|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PP Prima pappa diner
2.2.2008 15:28:10   
Anonimen
Odločam se za nakup, pa me zanimajo vaše izkušnje, graje in pohvale.

Pa hvala. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 16:07:28   
Naja30
Meni se je zdel preveli, preokoren in seveda najdražji na trgu. Je še veliko drugih fajn uporabnih stolčkov. Mi imamo stol samo za hranjenje, ne še za spanje ipd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 16:26:46   
januskica
mi imamo PP in mi je zelo všeč ... tudi tamala je rada v njem (9 m). na pladnju ima igračke in tudi, če se kaj pokapa ni problema ... pa tudi ona kaj počisti s prstki. pri eni babici imamo trip trap stol in pri tadrugi en **** stolček za hranjenje ... in se PP taboljš obnese od vseh treh. aja, z čiščenjem nimam težav ... tudi ko ona glizlja stol pri strani se ga lepo obriše. sem pa vidla, da vsi hvalijo antilopa ... preveri. lp

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 17:15:36   
mateja rečnik
mi imamo doma pp, pri tašči pa antilopo-ikea. antilopa je sicer res manjši in ga ne bo mogel tako dolgo uporabljati kot pp, vendar je pa za tako malo denrja res zelo ok stolček. v pp pa zaspi, kar v antilopi nikoli ne. vendar kot je že napisala ena uporabnica, stoček je namenjen hranjenju in ne spanju. in če upoštevam še sinovo obnašanje, moram reč, da ima antilopo raje, mogoče zato, ker mu je pp kar precej velik (star je 11m, pa ni ravno med malimi dojenčki). skratka moje mnenje je, da je antilopa čist lušn stolček in po pol leta upoarabe, bi ga bolj priporočala kot pp (pred pol leta sem pa mislila drugače in so evrčki šli za pp...user posted image )

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 17:23:24   
Petraa
Jaz pa sem za prima pappa.Zato ker otroka v njem lahko hraniš že prej,zelo lepo sedi.Na antilop stolčku kot prvo otrok ne more gor sam zlest in si ne morem predstavljat da bi pri 3 letih ga morala na stol dvigovat.
če bi še enkrat kupovala bi bil to prima pappa še vedno.

(odgovor članu mateja rečnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 18:17:39   
inja2
Mi smo pred 2 tednoma kupili PP in je super user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 18:33:07   
Klarita
Mi smo ga sicer kupili komaj dva dni nazaj, ampak je zaenkrat zelo rad v njem. Zdi se mi tudi zelo praktičen, nastavljiv in mislim, da je otrok v njem res varen.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 18:44:56   
sandra85
hvala tianna, da si odprla to temo, ker se tudi mi odločamo za ta stolčekuser posted image user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 20:21:17   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

Jaz pa sem za prima pappa.Zato ker otroka v njem lahko hraniš že prej,zelo lepo sedi.


Sej dokler sam ne sedi, ga  ni treba dajat v stol user posted image  No, vsaj jaz moje nisem, ampak sem jo hranila v lupinici.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 20:26:26   
helenav
mi pa smo kupili Primi Sogni..stolček ki je trenutno v akciji v BC in je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 20:49:19   
Paštetka
Mi imamo ta stolček in je zelo fajn. V njem je jedel do 2. leta, zdaj pa je v nejm sestrica. Fajn je, ker ima naklone, ker je sestrica stara 6 mesecev in še ne sedi čisto samostonjno in ga lahko dam malo bolj leže, da tudi ona je v stolčku oz. pri mizi skupaj z nami.

JE pa fajn, ker tudi zdaj, ko je tamali že čez 2 leti, ga vedno, ko riševa s prstnimi barvami dam v stoček in ga noter zavežem, da mi ne more cele stanovanja popacati z barvami user posted image .

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 20:49:38   
kaya2007
mi imamo chiccotov stol, ki je praktično isti kot PP in smo full zadovoljni, tamali je tudi všeč.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 22:57:56   
BODOČA 77
Mi tudi imamo PP in mi je ful fajn. Našuser posted image   je zdaj star 5 mesecev in v njem že zdaj ful uživa in mislim, da bo tudi v prihodnjeuser posted image .

