|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 16:04:02   
beyba
Full ste naklofale od četrtka...čveke!!


Vas grem tako j brat, sam sem se morala najprej pohvalit da sem naredila tudi ustni zagovor izpita in ga končno opravila. Zdej pa lahko prijavim temo za diplomsko, ampak moram naredit še matematiko, pred zagovorom diplomske.....


Jst mam pa  stohasitko narejenouser posted image user posted image user posted image user posted image   jst!!!!!

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 16:24:02   
cv3rklic4
Živjo vsem skupaj.
Sem videla, da je zadnjič v Baby Centru zmankalo blazin za dojenje. Če mogoče še katero zanima - danes sem dobila spet cel kup reklam v nabiralnik (kot vsak ponedeljek nas trgovci napadejo z vso silouser posted image ) in očitno se je Leclerc že pripravil na letošnji "baby boom". Prvih 20 strani kataloga je namenjenih dojenčkom - oprema, vozički, avtosedeži in obleke itd. Imajo tudi blazino za dojenje. Sicer stane 35 eur, ampak mogoče bo katero zanimalo.
Sama sicer Leclerca ne maram, vendar pa imajo tudi nekaj stvari, ki niso njihova blagovna znamka - predvsem dudke in flaške imajo tudi od NUK-a, Tippy Tommy in Avent.
Saj pravim, če katero zanima, naj pogleda v novi katalog, ali pa če greste kar v živo pogledat, če je kaj kar bi imele. Meni osebno se sicer zdi še malo prezgodaj za take podrobnosti, kot so flaške in kahlice ipd., ampak mogoče je katera že čist "notr padla" in že ful nabavlja user posted image
Pridne bodite še naprej!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 17:07:10   
beyba
Tteeaa hvala ker si mi držala pesti.

Upam da na srečanju dans se mate lepo, klikor vas pač že je (jst namreč delam od 16.00 naprej) se vam bom z veseljem pridružila naslednjič.

Mojca kar se tiče dopusta, ne sam da morš lanskoletnega pokoristit do 30.6., tudi letošnjega moraš pokoristit vsaj 10 dni, drugače ti tudi ta propade, ker ne moreš več prenest vsega dopusta za po koncu porodniške.  To je pa že 26 dni dopusta...tut če moraš komu fejst kam lest, ne vem če je vredno.... Če te cenijo kot delavko, te bodo vzeli nazaj tudi po porodniški, če te ne pa tako ali tako ni važno kaj vse jim narediš, ti ne bodo šli na roko....

(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 18:09:25   
tteeaa
Beyba- user posted image user posted image user posted image . Vem, kako dober občutek je, ko prideš do diplome in sem zelo vesela zate. Bravo!

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 18:10:56   
tteeaa
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: tteeaa

Živjo, punce!

Zakaj meni pod sporočilom ne piše možnosti: ZS, Kontakt, Album in Blokiraj?

Kako si to nastavim? Saj vem, neumnouser posted image


svojih ne moreš  videtiuser posted image




A tako je to.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 19:47:01   
Anonimen
A ste vseen šle na zmenek - ker ni nbene tukaj.

Poročajte, kako je blo - če ste se zmenle za naslednjega?

(odgovor članu tteeaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 20:01:09   
nInAzWeRiNa
hej živjo user posted image da vam kar takoj sporočim da bova midva dobila pupouser posted image user posted image  in da je fulll zdrava in da se je tko lepo nasmehnla potem je dala pa prstek v usta vam povem da je to res vredno svojega denarja ker sem sedaj res pomirjena da je vse uredu da ima zdravo srce ledvice... in vse ostalo pa še lepa jeuser posted image  sam s cdjem so zamutili in sem praznega domov prinesla-je dragi klical in zdej dobiva po pošti... aja težka je pa že 740 g user posted image
jst sm ful veselauser posted image lp

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 20:42:08   
lunca14
Ninazverina...lepo,da si hepiuser posted image user posted image ,ti kar bod,imaš za kaj bit,je pa že fuuul težka ta tvoja pupika,se res zelo hitro debelijo,moj je bil pred enim tednom v 21 tednu težek okoli 500 g....
beyba.....čestitke za statistiko,mene tud enkrat čaka ta izpit,sem si rekla enkrat pred 40 letom,ko bojo otroci v šoli,bo mami mela čas za študij...
Nya...očitno so res vse na kafetu,jaz pa moram zdejle še malco za delavce za jutri delat,nam pridejo z bagerjem ruvat korenine dreves,da bomo lahko čez dva meseca nasad orehov naredil....

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 20:44:31   
tteeaa
nInAzWeRiNa - user posted image user posted image user posted image user posted image . Super, sem vesela zate. In čestitke za user posted image  - lepo, da malo razbiješ to četico junijskih fantičevuser posted image .
Jaz imam pa v sredo morfo, pa tudi že komaj čakam, da spet vidim to mojo pikico. user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 21:09:51   
alea01
nInAzWeRiNa- user posted image user posted image user posted image user posted image  za lulikouser posted image user posted image . Kje si bila na 3D-ju? Jaz grem 25.02. k Strahovi. koliko časa so ti delali UZ?

