Koliko še nosite svoje otročke? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


PIAF -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 10:43:46)

Našega 5 mesečnega miškolina še vedno kar nekaj prenosimo. Sam se zamoti z igračami, če ga položim na posteljo ali v ležalnik le za kakih 5 minut. Vedno pa moram seveda biti jaz v bližini. Drugače ga pa moramo neprestano animirati.
Ko postane tečen, začne jamrati, jokati:((:(( in takrat ga dvignemo, da ga pocartamo. Hoče biti na rokah, pa ga nosimo in si ogleduje okolico.:miska: Oči mu samo letijo okrog. Ko postane zaspan, pa je seveda nošenje obvezno, dokler se mu ne začne dremati. Potem pa hop v posteljo za pol urce, več čez dan tako ne spi, kot 3x po pol ure.

Kako pa je (bilo) pri vas?




malika -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 10:45:07)

Mi smo nabavili kengurujček, ker bi drugače roke preveč trpele. Super se je obnesel, kupila pa sem rabljenega.




Anonimen -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 10:48:57)

Ampak verjetno mora biti tak kengurujšek, da otrok proč od tebe gleda, da kaj vidi, a ne? Pa še pri tistih je problem, ker pri enih tako hrbet boli.




Maxica -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 11:22:26)

Mi ga tudi še kar prenosimo. Sicer je precej ali v stajici ali v postelji, ampak drugače je pa kar na rokah. Tudi uspava se rad v naročju. Kaj bomo jamrali-pač zastonj dvigujemo "uteži"-8,5 kg!!!;)




Jančika_ -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 11:23:26)

Vasja pa se že od začetka ni rad nosil. Edino tu in tam, da mu pokažem kakšne stvari po stanovanju, pa ko smo v gostilni in rata utrujen - takrat mu paše it pogledat okolico. Drugače pa leži na tleh, v ležalniku, ali pa sedi v otočku ali stolčku za hranjenje...včasih tudi pri atiju na kolenih pred računalnikom:). Ko je zaspan, ni druge, kot da ga položim v posteljico ali voziček, če nismo doma. Na rokah se začne dret.




ZARA -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 11:34:29)

Zara tud se ne mara prevec okrog nosit,rada je v stolcku,na tleh,na postelji...tko da - zelo malo...




BARBARA R. -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 12:28:40)

Razmišljam in mi ni čisto jasno kako, koliko in kdaj.Prenesem jo iz prstora v prostor,ker sama ni mobilna,nesem jo iz posteljice v stolček ali na tla ali na sedežno.Stari starši ne zmorejo otroka pestvati,da ne bi zraven hodili.Ne vem zakaj.Veliko sem jo prenosila prve tri mesece zaradi krčkov a tudi to ni kaj dosti pomagalo.
Midve se zabavava in kratkočasiva z igro.

:muca:




Anonimen -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 12:40:10)

Uh naša pa se je prenosila kokr en papež :)- Malo me je skrbelo, kako bo to potem, ko bo večja, ker to je morala biti res povsod zraven. Ni variante, da bi jo kar nekje odložila.
Potem pa je ratala "mobilna" :)- in zdaj sama leze za mano in se po naročju sploh več noče valjat.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.1.2005 13:17:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




KIRA -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 13:23:39)

moja je 5,5 mesecev, pa se nekatere dneve še vedno cel da na roke prosi. sam da jo počasi odvajam - jo piuščam več časa ležat, jo malo hecam, dajem ji igračke pa tako. je že 200% bolje, kot pa takrat, ko je imela krče in sem jo nosila dan in noč. zdaj včasih brez problemov ležka eno uro ali več in se igra - sam moram bit v bližini, da me vidi - kar pa ni problem, ker je njen fotelj poleg računalnika. :)-
Lp




Anja167 -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 20:30:10)

PIAF, pri nas je zelo podobno, samo da smo en mesec starejši in da eno rundo podnevi spimo 1,5 ure.




Tipi -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 20:47:53)

Mi bomo stari 9 mesecev in se še vedno veliko nosimo, čeprav to bolj popoldan. Dopoldan se je stanje precej izboljšalo. Zna se sama igrati samo kadar ona hoče, drugače pa prične kričati in mama se mora igrati. Včasih še zajtrka ne pojem.
Moram priznati, da večino stvari počneve skupaj - kuhanje, likanje, pospravljanje ... in se več ne obremenjujem kdaj bo kaj narejeno. Ko bo, bo. Upam pa da se bo stanje izboljšalo ko bo postala 'mobilna'. Komaj čakam, dan da shodi.

Lp:sloncek:




AVE -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 21:10:36)

Tudi mi smo 1 mesec starejši in smo se vse do sedaj, lahko rečem, samo nosili. Sedaj pa je že bolje, ker se sama že zamoti z igračami, sama sedi, nekaj minut zdrži tudi že v stolčku. Vseskozi moram biti v bližini, da me ima na očeh - ampak vsaj roke lahko malo spočijem. Tolažim se, da bo kmalu ŠE bolje. Ko bo začela kobacati,... Hura, komaj čakam :sloncek::sloncek::sloncek:

Lp AVE




AVE -> Koliko še nosite svoje otročke? (26.1.2005 21:15:11)

Aja, še to. Spimo pa tudi mi 2-3X po pol ure. Redko uro, uro pa pol. Najlepše je, če se dojimo in lepo zaspi, drugače pa se tudi mi nosimo.

Lp AVE:kuza::kuza::kuza:




PIAF -> Koliko še nosite svoje otročke? (27.1.2005 11:11:59)

KAK FAJN, DA NISEM EDINA!!:bravo::bravo::bravo:

KO PLAZIJO, PA SO TI ITAK SKOZ ZA PETAMI...HA,HA.




Stran: [1]