vročina po antibiotiku? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


barbi007 -> vročina po antibiotiku? (31.1.2008 21:12:05)

Naš mali je pred enim tednom dobil vnetje ušes in zelen izcedek iz nosu. Sva obiskala pediatra in dobila hiconcil. Je bilo en teden v redu, danes zjutraj pa je dobil drisko. Cel dan je že siten in samo stoka. Dobil je 37 vročine (če temu lahko rečemo vročina). Trenutno spi in se premetava po postelji in stoka. Ne vem, kaj naj naredim. Driske sicer nima več, ampak vseeno nisem dovolj pametna, da bi vedela, kaj storiti.




ROŽICI -> RE: vročina po antibiotiku? (31.1.2008 21:15:00)

kolk je pa star?a antibiotik še mata?




N _ B -> RE: vročina po antibiotiku? (31.1.2008 21:16:30)

Lahko, da gre spet za kakšno okužbo.
Koliko je star? Lahko gre tudi za zobek. Moja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image] je imela vedno preden je prišel zobek ven drisko, vročino ter izcedek iz noska. Jaz sem ji po priporočilu p, ko je šlo za zobek, dala polovični odmerek Calpola proti bolečinam.




Binko -> RE: vročina po antibiotiku? (31.1.2008 21:20:29)

Mi smo imeli vnetje ušeska pred 14 dnevi . Mali je bil res bogi jokal, da je blo groza. Pediatrinja mi je dala takoj svečko.Pa mi je rekla, če bo doma še naprej nemiren, da mu lahko brez problema dam še kakšno svečko !Ni pa mel vročine je pa smrkal in kašljal.




katra55 -> RE: vročina po antibiotiku? (1.2.2008 8:24:58)

Driska je lahko zaradi antibiotika, ker poruši črevesno mikrofloro. Dokler je antibiotike mu daj vsak dan malo navadnega jogurta. 37 C pa pri otroku ni vročina.




anju -> RE: vročina po antibiotiku? (1.2.2008 9:33:00)

če še daješ antibiotik in ob tem dobi vročino gre sigurno za drugo (novo) bolezen.
ampak 37 pri dojenčku naj ne bi bila vročina.




TinaUros -> RE: vročina po antibiotiku? (1.2.2008 9:41:26)

Velikokrat je driska zarad antib. 37 pa ni vročina, siten je pa lahk ravno zarad te driske.




Stran: [1]