noče piti mleka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sju -> noče piti mleka (4.2.2008 10:02:55)

sinček je star 1 leto...nehala sva se dojiti ker nisem več imela mleka in je bilo vse samo še cerklanje
sedaj noče piti mleka ..ne po flaški ne po kozarčku

ali je katera imela podoben problem in kaj storiti ker naj bi baje 1 letnik spil vsaj še 3 dcl mleka dnevno??

Hvala




Suzy. -> RE: noče piti mleka (4.2.2008 10:16:56)

Pa mu daj druge mlečne izdelke, saj ni treba, da je ravno mleko.




melanija -> RE: noče piti mleka (4.2.2008 10:20:22)

Moja pupa je začela piti mleko pri 3,5 letih, prej ga še pokušala ni v nobeni obliki (čokolino, in podobno), še jogurtov mi ni hotla preveč jest. Jaz je nisem silila pol pa se kar odprlo, sedaj ga spije tudi do pol litra na dan.




taška30 -> RE: noče piti mleka (4.2.2008 10:20:55)

Moja je stara 9 mesecev, pa sploh noče pit nobenega mleka - ne adaptiranega, ne navadnega. Sicer jo še dojim zjutraj in zvečer, ampak to je minimalno.
Ne sekiraj se, ni treba da nujno pije mleko, glavno da dobi dovolj mlečnih izdelkov (kašice, jogurti, skute...), menda rabijo cca. pol litra dnevno tega.




anckabancka -> RE: noče piti mleka (4.2.2008 10:23:46)

Naša dva tudi nista hotela mleka pri enem letu. Zjutraj in zvečer sta dobila razne čokolešnike, medolinote, grisolinote...  Pa čez dan kakšen jogurt, skutko... Tako da sta dobila dovolj drugih mlečnih izdelkov.




BigDaddy -> RE: noče piti mleka (9.2.2008 8:55:52)

Ah to mleko. Od kar se je naša nehala dojiti pred letom in pol je popila sigurno skupaj pol litra mleka. Najprej sva se sekirala potem pa obupala. Poje pa Topfen, puding in podobne mlečne pridelke.

Mogoče je zaradi tega tak "gaunar" [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




Stran: [1]