Pripomočki za pripravo hrane (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


MissLady -> Pripomočki za pripravo hrane (15.2.2008 14:51:53)

Mi bomo kmalu začeli z uvajanjem GH (verjetno žez cca. 14 dni). Pa me zanima, kakšne pripomočke imate za pripravo hrane za vaše bejbije?

Ali imate tisti mešalnik, ki sekla hrano? Jst imam doma paličnega. A je to dovolj, ali naj si raje nabavim tist mešalnik? Za sokce, bom verjetno potrebovala sokovnik? Namreč rada bi mu čim več hrane pripravila sama.




žigolino -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (15.2.2008 14:56:50)

Jaz imam še zraven paličnega(v kompletu),eno posodico pol litrsko,pa not je nož,kot en mali multipraktik in pol sam preklopim pa je.Tak da men je to najbolj prav prišlo.Vsak obrok od sadja do že skuhane juhe smo not mleli.Boljš kot da pa za 2 deci juhe umažem cel multip. 




Naja30 -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (15.2.2008 16:47:22)

Jaz imam tud en tak mali sekljalnik. Paličnega pa sploh nisem uporabljala, ker sem ji hrano že od začetka samo pretlačila.
Obvezen del je pa npr. ribežen, jaz imam steklenega, ker se na tak način manj vitaminov izgubi. In imam ožemalec citrusov za jutranje sokce [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




katra55 -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (15.2.2008 20:20:58)

Jaz imam samo paličnega, hrano sem pasirala samo na začetku, sedaj pa le pretlačim z vilico.




valči -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (15.2.2008 21:57:04)

Jaz sem skozi imela paličnega,toktat bom tudi tisti litrski uporabljala,ki se gor na multi nastavi in steklen ribežn bom nabavila.
A ve katera,kje se kupi in če je kak poseben?




MissLady -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (15.2.2008 22:13:40)

Mene tud zanima kje dobim steklen ribež???




Anonimen -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (15.2.2008 22:20:10)

Steklen ribežn se dobi v Mullerju (tam sem ga vidla) v vseh trgovina  z bolje založenimi gospodinjskimi stvarmi npr; Merkator hipermarket, Interšpar, Merkur itd...




erna14 -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (16.2.2008 11:51:38)

jaz mam magic bullet-zakon ga ne zamenjam za noben drug sekljalnik,res spasira v nulo (k frutek je)




Naja30 -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (16.2.2008 14:16:58)

IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

Mene tud zanima kje dobim steklen ribež???


Jaz sem ga kupila v Intersparu. Je pa res fajn, ker je jabolko tako lepo kašastno naribano in prav okusno in sladko. Z navadnim hitro počrni in niti približno tako okusno ni.




potepinka -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (16.2.2008 14:39:47)

Mene pa zanima kako pripravite sokove same.Počasi bova začela najprej z sokom potem pa sledi GH




MissLady -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (16.2.2008 22:51:36)

Potepinka, pomoje je najboljša rešitev sokovnik, pa sploh niso več dragi. V Merkurju imajo veliko izbiro.




scubadiver -> RE: Pripomočki za pripravo hrane (19.2.2008 9:57:16)

Iz katerga sadja/zelenjave pa se lahko pripravlja sokce za 4-5 mesecev starega otročička? A obstaja kak multipraktik ki ima tudi sokovnik?




Stran: [1]