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 22:57:58   
sandra80
a ima katera povezavo od tega stolčka in kje ga je možno kupiti. hvala

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PP Prima pappa diner
2.2.2008 23:26:23   
Rubin.
Zelo zadovoljni. Mala mis je stara 2,5 leti in je še zdaj ful rada v njem. Priporočam.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=161693

(odgovor članu sandra80)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PP Prima pappa diner
3.2.2008 1:17:32   
Petraa
lupinica ni za hranjenje in se ne hranimo v njej

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PP Prima pappa diner
3.2.2008 11:47:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra80

a ima katera povezavo od tega stolčka in kje ga je možno kupiti. hvala


Npr. :

http://www.mami.si/si/otroska-oprema-08/stolcki-za-hranjenje/prima-pappa-diner-g1480.shtml

Pa imajo ga na spletni strani Sonček, BabyCenter itd.
Jaz ga bom šla iskati v Italijo, ker menim, da je cenejši kot tu. Tam sem kupila tudi PP voziček in je bil občutno cenejši.

Hvala za odgovore. user posted image

(odgovor članu sandra80)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PP Prima pappa diner
3.2.2008 15:43:06   
januskica
v italiji je cca. 100€ ... smo ga hotli mi kupit ...  je pa imel takrat soncek (par mesecev nazaj) eno akcijo in je bila cena praktično enaka pr nas. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PP Prima pappa diner
3.2.2008 15:43:21   
frutka_
Nimam nobene graje. Pri nas je v uporabi od 4.meseca in ga uporabljamo še zdaj, ko je star 3,5leta.
Običajno ga po jedi zložim, ko je bil manjši pa sem si ga v kuhinjo vlekla, mu na mizico dala igračke in je bil poleg mene. Mali namreč ni imel rad stajice in je stolček nadomestil to funkcijo.
Fajn se čisti, umivam ga z brisalkicami in vodo.  Zložen zavzame malo prostora, potisneš ga nekam ob zid in to je to.
V mojih cajtih je stal točno 100eur.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PP Prima pappa diner
3.2.2008 15:46:39   
frutka_
No, naš pa se je v njem tudi spočil. Spomnim se da je v času, ko je začel obiskovati jaslice, začel ven spuščat popoldansko spanje in takrat je za kratek čas v njem malo zaspančkal. Imam eno lepo slikico kako spančka noter.
Bom jo dala v album pa poglejte.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PP Prima pappa diner
3.2.2008 18:05:59   
Ekaz
Mi smo ga dobili za darilo. Ravno danes je naša Lana (5 mesecev) prvič jedla gosto grano in smo jo dali kar v stolček. Čeprav še ne sedi samostojno, smo jo pripeli in prav super se je obneslo. Regulira se tudi nagib naslovna, tako da je lahko tudi pila (sede ji nekako še ne gre).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PP Prima pappa diner
7.2.2008 10:34:01   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

...izkušnje, graje in pohvale.



mi smo ga uporabljali par mesecev...kriza user posted image  zdaj bi raje nabavila ležalnik za prvo hranjenje, potem pa takoj trip trap...pp prima pappa sem kar hitro prodala dalje, pred tem sem ga še 100 preklela, ko ga je bilo treba temeljito očistit pred predajo in sem večkrat pomislila, če je vredno ali bi ga kar v keson odnesla...sama presneta luknjasta plastika, v katero se prisuši vsaka kapljica kašice, politega soka, krompirja, pomaranče, ne bi dalje naštevala user posted image  da ne govorim, kako se je samo potikal sem in tja po kuhinji, povsod so bile "noge" predolge ali pa ga je bilo treba zlagat z mizico, ki je bila vedno vnapoto, vred user posted image  ko misliš, da bi lahko otrok lepo za mizo jedel z nami (ne več na svojem plastičnem podaljšku) to itak ne gre tako, kot bi si človek mislil user posted image

ma trip trap je zakon! tega sploh ne moreš primerjat user posted image  z varovalom ga lahko uporabljaš takoj, ko otrok vsaj malo samostojno sedi, lepo ga stisneš k mizi in to je to...otrok ni zvit v stolu, za mizo ne spi, je kot vsi ostali družinski člani, stol zavzame prostora toliko kot vsi stoli za mizo, nanj lahko sede še kdo drug, namesto da se potika po stanovanju, ko ni v uporabi, počisti se neprimerljivo hitreje in temeljiteje kot pp ipd. user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?