zaskrbljena... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


petra05 -> zaskrbljena... (27.2.2008 18:33:12)

naša punčka je stara en mesec,pa se mi je prej pokakala na previjalno in sem opazla zraven kapljico krvi.a je to kaj narobe?




viv_ -> RE: zaskrbljena... (27.2.2008 19:15:49)

A se dojita? Ali mogoče krvavijo tebi bradavice? V tem primeru je to normalno ...




Anonimen -> RE: zaskrbljena... (27.2.2008 20:14:47)

je bla kri rdeča ali črna? je bilo blato trdo? ker če se je prav napenjala in je blato trdo potem je lahko napokal anus in je od tam kapljica krvi - če je sveža. če je pa črna pa pomeni da je prebavljena - potem pa ni ok ali teb krvavijo bradavice - to sama vidiš, drugače pa je lahko kaj narobe v črevesju.




kjava -> RE: zaskrbljena... (27.2.2008 21:13:49)

Možno je, kot pravi LARA, da je ob napenjanju počila kakšna žilica. To ni nič hudega. Boš videla, če se bo še ponavljalo. Moja hčerka je imela občasno take krvave nitke in so ugotovili virusno obolenje črevesja. Nič posebnega, minilo je samo po sebi. Je pa takoj sum, če se kri v blatu pogosto pojavlja, na alergijo na KM.




petra05 -> RE: zaskrbljena... (27.2.2008 22:00:06)

ne dojiva se že 5 dni ker nism mela skoraj nič mleka,tako da je zdaj na novalacu.drugače sem jo pa prej spet previjala je blo pa mal več pa kr tako nitkasto,najprej je to pokakala rdeče pol se je pa še čez normalno pokakala.Napenja se pa noro k da jo bo razgnal:)pa tud je čist panika se ful joka pol k pa opravi potrebo je pa dobro. 




mami_miki -> RE: zaskrbljena... (27.2.2008 22:00:54)

ne vem...jaz bi kar zdravnico klicala...




petra05 -> RE: zaskrbljena... (27.2.2008 22:00:56)

aja blato pa nima trdo...




sandra85 -> RE: zaskrbljena... (27.2.2008 23:35:33)

če bi dojila, bi bila lahko alergija na KM
tako pa ti priporočam, da jo greš kar pokazat P, ona ti bo verjetno dala stekleničko, kamor boš morala dati vzorček njenega blata in nesti v laboratorij-tako smo mi, pa ni bilo nič narobe (je pa imel samo eno majhno krvavo nitko)




Stran: [1]