|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:47:13   
aleksandra silvija
fant naju je s porodom prehitel 3 tedne pred PDP, imena še nisva imela dokončno izbranega--izbor enih 4 imen za punčko in enih 4-ih za fanta.

Ko sva se peljala v porodnišnico, sva bila oba kar prestrašena, porod je bil kar malo tvegan, vnaprej dogovorjen CR in po poti sva se spomnila samo enega imena. Sva rekla, da če se drugih niti ne spomniva več, so neuporabna. In takrat bi se jaz z user posted image strinjala o vsakem imenu, on pa z manouser posted image user posted image user posted image .

Kako bo letos, bomo pa še videli.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:48:44   
aleksandra silvija
Ninny-čeruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:52:55   
Anonimen
ste bile kar pridne, sem šele sedaj vse prebrala

Danes je bil res lep dan, smo ga izkoristili in upam, da bo jutri enako.

Jaz mu bom danes malo omenila glede imen, če ima že kaj v mislih, da se vsaj začneva malo pogovarjat glede tega, ker se še čisto nič nisva.


Didilina, sem bila prejle v Hoferju, pa ni bilo nič več krofovuser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:52:58   
Anonimen
I.daisy , uradna dobrodošlica. user posted image user posted image user posted image





user posted image        

                    
                                  
                  user posted image
           user posted image   




user posted image

Dvojček: 22.maj - 21. junij


28.maj 
 
user posted image
 tancho ('82) 1.user posted image   MORFO: user posted image / +4 kg
 
30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image    MORFO: user posted image   / +3 kg

31. maj 
 
user posted image   
Kaja08
('78) 1.user posted image   P 11.2. / MORFO: user posted image  / Ljubljana / +5 kg

1. junij 
 
user posted image  TamaraJ
('79) 2.user posted image   Postojna / +1 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image MORFO:  user posted image  / Ljubljana

user posted image  BARBBY 2.user posted image  spol: user posted image  

 
user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image   spol: user posted image / Ljubljana / +7 kg

 
user posted image   uurska

2. junij 
 
user posted image   tweetek
1.user posted image MORFO: 25.1. /  P: user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +3 kg
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image    MORFO: 28.1. / NS: user posted image  / Ljubljana

 
user posted image    D.anna 76  1.user posted image  spol: user posted image  / + 6 kg
 
user posted image
  kleopatra28
 3.user posted image  P 13.2. / 3D UZ 21.2. / MORFO: user posted image / Nemčija / +8 kg
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image    / Celje

3. junij 
 
user posted image  Marty5
('79) 2.user posted image    /  spol: user posted image  / Izola / +2kg

user posted image  Pikica_30 ('77) 1. user posted image  P 14.2. /  NS: user posted image  / Kranj - Jesenice / +5 kg


user posted image   sussy

4. junij 
 
user posted image
  špelin@
('76) 4.user posted image   spol: user posted image  / Ljubljana / -2 kg
 
user posted image   katja_k 2.user posted image    NS: user posted image  


user posted image   Katrin08

5. junij 
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image      
 
user posted image   annnna
1. user posted image NS: user posted image   / +5 kg
 
user posted image    lidijajenko
(84') 1. user posted image   spol: user posted image  / Kranj

6. junij
 
 
user posted image   Tina28
+5 kg

user posted image   Noni 2.user posted image    / spol: user posted image

8. junij 
 
user posted image  busybee882006
2. user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image Ljubljana
 
user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image   +3 kg

user posted image  mama4 5.user posted image   


user posted image  čbela ('82) 1. user posted image    / NS: user posted image  / +6 kg

9. junij 

user posted image   I.daisy  1.user posted image  (user posted image user posted image ) /spol:  user posted image user posted image / P.: 19.02.

10. junij 
 
user posted image  Taly
  1.user posted image    NS: user posted image / +6 kg

user posted image  petra13
 
user posted image   Didlina 1.user posted image  MORFO  5.2.  / spol: user posted image / + 8 kg 

user posted image    sassy  1 user posted image  + 4 kg

11. junij 
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image   MORFO 29.1. / P 31.1.  / NS: user posted image / Ljubljana / +2 kg

12. junij 
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image NS: user posted image / +7 kg

13. junij  
 
user posted image  lonapo 
('79) 2. user posted image   MORFO 1.2. / P 21.2. / NS: user posted image  / Ljubljana / +2 kg
 
user posted image  tindam 

 
user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image MORFO user posted image / +4 kg

14. junij  
 
user posted image   lory2004

 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )  user posted image  NS: user posted image user posted image   / Ljubljana / +0,5 kg

