|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   škrtanje z zobmi
18.2.2008 11:34:32   
biga
Moj sin bo čez en teden star 9 mesecev in zadnje dni non stop škrta z zobmi, prav drgne in brusi spodnje in zgornje (spodaj ima tri in zgoraj dva zoba), da se sliši prav grozno. Mislim, da mu zgoraj še dva prodirata na plan. A ima še katera tako izkušnjo, je to lahko nevarno, da se mu kak del zobka odkruši? A mine kmalu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: škrtanje z zobmi
18.2.2008 11:49:20   
kristinaj
jaz sem v knjigi "dojenček, kaj pričakujemo prvo leto" prebrala, da na ta način sproščajo napetost.... isto velja za butanje z glavo v zid, če je v "mejah normale".....

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: škrtanje z zobmi
18.2.2008 12:01:07   
katj
moj bo star 15 mescev in tud to počne.
mislim, da ni to nč posebnega.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: škrtanje z zobmi
18.2.2008 12:04:14   
*erika*
moj sin tudi to dela,sedaj je star 2 leti in ima lepe zbke.js mislm da to nic ne vpliva na zobke

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: škrtanje z zobmi
18.2.2008 12:37:20   
lelčy
naša je stara 2,5 leti in včasih tako škrta z zobmi, da dobim kar kurjo kožo po telesu. ampak za zdaj še si ni nobenega okrušlauser posted image

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: škrtanje z zobmi
18.2.2008 13:01:08   
Naja30
Moja tudi to dela že od kakega 9m. Včasih ponoči v spanju, včasih podnevi in se ji prav fajn zdi, meni pa kocine pokonci user posted image   user posted image

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: škrtanje z zobmi
18.2.2008 14:17:38   
pikam
Pr nam pa nima zobkov oz ima na frišno samo spodaj dva, pa tud že nekaj časa občasno poka s čeljustmi. Pojma nimam kaj dela ampak nekak premika zgornjo in spodnjo čeljust, dlesni kaj vem kaj in poka. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: škrtanje z zobmi
18.2.2008 14:53:24   
Eva*
mislim, da ni škodljivo za zobe, ker (bajeuser posted image ) jaz to se zdaj počnem v spanju pa mam cele user posted image

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu pikam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: škrtanje z zobmi
18.2.2008 15:58:31   
valentina2006
Men je pediatrinja rekla, da to počne full otrok... Naša user posted image  non stop škrta...pr 4 letih je mela čist znucane zgornje zobe...pa ne vem, a je to od tega? Nekje jih je pač mogla znucat.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?