previjanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


BONI* -> previjanje (25.1.2005 13:51:43)

Na koliko časa čez dan previjate svoje bebike, seveda če niso očitno presrani, da že kar ven gleda. Ali jih pustite na miru, če spijo. Jaz imam navado Luko previt na 2-3 ure ker ima tudi malo uneto ritko. Sedaj pa že 1,5 ure spi kot :angel: in je od zadnjega previjanja že skoraj 4 ure. Po eni strani ga ne bi rada budila, dokler se ne bo sam zbudil zaradi lakote ali česa drugega, po drugi strani mi pa ta plenica ne da miru.

Lp, Boni




Bejba -> previjanje (25.1.2005 13:54:45)

Jaz ga previjam pred vsakim obrokom, ponoči pa nič (seveda, če se ne pokaka). Vmes ga previjem le, če je pokakan, drugače ne kompliciram. Jemo pa ponavadi na 3-4 ure čez dan.
Boni, nič hudega mu ne bo, če bo imel malo dalj časa na sebi isto pleničko, sploh če ni pokakana. Ti ga kar pusti spati in imej malo svojega miru ;).

LP; Bejba




Anonimen -> previjanje (25.1.2005 13:55:09)

Ni ga treba budi, ko pa tko lepo spi.
Jaz Filipa previjam na 3-4 ure. Ni pa nikoli imel težav z vnetjem. No, če se pokaka, je logično, da ga vmes previjem.
Zvečer ga nazadnje previjem ob 19h in to plenico ima celo noč...do 7h zjutraj.




Anonimen -> previjanje (25.1.2005 13:56:57)

Jaz jo previjam na 2-3 ure, če ni pokakana. Zvečer pa nazadnje ob 6h in potem spet ob 6h. Ponoči se nikoli ne pokaka.




iza -> previjanje (25.1.2005 13:56:57)

Nič ga ne zbujaj, če bi ga zelo motilo bi se sigurno tudi sam prebudu, saj moja je taka. Jaz mu ne bi kratila sladkega spanca.

9nebesa Naj le spi, in naj spočije svoje trudne oči, naj le spi in naj lepe sanje živi, in naj sanja le o lepih stvareh....:rozica:





Anonimen -> previjanje (25.1.2005 14:00:38)

Jaz ga čez danes nisem pogosteje kot na 4 ure, prej redkeje. Ponoči pa sploh ne, tudi če je bil pokakan (se ne spomnim, da bi bil).




BONI* -> previjanje (25.1.2005 14:01:13)

Ponoči ga tudi jaz ne previjam, razen če glih ven že ne gleda (kakec mislim). Nazadnje pa ga previjem okoli 21h. Saj vem, da mu rita ravno zgnila ne bo v plenički, ampak sem mislila, da ne bo potem izpadlo, da sem pa tako malomarna, da se mi ga niti previti ne da.

Ok, ste me potolažile! Kar naj še naprej tako angelsko spančka:love:

Lp, Boni




BONI* -> previjanje (25.1.2005 14:10:04)

No, konec je z ngelskim spančkanjem. Se je že zbudil :)-




kimi -> previjanje (25.1.2005 15:14:59)

Jaz sem ga do 7 meseca redno pred vsakim obrokom to se pravi na vsake 3 urce. Sedaj se pa včasih zgodi da tudi po 5 urc ne pa je čist ok. Važno da ni vneta ritka in da ni pokakan




puri -> previjanje (25.1.2005 15:21:21)

Jaz ga previjem, ko vidim da je plenička že kar polulana, sploh ne gledam na uro! Če se pa pokaka, ga pa seveda previjem takoj, pa tut če sem ga ravno 10 min nazaj!
Ponoči ga pa nisem nikoli previjala!

lp:)




SISI25 -> previjanje (26.1.2005 19:38:30)

Jaz ju previjam pred vsakim hranjenjem, razen če sta pokakana potem ju takoj ne glede an to kdaj sem ga prej. ponoči ju ne previjam razen če sta pokakana.




Stran: [1]