Suha koža, svetujte prosim! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Tia26 -> Suha koža, svetujte prosim! (23.1.2005 11:29:19)

Naša 10-mesečnica ima suho kožo, ni dermatitis, ampak suha koža, pa smo poskusili mandljevo olje, kremo bephanten, a žal to ne pomaga, s čim naj še poskusimo, kaj predlagate?Menimo, da ima suho kožo od centralne ???Koža ni pordela, le malo se lušči, v majhnem sloju.Prosim svetujte, kakšne so vaše izkušnje?Hvala za vse odgovore in lep pozdrav.




ZARA -> Suha koža, svetujte prosim! (23.1.2005 11:37:47)

Olivno olje,kupljeno v lekarni...

lp




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.1.2005 12:16:01)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




frutka_ -> Suha koža, svetujte prosim! (23.1.2005 14:30:26)

Obstaja ena oljna kopel, ki jo kupiš v lekarni, taka čisto naravna mislim pa da se imenuje Linolin. K tej kopeli še spada tudi kremica in baje je zelo učinkovito. Pa tudi kreme od Eucerina, za suho kožo, so v redu. Morda povprašaj v lekarni pa ti bojo svetovali kaj je najbolje.
Izogibaj se vode v teh suhih dneh na pordečelih mestih pa z eno fajn kremico se namažita po obrazku in rokicah. Jaz uporabljam Bubchen in se mi zdi najboljša kozmetika od vseh.




asso -> Suha koža, svetujte prosim! (23.1.2005 19:46:21)

Meni je bila zelo, zelo v redu kremica za obraz z ognjičem od Bübchen-a. Res učinkovita:bravo::bravo::bravo::bravo:




lea6 -> Suha koža, svetujte prosim! (23.1.2005 21:25:51)

Naš pikec je imel tako suho kožo, da je izgledalo kot da so lišaji. Po nasvetu kolegic sem kupila v lekarni kremo od Avene - TRIXERA. Jaz te kreme ne morem prehvaliti,izboljšananje po uporabi je bilo vidno že naslednji dan. Zanjo sem povedala tudi pediatrinji, pa je rekal da ima Avene vso kozmetiko zelo dobro.

lepo spančkajte!!

lp Lea




niki5 -> Suha koža, svetujte prosim! (23.1.2005 21:47:08)

Ja Avene - Trixera je res najboljsa ali pa Linola Fett olje, katero pa lahko uporabljas tudi za tuširanje.




frutka_ -> Suha koža, svetujte prosim! (23.1.2005 22:13:23)

Jaz sem mela od Avene eno super kremo-testerček. Ko sem jo hotela kupiti pa so mi rekli, da zanjo v SLO ni uvoza in da jo dobim le v Zagrebu. Kje si jo kupila Lea6?




niki5 -> Suha koža, svetujte prosim! (24.1.2005 8:41:49)

Jaz sem od Avene kozmetiko kupila v lekarni. Nam je pa kopel od Trixera tudi zelo pomagala, ko je imel naš norice.




Stran: [1]