nalepka "otrok v avtu" (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Jutra -> nalepka "otrok v avtu" (21.1.2005 20:28:40)

A mi ve kdo povedati, kje bi se dalo dobiti takšno nalepko, ki bi se prilepila na notranji šipi avtomobila? :zmeden: Se mi zdi bolj praktično, kot tiste nalepke, ki so prilepljene zunaj na avtu (zaradi slabega vremena...)




urška76 -> nalepka "otrok v avtu" (21.1.2005 20:35:07)

V LJ v emporiumu. V Mather care. Je pa ena okol 500 SIT, naša z medvedkom Pu-jem pa okoli 1000 SIT!
To je tista ki ima samo prisesek in se ne lepi.
Lp, Urša




Anonimen -> nalepka "otrok v avtu" (22.1.2005 8:26:35)

A pa mislite, da je potem kaj bolje? Da to res kaj deluje?




mamsi -> nalepka "otrok v avtu" (22.1.2005 9:07:22)

ja Splišni, tut jaz mislim, da so bolj kot ne "neopazne" te nalepke. Jest je nimam gor. Sicer pa je policija naredila ceu kažin s temi kaznimi, tko da je folk čist prestrašen in sploh ne upa več normalno vozit, tko da se ne more sploh zaletet vate, ker gre bistveno počasnej, kot pa so omejitve. Sej ne vem če paše k tej temi tale komentar, ampak dejansko so poročal, da so policaji ustavli enga ata, ki je peljal v naselju 19km/h, pa so mu rekli, da pelje prepočasi in on odvrne: "Vi pa mene že nauste nategnil, da bom mogu pol kazen plačat!":)




BUČKO -> nalepka "otrok v avtu" (22.1.2005 9:13:49)

A prov v emporiumu ali štuk nižje res ne vem:zmeden:kakšno se pa bolj splača?8)




KIRA -> nalepka "otrok v avtu" (22.1.2005 11:28:34)

jaz sem si jo kar z lepilnim trakom od znotraj na šipo prpopala. ni tko lepo, ampak moj mož se je jezil, ke sem hotla na avto dat na lah - češ da ga tko uničujem. :zmeden:




urška76 -> nalepka "otrok v avtu" (22.1.2005 12:49:52)

Prov v Emporiumu.Kupiš tisto ki ti je bol všeč. Sej ne vem če so jo splača met. Mi jo mamo zato k nam je všeč, če vsi vejo, da mamo :duda: :)-
Sem pa vidla en avto, k imajo nalepko doma narejeno. Tisto od niveje imajo prerisano in narejeno iz barv za steklo. Tud dobr zgleda, sam ne vem, kako se to obnese pri pranju in v zimi.
Lp




buči -> nalepka "otrok v avtu" (22.1.2005 15:53:57)

Sporoči mi naslov v nabiralnik, pa ti jo pošljem - imam eno odveč.

Lp tina




TARA in MAJ -> nalepka "otrok v avtu" (22.1.2005 18:10:44)

na petrolu OMW
;)




Stran: [1]