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Junijčice 2008- 2. del
11.2.2008 21:19:40   
Anonimen
Dober večer.user posted image

Seznam bo obnovljen jutri, ker sem takooo zmatrana, da komaj čakam spat.

Čestitke za pupo, čestitke za opravljen ustni zagovor...user posted image


Pa še nekaj: zmenek je uspel. *Mojca*, hvala za prijeten klepet in družbo.user posted image

Lahko noč do jutri.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 7:16:05   
tteeaa
Dobro jutro!

Enkrat za spremembo sem pa jaz prva zjutraj, zato vam pošiljam eno dišečo user posted image , no seveda za tiste, ki jih kava ne smrdi (tako kot meni še vedno)user posted image .

Mojca in Didlinaa, povejta malo, kako je bilo na zmenku. Smo firbčneuser posted image

Sicer pa vam vsem želim lep in uspešen dan.....

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 7:47:05   
alea01
Jutrouser posted image !

Beyba-user posted image user posted image user posted image za izpit
didlinaa in mojca- user posted image user posted image user posted image za uspešen randi

Sem se pa danes zbudila z strašnim zobobolomuser posted image user posted image user posted image . Sem šla gledat, kateri zob bi tobil in ugotovim, da je še sam koreninauser posted image user posted image . Sploh ne vem, kdaj mi je ostalo kam odpadlouser posted image . Tko, da če bom šla k zobarju, mi ga bo verjetno izruval. Vsaka nosečnost en zobuser posted image user posted image .
Kaj ti lahko da lokalni anestetik?

(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 8:11:27   
Anonimen
Dobro jutro. user posted image

Ja je bilo kar zanimivo včeraj, sploh po sms-ih.user posted image  Si piševa med vožnjo to in ono, pa kdo bo zamudil, ma koncu pa mi *Mojca* pošlje sms, da se dobiva v Rustiki, ko greš mimo Humanica in sladoleda, ki ga ne moreš falit. Ona pa direkt iz službe, zgleda kot kmet in tudi nje ne moreš falit.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, važno, da je uspelo.user posted image  Za naslednji zmenek pa kar z idejami na dan.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 8:21:02   
Anonimen




  user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image  76 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image  spol:user posted image  / +4 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image / P 11.2. / spol:user posted image   / Ljubljana / +7 kg

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image /  Postojna / +1 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image  / spol :user posted image    / Ljubljana / +6kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80  /+ 2,5 kg

2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image  / Spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +3,2 kg 
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image / spol :user posted image   / Ljubljana 

user posted image    D.anna 76  1.user posted image / spol:user posted image   / + 6 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image / P 13.2. / 3D UZ 21.2. / spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg 
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje

3. junij  
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image  /  spol:user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image / P 14.2. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +5 kg

user posted image   sussy

4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  

user posted image   Katrin08

5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 
user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image / +3 kg

user posted image  mama4 5.user posted image MORFO: 21.2. /  spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image / spol: user posted image / +9 kg / P: 26.02

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) /spol:user posted image user posted image  / P.: 19.02./ +6 kg

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlina 1.user posted image   / spol:user posted image / + 11 kg 

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image   / spol:user posted image  / Ljubljana / +4 kg / P: 21.02 in 3D UZ 25.02

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  / P: 21.2. / Spol:user posted image  / Ljubljana / +2 kg 
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image  Spol:user posted image  / +4 kg / P: 18.2

14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image  / spol :user posted image user posted image  / P: 29.2 /  Ljubljana / +3,5kg

15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 3.user posted image  /  SPOL:user posted image   / P: 3.3 / Novo mesto / +4 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  / MORFO: 13.02 / +1,5 kg 

user posted image  nya ('79) 2.user posted image  / Novo mesto / +7 kg / P: 25.2

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image

16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image  P 25.2. / MORFO  27.2. / spol:user posted image  / Ptuj / +4 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image  / spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana

18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image  / MORFO 14.2. / NS:user posted image  / Kranj / +4 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image  / spol:user posted image  / P: 3.3./  Ljubljana - Postojna/ +4 kg 


20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +3 kg 
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol:user posted image   / +2 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / P:5.3. / spol:user posted image  / +7 kg 

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg

user posted image   simdar 1.user posted image MORFO  20.2. / spol: user posted image

23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image / 3D UZ -12.2., P: 28. in 29. 2 / Spol:user posted image  Ptuj / +3,5 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image    /+ 3 kg / MORFO:15.02.

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 20.2. / NS:user posted image   /  Ptuj 

user posted image   Martinščica (user posted image user posted imageMORFO : 19.2/  +1,5 kg  

user posted image   ninny  MORFO 14.2.  / -3,5 kg / Jesenice 

user posted image    Polony 3.user posted image   +4 kg

30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image



Pregledi ta teden:
 
Kaja08                 P 11.2.
slovenka   3D UZ     12.2., 
kleopatram28         P 13.2.
tteeaa          MORFO: 13.02 
Pikica_30              P 14.2. 
beyba         MORFO   14.2. 
ninny             MORFO   14.2. 
AnjaPH        MORFO   15.02.






