RE: preživnina za 2 otroka (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


Natty5284 -> RE: preživnina za 2 otroka (26.2.2008 16:30:04)

Tko da bod vesela da nas je še par, k mal širšo sliko, tega nedolžnega goljufanja vidmo.


ja karin....ti maš res širšo sliko......z obzirom na to da nisi predebela ampak prenizka.....




Anonimen -> RE: preživnina za 2 otroka (26.2.2008 16:33:55)

IZVIRNO SPOROČILO: Natty5284

Tko da bod vesela da nas je še par, k mal širšo sliko, tega nedolžnega goljufanja vidmo.


ja karin....ti maš res širšo sliko......z obzirom na to da nisi predebela ampak prenizka.....



Ja.
Vedno mi je v veselje argumentirano debatirat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Ker velikost moje riti res izjemno vpliva na tvojo splošno razgledanost.




Natty5284 -> RE: preživnina za 2 otroka (26.2.2008 16:35:31)

Očitno si res glupa. Kajti vsi smo ti že povedali, da TEGA ZAKON NE PONUJA!!!!!!!!!!!!!!! Sej banka tut 'ponuja' denar, pa ga ne krademo!?


Verjetno sem pa res ja maruša.......kar se pa tiče bank.....haha.....malo preberi kak dnevni časopis....pogovarjaj se malo z ljudmi ki imajo veze z bančnimi posli ( če jih imaš seveda, take ki ti kaj takega zaupajo..)...samo po moje z obzirom na to kako napadaš in zmerjaš jih ne morš imet.........ne pa da čepiš tule gor cel dan in kopiraš raznorazne zakone.....
Kdor zna...ta ima.......( pa kakorkoli boš to razumela)...mislim pa da boš prav.....si pametna in načitana punca.......




Anonimen -> RE: preživnina za 2 otroka (26.2.2008 16:41:15)

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Natty5284

Tko da bod vesela da nas je še par, k mal širšo sliko, tega nedolžnega goljufanja vidmo.


ja karin....ti maš res širšo sliko......z obzirom na to da nisi predebela ampak prenizka.....



Ja.
Vedno mi je v veselje argumentirano debatirat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Ker velikost moje riti res izjemno vpliva na tvojo splošno razgledanost.


Karin... nima smisla, ko jim zmanjka argumentov začnejo z žaljenjem...

Maruša... enim ne kapne pa ne kapne... saj veš imajo daljšo lajtengo in zato jim je vse isto... luknja v zakonu ali pa namerno lažno prikazovanje podatkov...




Anonimen -> RE: preživnina za 2 otroka (26.2.2008 19:48:08)

Sazi in ostale-glej ne vem kako je od CSd do CSD,ampak pri nas ne moreš urejati otroških če nimaš prej urejene preživnine.


Urejeno moras imeti samo ocetovstvo.

Mogoce pa socialne delavke ze dolgooooooooooooooo niso bile na izobrazevanju [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley24.gif[/image]?




Anonimen -> RE: preživnina za 2 otroka (26.2.2008 19:55:46)

....zaenkrat mi država ničesar ne daje...prebijam se iz dneva v dan....


Meni je pa drzava veliko dala, ko sem jo potrebovala :).

Zdaj je hb ne potrebujem toliko kot lastno pamet in zdravje, da zasluzim za kvalitetno zivljenje. In pojma nimam, koliko ji dam, verjetno kar nekaj, glede na to, da se ne prebijam iz dneva v dan z minimalcem :).

Mogoce bi pa tudi ti zacela razmisljati v drugo smer...in se ti nekega dne ne bi bilo treba vec samo prebijati :)?




maruškaŠ -> RE: preživnina za 2 otroka (27.2.2008 6:44:54)

IZVIRNO SPOROČILO: Natty5284

Očitno si res glupa. Kajti vsi smo ti že povedali, da TEGA ZAKON NE PONUJA!!!!!!!!!!!!!!! Sej banka tut 'ponuja' denar, pa ga ne krademo!?


Verjetno sem pa res ja maruša.......kar se pa tiče bank.....haha.....malo preberi kak dnevni časopis....pogovarjaj se malo z ljudmi ki imajo veze z bančnimi posli ( če jih imaš seveda, take ki ti kaj takega zaupajo..)...samo po moje z obzirom na to kako napadaš in zmerjaš jih ne morš imet.........ne pa da čepiš tule gor cel dan in kopiraš raznorazne zakone.....
Kdor zna...ta ima.......( pa kakorkoli boš to razumela)...mislim pa da boš prav.....si pametna in načitana punca.......


Natty
Aha, torej po eni strani trdiš, da sem na vrhu in pri koritu po drugi strani, da ne morem imet 'bančnih vez', ker tolk napadam in zmerjam?! Hmm, kje torej sem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]?

Banke seveda ponujajo denar - kredite, ki jih je potrebno vrniti... In naj ti povem - napadam in to glasno in jasno vse barabe in goljufe, sploh davkoplačevalskega denarja (torej tudi mojega) - na tem forumu seveda napadam samo tiste sorte, ki so se oglasili. Žalim pa ne. Če kradeš denar, poneverjaš podatke z namenom finančnega okoriščanja - potem SI lopov, kradljivec, tat - ne kot žalitev, ampak kot dejstvo.

Sicer pa če si tako 100%, da to ni kraja, ampak luknja v zakonu - naj da ena izmed teh 'lukenj v zakonu' svoje podatke, jo bomo poskusno prijavili na CSD - zdej, če je luknja v zakonu ji itak nič ne bodo mogli. Če pa je kraja in goljufila, pa bo sankcionirana - kaj meniš da bo?

**** - enim jo to eno in isto, ker jim tako ustreza. Dejansko se zavedajo, da kradejo, samo tega niso sposobni javno priznat... In potem ko jim rečeš, da so lopovi so pa užaljeni - zakaj le?

Karin - vsekakor je širina tvoje riti in moja domnevna bližina vrhu in koritu bistvenega pomena v tej debati [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




janca -> RE: preživnina za 2 otroka (18.3.2008 9:25:02)

Maja to pa ne. Če ste družina, zakaj bi potem mogla imeti urejeno preživnino. Dej no nehaj, ta je pa dobra. Imam izkušnje s tem in to ni res. Ja preživnino moraš imeti urejeno, če nisi skupaj v vezi z očetom tvojih otrok, različen naslov to nič ne pomeni. Pri dokladih se upoštevata obe plači, če pa hočeš biti enostarševska družina potem urejaš za preživnino.

Kaj sploh še pomeni biti samohranilka? Zame je edino tista, ki ni bila nikoli v dolgi vezi z moškim in je pač po spletu okoliščin zanosila in rodila otroka. Drugače so to zame enostarševske družine. Tako nekako sem tudi jaz dobila razlago na CSD-ju po prvi razvezi (no bila je izvenzakonska skupnost.).

Sicer pa mene te stvari ne motijo in pač naredi kar te je volja. Sem bila pa zelo žalostna, ker sem morala po prvi "razvezi" to miljonkrat dokazovat, da res ne živiva skupaj, pa čeprav je imel CSD podatke o tem, saj sem se dve leti borila za otroka, ker moj bivši ni hotel podpisati, da bi bila jaz uradna skrbnica za otroke. Muka.
Enim pač rata v prvo. Je pač tako.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]