viroza že en teden? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


barbi007 -> viroza že en teden? (6.2.2008 11:18:25)

Naš mali je v četrtek prejšnji teden dobil črevesno virozo, tako, da že en teden ima drisko. Je pa od takrat nonstop zaspan. Komaj zjutraj vstane, že po eni uri začne govoriti, da je bi on "aja" in sploh ne more stati na nogah. Samo bi se ves čas nosil in cartal. Star je skoraj 15 mesecev, vročine pa ni imel. Pomagali smo si z linexom, borovničevim čajem in dieto. Sicer je že nekoliko boljše, ampak me vseeno skrbi. Zdaj me pa zanima, če je normalno, da ima tako dolgo to virozo in da je nonstop utrujen? Ker je pediatrinja rekla, da je to kao normalno. Mene pa skrbi ta pretirana utrujenost.




Lunc_a -> RE: viroza že en teden? (6.2.2008 11:34:58)

otroku daj jest kaj hoče,brez diet,tako ne dobi tistega kar potrebuje. ja driskanje otroka zelo utrudi brez panike,če je pa otrok dehidriran pa nazaj do p




MAŠKA -> RE: viroza že en teden? (6.2.2008 11:51:08)

Res je, brez diet, naj je kar hoče in čimveč pije. Ampak če je tako utrujen, že lahko pomeni, da je dehidriran, zato bi jaz na tvojem mestu šla čimprej do pediatra.




barbi007 -> RE: viroza že en teden? (6.2.2008 11:56:02)

Ne vem, če je glih dehidriran, ker ogromno pije. Ponoči okrog pol litra, čez dan pa do liter tekočine.




Stran: [1]