krci (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


łiłi -> krci (22.2.2008 18:28:59)

ojla,nasa bebica bo v torek stara 1 mesec,probleme nam delajo krci.ne dojim ampak mu dajem aptimil 1.ful se napenja pa zvija ga,probali smo tudi kaplice pa nic nepomaga.slisala sem za comoformil mleko pa me zanima kaksne iskusnje imate stem mlekom




podpečka -> RE: krci (22.2.2008 22:31:43)

jaz sem probala vse od milupe pa nič , niti hipp ni šel, sedaj pa vemo da je alergija na mleko. Prepričaj se da so res krči in ni alergija.




lelčy -> RE: krci (22.2.2008 22:38:35)

no mi smo proti krčem uporabljali sab simplex kapljice, so nam pomagale. no soseda pa je kupila comformil mleko in pravi, da ji zelo pomaga, da tamala nima več tako močnih krčev. poskusi mogoče bo pomagalo.




karatina -> krci (22.2.2008 22:40:41)

Baje je od hrane proti krčem še nekako najučinkovitejši Novalac AC. Tako je meni vsaj patronažna rekla, ko sem že razmišljala, da bi kupila kak dodatek namesto dojenja, ker je našo res grozno zvijalo. Pa vseeno še vstrajamo z dojenjem in kapljicami Lefaxin, ki nam krčke precej omilijo. Razen ko se mami kaj malega pregreši [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




lubicamoja -> RE: krci (23.2.2008 0:02:20)

Ja se strinjam z novalacom - ta pomaga. Moja je imala tudi zelooo velike probleme. Pa tudi kapljice sem ji dajala sab simplex in je pomagalo. Sem pa tudi dojila.




Stran: [1]