|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Trgovine za nosečnice
4.3.2008 11:47:45   
Julija08
Jaz sem bila včeraj v Exitu v Lescah in res same pohvale. Cene so ful normalne, izbire je veliko, prodajalka je ful prijazna in zna svetovati, tako da res super. Čez cca. 3 tedne se baje odpre trgovina tudi v Ljubljani (Šiška).

V glavnem zapravila sem 330 € in kupila za ta denar vse kar rabim. (4x hlače, noseč. moderček, srajčko, jopico in 8 kom majic /tunik, 3 oblekice (za na hlače ali za poleti samo za nosit). user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Najbolj sem pa navdušena nad kavbojkami, ki so bile samo 25 € in so super. Mi jih ni treba nič krajšat (drugače moram vse hlače krajšat) sem drugače manjša. Sploh ker sem jih v Popku gledala za 80 € user posted image user posted image .
Aja pa vse te majčke pa tunike so take, da jih lahko tudi kasneje nosiš, niso tipično nosečniške.

V glavnem priporočam vsem. Pejte malo na gorenjsko na izlet in se ustavite še tam, mislim da vam ne bo žal.

user posted image user posted image user posted image  zgleda kot da bi ful hotla reklamo delat ("POSKUSITE NE BO VAM ŽAL")user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Trgovine za nosečnice
4.3.2008 12:06:26   
maska
Julija08 ful ti hvala za izčrpno poročilouser posted image user posted image user posted image . tudi sama mam namen it v to trgovino. sm na netu gledala njihov katalog pa so mi ful lepe stvari. a majo ful izbire praviš? men niso všeč klasične stvari pa se mi zdi, da te niso.
bom vidla kako bo pa potem poročam.

lp,maska

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Trgovine za nosečnice
4.3.2008 12:21:29   
Julija08
Proti ostalim trgovinam, ki sem jih obiskala se mi zdi da je kar pestra izbira in tudi cene so zelo solidne, tako da mislim, da ti ne bo žal.

(odgovor članu maska)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Trgovine za nosečnice
4.3.2008 13:15:30   
lindy
A je bla katera v Mengšu v trgovini Tara, imajo iste stvari kot v Exitu?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Trgovine za nosečnice
4.3.2008 13:43:34   
maska
jest sm jih po mailu vprašala, če majo tudi v Mengšu te stvari, ker mi je bližje pa so mi odgovorili, da zaradi prostorske stiske nimajo nosečniškega programa v Mengšu.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Trgovine za nosečnice
4.3.2008 13:52:43   
pomlad08
Jaz sem vse kupila v H&M, ker je ugoden, pa obleke so res udobne, veliko bolj kot nekaj hlac in kril od popka, ki jih imam sposojene. Tiste od popka imajo za moje pojme premalo te elastike za okrog pasu, sploh za zadnje mesece nosecnosti, ko je trebuh ze velik. Tako da priporocam H&M, je pa res, da so tam bolj sportne zadeve vecinoma (jeans ali zametne kikle, kavbojke ...). Zgornje dele nosim pa skoraj samo NEnosecniske, ker je res letos taka moda, da se dobi dovolj dolge majice in puloverje.

(odgovor članu maska)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Ime za punčko
pikolinaa

Ali vam je všeč ime Minka?

DA (26%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!