[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.1.2005 15:46:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Bejba -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 15:55:09)

Mi smo bili s kengurujčkom kakšne pol ure, drugače pa sva z vozičkom kar kakšno urco do urco in pol. Mu ful paše. Če je fajn zadekan, mislim da ni panike.

LP; Bejba




Nataska -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 16:45:40)

Jaz grem ven če je lepo vreme,tud če je mrzlo, pa fejst jo oblečem, pa zadekam, pa sma zunaj tam nekje pol ure. Če je sonček, če pa oblačno pa ne.

lp




Annny -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 17:04:40)

Pol ure je v tem mrazu dovolj..če gremo za več časa, Naja itak začne protestirati:)




niki5 -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 18:26:22)

Odvisno koliko me zebe :)- sem bila pa cca. 2 do 3 ure. Danes ko je tako pihalo pa smo bili samo eno urico zunaj.




dix -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 19:05:58)

Sem bila danes zunaj malo več kot eno uro. Sem se namrznila za 3 dni naprej in nazaj. Mali pa je bil tako topel ko sem ga iz vozička vzela da sem ga potem še pol ure k sebi stiskala, da me grel. Pa spal je celi čas.




HuAnita -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 19:10:48)

Jo imam zavito v ovčjo kožo, pa ji je vedno zelo toplo, če ne že vroče...
Sicer pa sva se z Jančiko pogreli ob čokoladi, najina bombončka pa sta bila fuuul pridna. Midve pa temu primerno ponosni:love:




Tinca7 -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 19:11:06)

Joj, Lara je imela pa včeraj malo vročine, pa se je danes nisem upala ven peljat, ker je tako nesramno pihal. Sem samo peseka :kuza: ven peljala za 20 min, pa mi je skoraj nos odpadel, tako me je zeblo:)-.
Upam, da bo jutri kaj lepše!




kaja11 -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 19:22:01)

Mi smo šli pa kar V Mostec... zaradi dreves je zelo malo pihalo in je bilo prav lušno. Smo bili kar 2.5 uri zunaj.... malček je prav lušno spančkal9nebesa

LP
Kaj




Jančika_ -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 20:07:39)

Na poti iz mesta je mali tik pred domom zaspal v vozičku, zato sem potem eno uro tiščala vojzek gor in dol po naši ulici, da se je naspal:muca:. Totalno naju je nasnežilo, je bil skoraj centimeter snega na vozičku:)-, ampak mali je bil fajn zaščiten in se je fino naspančkal.

Ko sva pa bili s HuAnito na :kava:, mi je čokolada kapnila na Vasjevo glavo (na srečo ni bila več vroča):ups:, potem pa sem mu jo kar polizala dol:)-.




lin -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 20:15:04)

Mi smo z obale tako da ponavadi nimamo prov ful mrzlo.če neštejo teh par dni zdaj ker piha burja ko zmešana!
Ko ni burje.smo odzuni celo dopoldan3-4 ure.
Zdaj pa ko tako piha in zebe kot sto hudičev pa po kakšno urco,seveda se primerno oblečemo!
Lp




polona2 -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 22:12:10)

Vsak dan smo zunaj minimalno 1 uro in pol,:duda:najraje spi v vozičku, včasih smo zunaj še kakšno uro več, ko postanem vijoličasta:zajcek: od mraza vem, da je čas:(, da se sprehod konča:((, se pa že zelo veselim pomladi:bravo:...




Anonimen -> nizke temperature-sprehodi (29.1.2005 22:29:30)

Midva sva bila tudi te dneve, ko je zelo mrzlo pihalo, vsak dan zunaj. Pa ni bilo nikjer nikogar videti... Saj vem, jaz tudi ne bi šla, če bi se šlo samo zame. Ampak Tibor vedno navija že v avtu, ko se peljeva iz vrtca. Pa ni bilo prav, da sva šla. Sva pridelala vnete učke. Vsaj danes je vse kazalo na to. Bomo videli, kaj bo jutri.




frutka_ -> nizke temperature-sprehodi (30.1.2005 0:09:52)

V vsakem vremenu greva ven, ker se mi zmeša, če bi morala en celi dan ostati noter brez sprehoda. Vsaj nos pomoliva ven na ulico.
Danes sva bila zunaj 1,5 uro. Sicer pa ga oblečem v kombinezon in pokriejem z dvema odejama pa je vroč, ko ga prinesem gor!




Stran: [1]