grize med dojenjem (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


puri -> grize med dojenjem (25.1.2005 23:00:29)

Ali še katero :duda:grize med dojenjem? Naš me že nekaj dni grize in to boli ko:hudicek:!

Kaj naj naredim, kako naj sploh odreagiram, ker če mu kaj rečem, se samo smeji, zgleda, da mu je ravno to zanimivo, da odreagiram na ugriz, ampak, če pa booooliii:ups:!

lp




urška76 -> grize med dojenjem (25.1.2005 23:05:00)

Pri nas je pomagal, da sem zelo naglas rekla AUUUU (on pa v jok, kot da njega boli :)- ), pa rahlo sem ga krcnila po ličku. Je pa to delal samo takrat, ko so zobki kukali na plano in so ga srbele dlesni.
Čim manj boleče dojenje želim.
Lp, Urša




Trebnje -> grize med dojenjem (26.1.2005 7:04:01)

Takoj,ko te ugrizne,mu moraš umaknit dojko in mu jasno povedat,da to boli.Mene je Gašper enkrat in sem tako odreagirala,pa je bil mir.Anže me ni ugriznil niti enkrat,no Lara pa še nima zob.Saj ko vidi,da resno gledaš,kar zakapira,da se to ne sme.:)




dunja1 -> grize med dojenjem (26.1.2005 8:41:54)

Pri nas ni pomagal noben od nacinov,ki jih priporocajo druge mamice.Ko se mu je zazdelo,me je ugriznil,razbojnik mali!:)Enkrat se mi je dva tedna gnojilo in je bilo resnicno za znoret.Je pa nehal z grizenjem,ko so se zobcki umirili.




aka -> grize med dojenjem (26.1.2005 8:44:59)

Če sem jaz zakričala, da me boli se mi je začel v obraz režati. :)-. Potem sem se trudila, da sploh ne bi odreagirala in je pomagalo.




tilka -> grize med dojenjem (26.1.2005 8:48:05)

Tudi meni niso pomagale vsi opisani načini. Tudi jaz sem imela občutek, kot da jo ravno to veseli, moja reakcija namreč. Jaz sem preprosto nehala dojiti, ko me je ugriznila. Pa naslednjič, punca, sem si mislila.




Anonimen -> grize med dojenjem (26.1.2005 10:22:51)

Jaz sem ugotovila, da me grize samo, kadar sploh ni lačna. Pa sem ukinila pogostost dojenja.
Zdaj me ni ugriznila že ene dva meseca, ker se doji samo še zjutraj in zvečer. Prej je bilo pa za znoret :)-




puri -> grize med dojenjem (26.1.2005 10:56:40)

Ja,meni se je tut zdelo, da mogoče sploh ni lačen ali pa ga matrajo zobje:zmeden2:




m&r -> grize med dojenjem (26.1.2005 16:03:06)

NAŠA OSEMMESEČNICA IMA ŽE ŠEST ZOBKOV IN ME SKORAJ VSAKIČ UGRIZNE IN SE ZRAVEN NA VES GLAS SMEJE.MENI PA NI DO SMEHA,KER UGRIZNE DO KRVI.SEM ŽE REKLA,DA JO BOM NEHALA DOJITI PRAV ZATO,PA VEDNO POPUSTIM.JE PA RES,DA PONAVADI TAKRAT NI LAČNA.PA TUD VEDNO ZAVPIJEM,PA NIČ NE POMAGA.




Gina -> grize med dojenjem (26.1.2005 16:21:35)

Pri nas ni nič pomagalo. Najprej sem bila vsa trda od strahu, kdaj bo naslednjič ugriznil - pa je itak vedno proti koncu dojenja, potem sem ga samo na tričetrt podojila, zraven pa upala, da me ne bo uklal, kar me je še kar nekajkrat kljub temu, potem pa imela dovolj in sem nehala.




ana1 -> grize med dojenjem (26.1.2005 22:08:55)

Mi imamo tudi dva zobka že ene 2 meseca. Nekajkrat me je že ugriznila in sem jo s prstom malo krcnila poličkih - je pomagalo, jok pa je bil tudi zelo glasen od užaljenosti. Prejšnjega otroka, pa sem morala pri desetih mesecih odstaviti, ker me je do krvi pogrizel.
lp, :rozica::rozica::rozica:




Stran: [1]