a naj spremenim (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


cinci -> a naj spremenim (27.1.2005 9:33:00)

ja vprašam vas lohk ne;)
V GLAVNEM do zdj sva se dojile en obrok na eni joški,drug obrok na drugi joški.A mislite da bi jo morala na obeh začet8)Je pa tko da se naša ful hit naje kakih 5 minut pol pa še mal tko vleče...
Sprašujem pa zato ker se mi je včeri kr jokala vmes ko je papcala.A se ji bo mal "prehranjevalni ritem" spremenil:zmeden2::ups::zmeden:
ja stara je pa 12 tednov-ravno včeraj




Jančika_ -> a naj spremenim (27.1.2005 9:36:54)

Lahko ji ponudiš - če ne bo lačna, pač ne bo potegnila:). Jaz dojim tudi enkrat iz ene, drugič iz druge dojke. Včasih pa je malo bolj lačen, takrat pa iz obeh. Prehranjevalni ritem se ji bo pa skoz spreminjal, ne se bat:)-!




lidia -> a naj spremenim (27.1.2005 10:04:13)

pri meni je različno, tako da se sploh ne morem držat pravila na obe ali pa samo na eno dojko pri enem podoju. Tudi traja različno dolgo, zato sem mnenja, če bo še lačna ji kar ponudi še drugi obrat mlekarne :):)




BUČKO -> a naj spremenim (27.1.2005 10:09:23)

:sloncek:Ja tut jaz en obrok iz ene drug iz druge.Edino če vidim da pri enem obroku ni zadosti pojedel ker je prej zaspal:zaspan:dam nato spet isto da jo sprazni če ima premalo pa še drugo,potem pa pri naslednjem obroku tisto ki iz katere je nazadnje pil.:metulj:
Upam da razumeš:zmeden::angel:




puri -> a naj spremenim (27.1.2005 10:22:48)

Jaz sem mu pa že od vsega začetka vedno dajala iz obeh, da sta bile vedno obe enako polne oz. prazne! Polno sem ga pa dojila do 6-ega meseca in je imel mleka vedno dovolj!

lp:)




kaja11 -> a naj spremenim (27.1.2005 10:35:23)

Jaz se lahko kar podpišem pod Bučkotov post... ko sem nekaj eksperimentirala in hotela na obeh dojiti, se nama ni izšlo.

V bistvu morata pogruntat kako vama paše:)

Kaja




filipinka -> a naj spremenim (27.1.2005 10:57:21)

:zmeden2: Vedno samo iz ene! Ker se prav vidi, da je nazačetku bolj prozorno mleko (vodeno) in nato vedno bolj gosto in belo.Pravijo, da je pomembno, da poje vse: JUHO, SOLATO, ŠNICL IN SLADICO. Če mu daješ z obeh lahko poje samo "juho" in ne dobi dovolj vsega, je hitro lačen! Takšna je moja filozofija! Zaenkrat še ni zatajilo!:zmeden2:
V.




lorelei -> a naj spremenim (27.1.2005 17:42:39)

Jaz mu vedno dajem iz obeh - le vsakič z drugo začnem, da vsakič eno izprazni do konca. Je pa res, da sem pri prvem otroku dajala enkrat iz ene, drugič iz druge. Kot ti bolj paše - otrok in dojke se tako ali tako prilagodijo situaciji.




Stran: [1]