Za vse, ki ste iskale leseno stajico ... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Mesečnica -> Za vse, ki ste iskale leseno stajico ... (14.2.2008 9:40:36)

... danes sem jo videla v Leclercovem katalogu. Do 24. februarja prodajajo leseno osmerokotno stajico (113 × 113 cm) po 67,90 €. V živo je nisem videla, na sliki je pa videti OK.

Mi imamo Neckermannovo pravokotno stajico (100 × 70 cm) in mali prav uživa v njej [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




ajtak -> RE: Za vse, ki ste iskale leseno stajico ... (14.2.2008 9:41:50)

Tudi rutar ima leseno stajico v svojem katalogu. Je pa pravokotna.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.2.2008 10:42:57)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




frutka_ -> RE: Za vse, ki ste iskale leseno stajico ... (14.2.2008 11:25:35)

Meni so tudi lepše kot tiste z mrežo. Najbrž se malček lažje dvigne ob njej, če ima trdno oporo, da se prime.




Mesečnica -> RE: Za vse, ki ste iskale leseno stajico ... (14.2.2008 14:33:47)

IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Meni so tudi lepše kot tiste z mrežo. Najbrž se malček lažje dvigne ob njej, če ima trdno oporo, da se prime.


Ja, naš že poskuša [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Pa tudi drugače mu je les ful zanimiv, rad tolče po njem z igračkami.




Anonimen -> RE: Za vse, ki ste iskale leseno stajico ... (14.2.2008 14:41:03)

Joooj, si  ne predstavljam, kolikokrat bi se moj butnil z glavo ob isiti les, ko bi na tla treščil.
No, saj najbrž se tako potem utrdi ali kako.




tinaaja -> RE: Za vse, ki ste iskale leseno stajico ... (14.2.2008 18:54:21)

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Joooj, si  ne predstavljam, kolikokrat bi se moj butnil z glavo ob isiti les, ko bi na tla treščil.
No, saj najbrž se tako potem utrdi ali kako.


mene je bilo tud tega strah, pa mislim da v 2 mesecih uporabe se ni ornk butnila vanjo. morda kdaj oplazila, ko se je spustila dol ali ji je spodrsnilo, ampak da bi se prav udarila, pa ne. definitivno pa je velika prednost lesenih, da imajo trdo oporo za dvigovanje, hojo ob opori,... nššnasa ima se vrata, tko da ima po potrebi odprto/zaprto in prav uziva not.




Stran: [1]