|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Presenečenje partnerja
28.1.2008 23:26:57   
tweetek
ja, ene smo zelo neučakane, ampak nič ne pomaga, moramo še zmeraj 9 mesecev počakat na naše sončkeuser posted image . Drugače mi je bil pa tvoj način ful všečuser posted image user posted image user posted image samo jaz bi vse ščvekala preden bi moj čez vrata stopu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Presenečenje partnerja
29.1.2008 7:40:07   
lana777
Maša82 - ta ja, je dobra ne? Malo strašljiva user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Presenečenje partnerja
29.1.2008 13:13:50   
babysolza
pa da še jaz javim svojo izkušnjo - sva sicer oba sumila, da mogoče pa bo, ker je bila bebica načrtovana. Pa sem se zgovarjala, da dejmo za test še kak teden počakat. Nardila sem ga pa zadnji trenutek preden je prišel iz službe - ker bi seveda drugače prehitro povedala. user posted image  Potli sem mu pa testek dala v darilni vrečki, skupaj s knjigo Otrokovo prvo leto. Poleg tega je dobil še kup drugih daril, ampak ti dve sta bili na koncu - moj dragi je namreč praznoval rojstni dan. In seveda pravi, da je bil ta najlepši v življenju. še solzice je točil...user posted image

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Presenečenje partnerja
29.1.2008 14:02:52   
Tejka.387
No pa še moja zgodba: Je sicer sumil, ker nisem dobila tisti mesec menstruacije, ampak to še ni bilo tolk hudo, ker mi je včasih zamujala tudi po 14 dni. No, ampak jaz se nisem mogla zadržat in sem naredila test, ki je bil seveda pozitiven - še sama seb nisem verjela - zato sm čez 2 dni naredila test še enkrat. Seveda je bil tudi zdej pozitiven. No, pol se je pa začel. Sm se odločila, da mu ne povem takoj, saj je čez 14 dni praznoval 30 let in sm mu povedala šele na rojstni dan user posted image . Je bilo kr težko tolko časa zdržat, ampak se je splačalo. Sm mu naredilo fotografijo dojenčka, zraven napisala VSE NAJBOLJŠE ATI ZA ROJSTNI DAN! Zadaj na sliko pa nalimala tester, katerega sem tisti večer še enkrat opravila. Potem pa vse skupaj zavila z darilom v eno veliko škatlo polno drobnih stiroporčkov user posted image , da je mogu mal brskat pa poiskat darilo. Seveda ko je videl fotografijo mu ni bilo nič jasno, šele ko je zadaj videl tester se mu je začelo smejati, pa tudi na jok mu je šlo. Je bil pa full vesel user posted image  .

Toliko z moje strani.

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Presenečenje partnerja
29.1.2008 14:13:20   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejka.387)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Presenečenje partnerja
29.1.2008 14:42:24   
Tejka.387
Pa še tole: najin pikec ali pikica priveka na svet predvidoma 25. marca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




ime
symba

katera oblika imena ti je ljubša?

ela (81%)

ella (13%)

elle (6%)


Število vseh glasov: 105

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!