iti na pregled? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Spark -> iti na pregled? (28.1.2008 13:13:36)

Moja 3 mesečnica ima jutri sistematski pregled. Jaz pa še vedno smrkam in kašljam. Ne vem, ali naj jo peljem ali ne, ker me skrbi za druge zdrave otročke, ki bodo v čakalnici. Kako vi prakticirate, oz. ali bi šli ali ne? Mož ne more peljati tamale, ker si jutri ne more vzeti dopusta. 




Naja30 -> RE: iti na pregled? (28.1.2008 13:16:21)

Mi smo v takem primeru poklicali P in povedali situacijo. Se je samo enkrat zgodilo in nam je prestavila za par dni, ker je brezveze, da bolan hodiš okoli.




Spark -> RE: iti na pregled? (28.1.2008 13:22:28)

Jaz se dobro počutim. Samo me skrbi, ker v čakalnici bo sigurno kak otroček, in če jaz kašljam, me bodo starši grdo gledali, ker se njihov otroček verjetno lahko česa naleze. Vsaj jaz tako mislim. Nisem pametna.




melani99 -> RE: iti na pregled? (28.1.2008 13:52:16)

mislim, da bi bilo najbolje, da pokličeš P in mu razložiš, verjetno nebi bilo problema, da bi pregled prestavil za kakih par dni




bina30 -> RE: iti na pregled? (28.1.2008 14:57:48)

Ne vem kako je pri vas, ampak pri moji P je tako, če imaš sistematski pregled, si naročen ob uri in tudi prideš takoj na vrsto. Zato bi jaz na tvojem mestu (če praviš da si kar ok) šla na pregled. Razen, če sama presodiš, da res nisi za med ljudi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




sandra85 -> RE: iti na pregled? (28.1.2008 16:52:04)

imaš prav, tam bojo tudi zdravi otročki in lahko mimogrede kerega nalezeš, zato raje prestavi termin




VesnaLana -> RE: iti na pregled? (28.1.2008 21:13:18)

Ko je bila moja pupa stara 3m sem bila tudi jaz bolana in sem poklicala P, je rekla da naj kar ptideva vendar bova počakali v sobi za karanteno.




Stran: [1]