Preveč spi čez dan? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Preveč spi čez dan? (22.1.2005 20:46:44)

Saj ne da bi me motilo, ampak upam da ni kaj narobe. Danes je naš mali skoraj ves dan prespal. Zjutraj se je zbudil okoli pol osmih. Smo se zabavali do devetih, je pojedel in zaspal do dvanajtih. Potem smo šli na izlet. V avtu spal, se malo zbudil za kakšno urico in nato cel sprehod (kakšno uro in pol) prespal. Ko smo se vrnili je pojedel in zopet zaspal do sedmih. Smo se skopali, pojedli in takoj zaspal.
Ali ni to preveč spanja za trimesečnika čez dan? Ali pa ga le pohajkovanje in zrak tako utrudita?

LP; Bejba




tia&silvija -> Preveč spi čez dan? (22.1.2005 20:49:49)

Če pridobiva na teži se NE SEKIRAT!

Hvala bogu, da ti ostane vsaj kaj časa za sebe in moža!

LP, S&T




kaja11 -> Preveč spi čez dan? (22.1.2005 21:00:22)

Po moje samo nabira energijo za nedeljo.... cel dan ga bo žural:):):)

LP kaja




Bejba -> Preveč spi čez dan? (22.1.2005 21:17:33)

Kaja11, ti pa si za hece:)-. Naj iz tvojih uste NE gre v božja ušesa ;).

LP




Anonimen -> Preveč spi čez dan? (22.1.2005 21:53:59)

Meni je Tibor prve 4 mesece, ali pa še več, itak vse prespal. Ponoči in podnevi. Več ali manj je jedel in spal. Razne seveda, če sem hotela kaj narediti, pa karkoli že, ali pa podnevi spati. O, to pa ne... vklopil je radar in sem se mogla nazaj vsesti. Pa četudi v drugi sobi. Zanimivo.




Pupica -> Preveč spi čez dan? (22.1.2005 23:15:26)

naša je do 2 meseca samo spala!Vmes se je zbudila le za jest.Tko da hvala bogu da spi:)-

pazi le da bo dovolj jedel.:)-




HuAnita -> Preveč spi čez dan? (23.1.2005 15:23:15)

Tako je tudi z našo... Pazim pa, da je podnevi dovolj 'galame' okoli nje (vsaj radio), da loči dan in noč. Menda dojenčki morajo spati, taktar rastejo...:bravo:

Hu:hudicek:Anita ('s in the house again - pravkar iz bolnišnice...)




Stran: [1]