 9:58:48)

Pri meni je bilo takole.
zadnja [sm=hudicek1.gif] je bila na četrtek. test pa sem delala v sredo, se pravi čez 27 dni. pa je bil negativen. ker v petek še vedno ni bilo [sm=hudicek1.gif] sem pogledala v predal na sredin test in je bil PLUS. OPA! vem, da testi po 10 minutah niso več veljavni, pa mi ni dalo mira in sem šla v trgovino po novega. tiste baby check trakce. in sta OBA pokazala ZELO rahlo [sm=rozacrtici.gif]. ampak res zelo rahlo. v soboto pa je CB pokazal izrazit plus. [sm=smiley36.gif]
se pravi da ne dolgovezim [sm=smiley36.gif] meni je test pokazal očitno nosečnost en dan po pričakovani [sm=hudicek1.gif]. [sm=smiley1.gif]




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (6.4.2012 10:55:34)

ja pri meni isto pri sinku dosti prej k pa bi jo mogla dobit :)in tudi sele po 10minutah tako da zmeraj upostevam "spremembe"ce nastanejo...tako mi je sedaj ponovno first sign pokazal po 10minutah spet skoraj nevidno 2 crtico CB in BC pa oba negativno :) bomo videli kaj bo :) v tem primeru sedaj pa ne wem kdaj bi mogla tetka pridet :) tako da poskusit ni greh ...




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (6.4.2012 10:56:09)


IZVIRNO SPOROČILO: zumbika

Pri meni je bilo takole.
zadnja [sm=hudicek1.gif] je bila na četrtek. test pa sem delala v sredo, se pravi čez 27 dni. pa je bil negativen. ker v petek še vedno ni bilo [sm=hudicek1.gif] sem pogledala v predal na sredin test in je bil PLUS. OPA! vem, da testi po 10 minutah niso več veljavni, pa mi ni dalo mira in sem šla v trgovino po novega. tiste baby check trakce. in sta OBA pokazala ZELO rahlo [sm=rozacrtici.gif]. ampak res zelo rahlo. v soboto pa je CB pokazal izrazit plus. [sm=smiley36.gif]
se pravi da ne dolgovezim [sm=smiley36.gif] meni je test pokazal očitno nosečnost en dan po pričakovani [sm=hudicek1.gif]. [sm=smiley1.gif]


cestitke [sm=bravo.gif]




zumbika -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (6.4.2012 10:59:22)

HVALAA!!
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

IZVIRNO SPOROČILO: bybyka87


IZVIRNO SPOROČILO: zumbika

Pri meni je bilo takole.
zadnja [sm=hudicek1.gif] je bila na četrtek. test pa sem delala v sredo, se pravi čez 27 dni. pa je bil negativen. ker v petek še vedno ni bilo [sm=hudicek1.gif] sem pogledala v predal na sredin test in je bil PLUS. OPA! vem, da testi po 10 minutah niso več veljavni, pa mi ni dalo mira in sem šla v trgovino po novega. tiste baby check trakce. in sta OBA pokazala ZELO rahlo [sm=rozacrtici.gif] . ampak res zelo rahlo. v soboto pa je CB pokazal izrazit plus. [sm=smiley36.gif]
se pravi da ne dolgovezim [sm=smiley36.gif] meni je test pokazal očitno nosečnost en dan po pričakovani [sm=hudicek1.gif] . [sm=smiley1.gif]


cestitke [sm=bravo.gif]




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (9.4.2012 12:27:24)

no punce danes sem ponovila test...uporabila first sign trakec in je ponovno pokazal [sm=rozacrtici.gif] tokrat je bila takrat skoraj nevidna danes ze malo lepsa rahla crtka ki je nastopila takoj skoraj po vstopu trakca v urin...upam samo da ni test laznbo pozitiven in bo prisla kje tetka ...me pa zadne dva dni tko pika v prsih prvo je bila leva v predelu kolobarja in bradavicke potem pa se desna ampak manj intezivno (pred [sm=hudicek1.gif] nisem nikoli imela bolecih prsi) pa se ponoci sem malo bol pogosto hodila lulat in sedaj ze celo jutro...test bom ponovila v petek ali sobot in kupila CB...tokrat pa mislim da sem [sm=nosecka.gif] kaj pa vase mnenje?




