cepljenje proti rotavirusu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


valchy912 -> cepljenje proti rotavirusu (24.2.2008 19:56:34)

Pozdravljenje,
po novem je zdej ceplenje otrok proti rota virusu, ki je menda samoplačniški ˙(pri nas je 70 €).Zanima me ali ste svoje otročke cepile ali ne?Če ste ali so bili kakšni stranski očinki, ali menite da je to potrebno in če ne zakaj ste se odločle, da jih neboste dale cepit?
Namreč pred enim tednom sem za to cepivo prvič slišala in me zanima kaj o tem mislite  drugi.
Hvala in lep pozdravček




N _ B -> RE: cepljenje proti rotavirusu (24.2.2008 20:27:13)

Smo cepili. 70 EUR je ena doza, potrebni sta dve, torej stane skupaj 140 EUR.

TUKAJ
TUKAJ
TUKAJ
TUKAJ 
TUKAJ 
TUKAJ





akaj -> RE: cepljenje proti rotavirusu (24.2.2008 21:26:22)

je povsem tvoja odločitev. pametno je otroka cepiti če bo šel v jasli oz. v vrtec oz. če je izpostavljen otrokom, ki že hodijo v vrtec.
Mi smo ga cepili, stranskih učinkov ni bilo.




julčka -> RE: cepljenje proti rotavirusu (24.2.2008 21:30:45)

Tudi mi smo jo cepili pa ni bilo stranskih učinkov. Cepivo je res drago vendar se po moje splača. Po mojih info je bilo letos spet zelo veliko otrok okuženih z rotavirusi. Upam da pomaga.

Bolje preprečiti kot zdraviti.




blue sky -> RE: cepljenje proti rotavirusu (24.2.2008 21:35:38)

Mi nismo vedeli (žal), da je možno otroka cepiti proti rotavirusu. Moj mali ga je ravnokar prebolel in je bilo kar hudo, tako da sem prepričana, da bomo drugega otroka cepili.




lubicamoja -> RE: cepljenje proti rotavirusu (24.2.2008 23:21:00)

Tudi jaz sem dala svojo cepiti proti rotavirusu. Sem dobila pri pediatru knjižico kjer je vse napisano o tem cepivu. Tako da se daj kar pozanimat... Nismo pa imele stranskih učinkov. Upam, da bo pa pomagalo. Aja pa še to, se dozira v usta... brez pikanja...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Rozica25 -> RE: cepljenje proti rotavirusu (24.2.2008 23:29:59)

da, smo cepili




Stran: [1]