Toplice? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


puri -> Toplice? (24.1.2005 8:18:51)

Mene pa zanima, ali se gre z :duda: starimi pol leta, lahko že v toplice? Koliko je sploh lahko temperatura vode, da se lahko še kopajo, ker sem slišala da ni dobro, da so v pretopli vodi:zmeden2:

Ali bi blo v Snoviku dobro za tako majhnega? Je katera že bila s toliko starim otročkom? Ali je notri veliko sopare in koliko je kaj gužve?

Razmišljamo namreč, da bi se šli nekam kopat! Kam bi šli? Kaj nam kej predlagate?

lp:)




Mojca20 -> Toplice? (24.1.2005 8:41:04)

Mi smo se s 4 meseci cel teden kopali v Radencih in bilo je super! :bravo::bravo:

Za dojenčka je voda do 37 stopinj OK, višja pa itak že težko da je v katerih toplicah.

Kar pogumno, samo ne hodite nekam, kjer je čist poln bazen ljudi (npr. Snovik).




Anonimen -> Toplice? (24.1.2005 9:20:52)

Mi smo bili v Snoviku enkrat pozimi, ko je zunaj res zelo mrzlo pihalo. Pa je notri tudi. Brrr. Če bo zunaj zelo mraz, potem z malim otrokom raje ne tja hoditi, ker kaže, da nimajo prav dobro izolirano.




Anonimen -> Toplice? (24.1.2005 13:39:01)

Ko ga doma umivaš, je voda 38 stopinj. V bazenih je najboljša temperatura za dojenčke od 31 - 33 stopinj.
Žal je v večino bazenih po sloveniji voda 27 -28 stopinj. To je za tako majhne otroke lahko nevarno. Laho pride do okvar ledvic. Zato dobro preveri temperaturo vode.




Pika? -> Toplice? (24.1.2005 14:20:31)

Kristina,
koliko pa naj bi bil star otroček da se lahko kopa v morju npr.Jadranskem?




Stran: [1]