 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 8:34:24   
alea01
Jaz si skoraj ne upam več predlagat naslednji zmenek, ker bo pa spet kaj vmes prišlouser posted image user posted image . Lahko pa namignem, da imam 21.02 G v LJ in bi takrat mogoče šlouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 8:51:25   
babysolza
bravo včeraj za zmenek! Jaz sem bla najprej tud vsa navdušena, da pridem, ampak sem že tako zmatrana zjutri vstala, da sem komaj čakala it domov se mal crkljat. user posted image

Ja upam, da se še kej dobimo. Pa obljubim, da naslednjič ne bom zahinavla...

Alea01, to tvoje šloganje me pa res zanima. Jaz mam sicer svoj filing, drgač mi pa še nobeden nič ne napoveduje in me prou firbec matra, kaj bo. Sicer pa mam naslednji teden pregled, pa se bo mogoče kej rajši pokazal/a...

Lep dan vsem!!! user posted image  

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 8:52:47   
nInAzWeRiNa
hej alea jst sm bla tut pri Strahovi- super ženska not sem bla pa okoli 20 min, sva jo res pogledali v nulo... samo na začetku sem bila kregana ker nisem prnesla listov z nuhalne zraven pa me je nadrla ko user posted image , samo jst nism vedla da je to nujno sem še spraševala tisto njeno sestro po tel. kaj rabim pa ni nič rekla
najbolj je bil dragi užaljen k ni mogu z mano zarad službe in je računal na posnetke jst sm pa domov prinesla prazen cduser posted image , ampak baje ga dobim po pošti

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 9:30:13   
beyba
Stohastiko sem naredila ne statistike...   VElika razlikauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image   Za pregled ninaz6verina mene čaka v četrtek, pa me mal skrbi, kej pa če kaj nebi blo ok....

Drugače sem pa končno prejela voziček iz belgija. Svaga z mojim sestavila in zdej ga mava sredi dnevne sobe na ogleduser posted image user posted image user posted image

Kako je bilo včeraj na srečanju tiste, ki ste bile, sam vam kar malo fouš, sam sem res delala od 16.00 do 20.00 in se vam nisem mogla pridružit...Kdaj bo pa naslednje srečanje...


Danes bom klicala za materinsko, da bom konec februarja začela hodit....

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 10:26:52   
nInAzWeRiNa
a je/bo kera šla v ikejo kupit stvari-sobico za dojenčka? baje se splača, midva greva gledat enkrat v bližnji prihodnosti dokler sem še okretnauser posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 10:31:11   
tteeaa
Jaz sem ravno v petek kupila previjalno mizo v IKEI v Avstriji. Amapak ja zenkrat še v škatli, ker še nisem imela časa sestavit, pa tudi prostora še nisem naredila, moram najprej prerazporedit pohištvouser posted image . Pa saj imam še malo časa.user posted image

Sicer pa so bili v petek v Ikei sami Slovenci, in vsaka druga ženska je bila noseča ali pa z majhnim otročkom. Prava invazija slovenskih nosečnic in mladih mamicuser posted image user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 11:31:40   
nInAzWeRiNa
tea a pa je kej pametnega, se splača it? že  ful folka mi je reklo  da so po cele sobice kupil in da se... amogoče kera ve kje se kupijo tiste luškane tapetke-ovčke, zvezdice in razni trakovi za na steno? lp šibam neki skuhat pol pa na telovadbo premigat kostkeuser posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu tteeaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 11:52:03   
tteeaa
Tam, ko je sestavljeno in razstavljeno, zgleda lepo. Upam, da bo tudi pri meni zgledalo fajn, ko bom sestavila.user posted image  Ampak načeloma naj bi bile Ikeine stvari kljub nizkim cenam tudi dokaj vredu. Jaz tudi poznam same zadovoljne kupce.

Sicer pa delam v kadrovski službi v podjetju, ki je strateški dobavitelj za Ikeo, tako da približno vem, kakšne omare in podobno delamo zanjeuser posted image .

_____________________________

Kar te ne ubije, te naredi močnejšo!

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 11:55:36   
Anonimen
Jaz sem eden takih - zadovoljnih kupcev. Midva imava skor celo stanovanje Ikea - ugodno, estetsko, kvalitetno.

(odgovor članu tteeaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Junijčice 2008- 2. del
12.2.2008 13:26:04   
*Mojca*
No evo, da se javim še jaz user posted image Včeraj mi namreč net spet ni delal....

beyba čestitke za izpit user posted image


ninazwerina čestitke za user posted image

Kot je že Didlina povedala, je najin zmenek včeraj uspel. Didlina je ena fejst punca in v živo še večja čveka kot tukaj user posted image user posted image Skratka, imele sva se fajn, čas je minil kot bi mignil (upam, da ne bo dežja zdaj user posted image ). Upam, da še kdaj ponovimo, drugič v večjem številu. Zdaj pa šibam delat dalje.

čauuuuuuuuuu

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?