|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iz hrbta na trebušček
22.1.2005 22:42:26   
sonček2*
Kdaj so se vaši malčki prvič prekotalili iz hrbta na trebušček??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   iz hrbta na trebušček
22.1.2005 22:46:50   
Maxica
Nam se je Max prvič obrnil pri štirih mesecih, a samo v levo stran. Čez kakšne tri tedne se je začel potem še v drugo, zdaj pa je osvojil tudi obrat nazaj:bravo:.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   iz hrbta na trebušček
22.1.2005 22:50:14   
Trebnje
Naša se že,stara je pa 3,5 meseca.:bravo:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   iz hrbta na trebušček
22.1.2005 23:08:49   
Pupica
mal pred 4 meseci.Pol je pa spet mal stavkala, pa se ni.Zdej se pa spet.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   iz hrbta na trebušček
22.1.2005 23:12:03   
TaRe*
Naša pri treh...pri štirih pa še nazaj.:sloncek:
lp:muca:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   iz hrbta na trebušček
22.1.2005 23:16:12   
Gina
Pri 14 dneh s trebuha na hrbet.Pred tretjim mesecem s hrbta na trebuh. :bravo:Pri 4,5 mes je stal na vseh štirih z dvignjenim trebuhom od podlage, pri 5,5 se je plazil in sedel brez opore, pri 6. se je dvignil.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 8:50:10   
puri
Gina, vaš je pa hiter:bravo:
Naš prvi otroček se je preobrnil pri 4-ih mesecih, drudi :duda:, pa se je prvič pri 6-ih, sedaj pa spet nekaj štrajka:zmeden:! Saj bo!

lp:)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 9:49:09   
nuka
Malo pred 4 meseci.Zdaj je pa že strokovnjakinja za obračanje levo, desno pa nazaj na hrbet.


(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 10:09:32   
dory
Pri nas je blo mal bolj pozno...sele okrog 6.meseca :)...ampak smo se:bravo:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 11:19:09   
KIRA
moja se pa ne obrača, ker ne mara delat kravic. zaradi tega sem že poslušala jezikovo juho od pediatrinje. sem jo z veliko muko indosti hecanja pripravila do tega, da jo sploh lahko dam na trebušček ležat.
tako da dvomim, da se bo začela sama obračat na trebušček.:zmeden:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 11:23:55   
Anonimen
moja je stara 6m pa 1 teden, pa se obrača samo iz trebuha na hrbet pa še to samo v desno, v levo pa s pomočjo. iz hrbta na trebuh ji pa še na misu ne pride! tolk raj na hrbtu leži k na trebuhu zgleda. je pa trda ko štanga ko jo hočeš dat sedet, ker ona bi raj že stala??!!

lp, lara

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 11:41:32   
bini
naša se pri 7ih mesecih ne obrača še... sem bila zaskrbljena, pa me je pediater potolažil, da če vse ostalo zna (sedi samostojno, se postavlja na noge, kravice pase z veseljem), potem ni panike in je možno da bo to enostavno preskočila.. ji že paše tako, jest jo pa lažje previjam ;)

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 11:44:21   
Jančika_
Naš je pet in pol in ni šans, da bi se obrnil. Parkrat se je s trebuha na hrbet, ampak to je bilo bolj slučajno zgleda.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 11:53:36   
jagoda
Pred kakšnim tednom je začel z obračanjem v obe smeri. Star bo pa čez 3 dni 6m!

Smo zgleda bolj pri tapoznih!

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 13:34:52   
Anonimen
Pri nas se je Tibor sicer prvič in drugič in tretjič res nekje okrog 3 meseca. Ampak potem je bilo konec. Se spomnim, ko smo ga še pri kakšnem letu in pol hecali, ko je revež ležal na hrbtu na tleh in se ni mogel pobrati. Smo ga kar želvica klicali. Potem sem mu morala nekajkrat prav pokazati, kako naj naredi, da se je navadil.

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
23.1.2005 15:25:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček2*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 19:21:53   
dory
Uf jaz sem se pa tko sekirala,ker so mi vsi govoril,da zdej pri 5-6m bi se pa ze mogu obracat...eh tole primerjanje :hudicek:...pa vidim,da je cist ok :):bravo:

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   iz hrbta na trebušček
23.1.2005 19:43:44   
Gina
Evo, jaz sem pogledala še za prva dva - s trebuha na hrbet pri 9 tednih, oz. pri 2. mesecih, s hrbta na trebuh pri 4. oz. 5. mesecih.

(odgovor članu sonček2*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Božič
lola85 RR

Praznujete božič pri vas doma?

Da (94%)

Ne (6%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!