Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Maleal -> Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 20:42:30)

...da so kvalitetne in se ne razvlečejo od pranja in hkrati ugodne?




živa -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 20:45:54)

Za mojega dveletnika v Mani, velikost 2-4. Meni so super. V C&A mi je kar malo švoh elastika okrog pasu. V redu so tudi tiste z Nodiji (jaz sem jih dobila v Premaman, zadnjič pa sem jih videla v Mercatorju).

Lp,

živa




N _ B -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 20:50:05)

Marks&Spencers




noe -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 20:51:04)

Jaz sem mu pa na celjskem sejmu kupila tri spodnje majice od celjskega Miroteksa, pa so svetovne, take kot so bile, nič raztegnjene . Mi je žal , da mu jih nisem kupila več, pa še šroke naramnice imajo. Sp. hlače ima pa od H&m in Still, ki mu jih je kupila mami in so tudi takšne kot so bile.




2.2. -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 20:55:43)

beti, mi jih tašča nabavi




frutka_ -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 20:57:37)

Najraje mu kupim Schiesserjeve. Gatike za fantke so fajn visoko krojene, da mu spodnje majčke ven ne lezejo kot pri H&M modelih in po neštetih pranjih so sp. majčke še vedno kot nove. Cena komada gatik je od 5-7eur, sp. majčk pa po 7-10eur.
Največji klump kaj jih je je spodnje perilo Upsss iz BC, ker tako skupaj skoči da sme popolnoma nove majčke dala naprej. Enako se mi je zgodilo s Sparovimi bodiji.




glen -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 21:24:34)

Schiesser,dva kompletka pa ima tudi iz h&m pa so tudi o.k.




spacika -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 21:35:57)

Jaz jih kupujem v sosednji Avstriji v Kik-u. Všeč mi je ker so vse z potiskom, in se le ta ne izpere, odsvaljka ipd.
V C&A pa sem ene kupla, in je šel potisk po parih pranjih dol, pa še elastika se zažre v kožo. Imel smo pa tudi komplete iz Neckermana in sem tudi zelo zadovoljna, so bile kot nove, kljub pranju.




Anonimen -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 21:53:14)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/love.gif[/image] jih za svojega kupuje v H&Mu, spodnje majcke ima ene dve iz Baby centra od Upsss-a in se niso nic skrcile.

LP




pikicatalonica -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 22:11:10)

Jaz jih kupujem vsepovsod (Babycenter, mana, H&M, tržnica, Špar). Pa moram povedat, da se še najbolje obnesejo prav tiste iz tržnice. Je pa res, da moraš malo pogledati na kvaliteto, cena je pa itak neprimerljiva.
Sem pa zadnjič bila v H&M-u pa sem naši 3,3 letnici kupila spodnje hlačke hellov kitty velikost 104 pa so ji malo majhne oziroma jih bo očitno hitro prerastla![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] Bom morala kupovati za 5 let, ker imajo v H&M - u očitno malo manjše številke! Imajo pa čudovito izbiro spodnjega perila za princeske![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

LP, pikicatalonica




lelaval -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (13.2.2008 23:25:00)

Najraje v Avstriji ne barva, ne potisk ne gre dol.




srki -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (14.2.2008 6:59:27)

V bistvu kar v "enih" štacunah. Nič priznanega. Pa niso slabe.




Špacka -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (14.2.2008 7:34:24)

 
H&M, Schiesser





muki1 -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (14.2.2008 7:59:02)

Večino ima iz H&M. Pa nekaj Benettona.




Noel -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (14.2.2008 8:00:25)

Večinoma Baby center: Upsss ali Kanz. Oboje so zelo v redu.




Lenny -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (14.2.2008 8:12:50)

Spodnje majčke vedno od MTČ Čakovec, hlačke pa v C&A, ker morajo imeti slikce gor.




JAPE -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (14.2.2008 8:51:17)

ZU-JA Slovenska znamka spodnjega perila. Zelo dobro perilo, tudi zame. Trgovine imajo v Kranju in Domžalah.




lex -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (14.2.2008 9:24:16)

H&M, KIK, pa od Romeo in Julija so tud dobre, samo jih na našem koncu zelo težko dobiš




honey -> RE: Kje kupujete spodnje hlačke in majčke za otroke? (14.2.2008 9:25:03)

MANA in Leclerc, pa so oboje zelo dobre. Kupujem pa vedno samo bokserice, ker drugih naš gospod ne mara - še dobr [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]