darchy82 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (9.4.2012 13:15:05)

Tud jst mislim da si [sm=nosecka.gif] [sm=smiley1.gif]
Pa iskrene čestitke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (9.4.2012 13:18:30)


IZVIRNO SPOROČILO: darchy82

Tud jst mislim da si [sm=nosecka.gif] [sm=smiley1.gif]
Pa iskrene čestitke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]



jaz tudi upam...samo me je strah da je lazno upanje..ker prva hcir je prisla nepricakovano,drugega smo nacrtovali in potrebovali 18mesecev,sadej pa lahko recem da je u prvo uspelo ce je...pa hvala [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]...javim se v petek ali soboto kako bo kaj clearblue pokazal...ker pri drugi nosecnosti mi ni zaznal tako hitro kot first sign :)




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (12.4.2012 11:40:12)

punce mogoce veste zakaj mi sam eden test kaze [sm=rozacrtici.gif] drugi pa negativno?[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




Srčekgirll -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (12.4.2012 12:15:04)

Prvič sm 5 dni po izostanku M, drugič 2 al 3 dni pred M (tak filing sm mela), zdej pa tud ene 2-3 dni pred M in je rahla črtica bla (jo mam v albumu BC trakec), no sam je pol CB pokazal oreng +, da sm bla 100%.




cukr_ček -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (12.4.2012 23:58:12)

drage ženske :)

Imam tudi jaz eno vprašanje za vas,če mi lahko katera pomaga :/ namreč 31.3 sem dobila nekakšno perilo,ki ni izgledalo kot perilo ki ga imam običajno in traja kar 13 dni zaradi bruhanja in jutranjih slabosti sem se danes odločila narediti test in mi je pokazal zelo lep in razločen + ! ampak sem v skrebeh zakaj krvavitev :( Ginekologu pa lahko grem šele v torek ...




vrtnica00 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (13.4.2012 0:24:28)

jaz sem nardila test en dan pred pričakovano in je bla zeeeloooo rahla črtica, komaj opazna. na dan pričakovane pa fuuul očitna. to da enim pokaže poz test šele po nekaj dnevih je pa vzrok to, da kdaj majo ovulacijo. sej vse ženske nimamo točno na sredini ciklusa. če jo mate kak dan kasneje, ene šele proti koncu ciklusa, to potem tudi traja kdaj pokaže poz test, da količina hormona tuk naraste, da ga testi zaznajo....





darchy82 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (13.4.2012 8:40:38)


IZVIRNO SPOROČILO: cukr_ček

drage ženske :)

Imam tudi jaz eno vprašanje za vas,če mi lahko katera pomaga :/ namreč 31.3 sem dobila nekakšno perilo,ki ni izgledalo kot perilo ki ga imam običajno in traja kar 13 dni zaradi bruhanja in jutranjih slabosti sem se danes odločila narediti test in mi je pokazal zelo lep in razločen + ! ampak sem v skrebeh zakaj krvavitev :( Ginekologu pa lahko grem šele v torek ...


Mogoče je bila pa vgnezditvena krvavitev.




bybyka87 -> RE: Kdaj ste delale test in vam je pokazal nosečnost? (13.4.2012 9:16:54)


IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Prvič sm 5 dni po izostanku M, drugič 2 al 3 dni pred M (tak filing sm mela), zdej pa tud ene 2-3 dni pred M in je rahla črtica bla (jo mam v albumu BC trakec), no sam je pol CB pokazal oreng +, da sm bla 100%.

CESTITKE [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>