|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 11:13:17   
Zvončka
Kdaj bo pomlad?

Moja :roza: se iz sicer dobrovoljnega in netečnega in nejokavega otroka v trenutku, ko jo položim, da jo bom oblekla za ven, prelevi v jokavčka. Obtožujoče me gleda, češ: sedaj me boš spet mučla s tistim hudobnim plaščem za ven (skafandrom). Tudi body in pajac sta sovražnika. In točno ve, kdaj sem jo dala na previjalno, da jo bom previjala in slačla - takrat uživa - in kdaj oblačla (takrat v trenutku jok). Rada hodim ven in okoli, ampak se moram prav pripravit, da sedaj bo pa hud hud jok ob oblačenju, če hočeva kam it. Tudi njej je zunaj super in lepo spi v vozičku.

Ima 6 mesecev. Kdaj se to kaj unese?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 11:15:22   
KIRA
:zmeden: za ven iti ni problema, ker ve, da bo nekaj zanimivega. se pa ne mara oblačit po kopanju. skoraj vedno se joka, da jo moram zamotit. :zmeden:

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 11:19:19   
Anonimen
Pri nas pri samem oblačenju ni problema razen po komanju, ko bi bila še kar rada nagica.

Kaj pa, če jo poskusiš v naročju oblečt, ali na kavču?
Probaj, mogoče vsaj enkrat ne bo joka.

(odgovor članu Zvončka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 11:26:27   
jagoda
Adam tud joka, ko ga oblačim - predvsem to velja, ko pridejo na vrsto roke in kapa!

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 11:51:30   
kaja11
Pri nas je tak jok, ko se oblačimo za ven, da bodo sosedi enkrat socialno poklicali:(:(. Se moram kar psihično pripraviti, da ga začnem oblačiti. No in potem smo oblečeni in se umirimo..... ko ga začnem v voziček "tlačiti" se zgodba ponovi.... sirena na max dokler ne zaspi... cca 5 min. Meni je že kar nerodno pred sosedi:(. Upam, da bo bolje ko bo zima mimo in ga ne bo treba več v "skafander" oblačiti, pa še v vozičku bo lahko sedel.

LP Kaja

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 12:19:57   
Nogavička
Pri nas nastane problem, ko jo začnem oblačiti pajaca ali plašček. Se dere, kot bi jo iz kože dajali. Bog ne daj, da jo prej pozabim obut. Brca tako, da ni šans, da jo obujem. Stara je 7,5 meseca.
Glede tega pa komaj čakam, da bo bolj toplo.

L.p.

Tea

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 12:20:23   
Anonimen
Moj Tibor se je kot dojenčke blazno rad preoblačil. Vse, kar sem mu kupila, sem mu lahko kar tako probala. Se mi je zdelo kar malo čudno, ampak se nisme pritoževala...

(odgovor članu Zvončka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 12:23:41   
Jančika_
Ja, rokavi so najhujši sovražnik....:hudicek:.

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 12:29:45   
maja24-2
Tudi nas slišijo cele Domžale, ampak semo ko se napravlamo za ven pajac še nekako gre ko pa pride kapa je pa kriza, tako da se morem tudi jaz psihočno pripravit. Se tolažim da bo poleti bolje.

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 12:32:29   
Petra P.
Vsako oblačenje je osovraženo :):). Brez dretja gre pri previjanju in pa, če ravno spi. Postala sem strokovnjak v strašno nežnem oblačenju jopce, kapice in skafandra...

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 12:38:04   
aka
Ja, tudi naš mali (veliki) je imel obdobje, ko mu plenice nisi smel pokazat, kaj ga šele obleč. Me je bilo enkrat kar groza, ko mi je hotel uiti s previjalne mize, pa sem vse skupaj s previjalno blazino postavila na tla. On pa v tak jok. Takrat se na oknu pojavi tast, ki vse to opazuje. Pokliče taščo, ona priteče k meni... S skupnimi močmi smo ga oblekli. Mene pa tako sram. Kaj pa jaz vem, kaj so v prvem trenutku pomislili, da delam z njim? Pa je drugi dan pri njih ponovil zgodbo in so lahko uvideli, da mu nisem hotela nič slabega.

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 12:42:12   
Bejba
Naš pa če je dobre volje, ni problema z oblačenjem in slačenjem. Samo moramo biti brzinski, ker če dolgo traja, že začne nabirati in se jeziti :((. Problem je, če je že prej tečka, potem pa je jok za znort. Dokler mu ne oblečem kapice. Potem zgleda pogrunta, da zdaj pa gremo ven (čeprav bi lahko že pri pajacu :zmeden:) in potem samo še čaka kaj se bo zgodilo. Tako, da ga moraš v bistvu uloviti v pravem trenutku ;).
Po kopanju pa je druga pesem. Takrat je ponavadi vedno jok, ko se mažemo in oblačimo. Vse preveč dolgo traja za njega. Treba ga je nekako zamotiti, pa gre.

LP; Bejba

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 13:45:21   
lin
Mi smo imeli isti problem (no nismo glih vriskali smo pa se bunli)in smo ga rešli tako,da jo položim v naročje in jo probam zamotit.Pa kukuc rokica,pa kukuc glavica...

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 13:49:16   
ZARA
Zara se ne joka...njej je vseen,kaj delam z njo...sam da se gre ven,hehe!!

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 18:11:02   
frutka_
Dere se kot jesihar, če ga primerno ne animiram...to pomeni, da skačem, špilam jokera, mu ropotam s predmeti, se mečem na zobe in trepalnice, delam se da nekaj iščem in on kao tudi full gleda, kličem navideznega psa,...mater, prava vojna!

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 18:12:28   
ZARA
jao frutka-hudooooooo!!!!
Si ne predstavlam...:zmeden2:

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 18:21:59   
mtd
o, jaz pa mu za iti ven vsakič govorim: "na sprehod" ali pa mu to pojem, in nekako deluje

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 19:01:35   
Pikca
Ja, ja, poznamo to. Najhujša je kapa, pa tudi rokavi so problem in to že od rojstva. Dreti se neha, ko jo dvignem ali ko jo položim v voziček.
Lp, Pikca

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
21.1.2005 19:36:29   
frutka_
Naš se neha dret, ko obrnem ključ v ključavnici in odklenem...takrat ve, da gre zares in da ga ne preoblačim zaradi lepšega!

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   A se tud vaši tako "radi" oblačijo?
22.1.2005 9:54:58   
BONI*
Največji kriminal je, ko hoče mami oblečti nekoga, ki je tako rad nagec. Najhuje jen zjutraj po negi in vsakič po kopanju.
Poleti bomo šli lahko brez problema med nudiste:)-:)-:)-

Lp, Boni&Luka

(odgovor članu Zvončka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?