15. junij 
 
user posted image  lunca14
('75) 3. user posted image   MORFO: 5.2. /  NS: user posted image  / Novo mesto / +3 kg
 
user posted image   rozica984
1.user posted image MORFO 7.2. / spol: user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image     MORFO 13.2. / +1,5 kg

 
user posted image  nya ('79) 2.user posted image   MORFO: 28.1. / Novo mesto / +5 kg

 
user posted image   officko 3. user posted image  spol: user posted image

16. junij
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image   spol: user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg
 
user posted image  willma ('78) 2. user posted image     / spol:  user posted image   / Ptuj

 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij
 
user posted image  *Mojca*
 ('82) 1.user posted image    MORFO: 4.2. / spol: user posted image  / Ljubljana - Postojna/ +2 kg
 
user posted image  Shani 
('75) 3. user posted image   Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image   MORFO: 5.2. / spol: user posted image  / Postojna / +2 kg

 
user posted image  kinm (user posted image  user posted image ) Ljubljana


18. junij
 
user posted image  croason
  2. user posted image     
 
user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image MORFO 14.2. / NS: user posted image  / Kranj / +4 kg

20. junij 

user posted image  zp
('73) 2. user posted image   MORFO 5.2. / spol: user posted image  / Ljubljana / +3 kg
 
user posted image  NajaG


21. junij 

user posted image  nataska82 1. user posted image  P 6.2. / spol: user posted image  / +2 kg


user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image   MORFO 4.2. / spol: user posted image / +4,5 kg



user posted image

Rak : 22. junij - 22. julij


22. junij 

user posted image
  uvuv ('77) 1. user posted image   MORFO 28.1. / +2,5 kg

user posted image   simdar 1. user posted image   MORFO  6.2.

23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image   Postojna

24. junij 
 
user posted image
 slovenka
('79) 1.user posted image   P 1.2. / Ptuj / +2,5 kg

25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   +/- 0 kg

26. junij 
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol: user posted image  / Jesenice
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image  

user posted image   jerneja

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image   

29. junij 
 
user posted image
  Mojca78
('78) 3.user posted image P 20.2. / NS: user posted image  /  Ptuj
 
user posted image   Martinščica (user posted image  user posted image )   +1,5 kg
 
 
user posted image
  ninny  MORFO 14.2.  / -3,5 kg / Jesenice
 
user posted image    Polony 3.user posted image +4 kg

 
30. junij 
 
user posted image  
  samantha_ce 


????  
 
user posted image   AB83 1.user posted image


Pregledi v tem tednu:

tweetek MORFO 25.1. 
 

Pregledi v naslednjem tednu:
 
nya              MORFO   28.1.
uvuv            MORFO   28.1.
cv3rklic4     MORFO   28.1
alea01         MORFO   29.1. + PREGLED 31.1.

lonapo         MORFO   1.2.
slovenka     PREGLED  1.2.
 


user posted image     Martinščica, kinm, Eva 2008, I.daisy

user posted image          8 x            
user posted image         16 x 

           



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:54:38   
l.daisy
uuuu, hvalaaaa, se mi dobr zdiiiii user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 21:00:26   
Anonimen
Kar naj se ti.user posted image user posted image   Pa čvekat moraš obvezno z nami.user posted image  To je obveza seznama.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 21:05:12   
l.daisy
se ni za bati, sem čveka na kvadrat... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 21:08:30   
Anonimen
No, super. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 21:40:38   
l.daisy
upam, da boste ponoči spale.... da ne bo preveč za brati jutri zjutraj...
jaz namreč grem v mižule, danes sem imela kar aktiven dan, sem šla po barve za beljenje stanovanja, pa na sprehod, pa v trgovino po špecerijo.... pa tamala sta začela brcat, verjetno naj se spravim dol z računalnika:)
iiiiiiiiiii, pravkar me je presenetil še moj, ki ponavadi z rekreacije težko pride pred polnočjo...
lepe sanje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 22:07:41   
Anonimen
Si bila pa pridna danes.user posted image user posted image user posted image

Mene pa ta zgaga neverjetno muči. user posted image user posted image user posted image  od 12 ure naprej konstantno.user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 23:26:40   
*Mojca*
Evo me iz večejre. Fuj in fej in bljak...naj začnem:

Najprej pride kelnar direkt iz čik pavze in zasmradi cel prostor. Malo sprašujemo kaj predlaga in kar neki muti pa povdari da ni nič pekoče. Ok, uredu, naročimo. Ko prinese hrano na mizo, mu pol ene porcije pade na tla in on kot da ni nič. Vse kar smo dobili je bilo tako pekoče, da smo 3/4 pustili. Za desert pa jaz še v nekem kruhu z maslom dobim en tak lep dolg las, in ga imam že v ustih preden ga opazim. Jupi...skratka, toplo odsvetujem, če pa koga izrecno ne marate mu priporočajte Indijsko restavracijo v stari Ljubljani.

Zdaj pa še dlake:Didlina jaz sem imela podoben problem, pa sem jih kar počupala z mašinco in je zdaj lepše user posted image , itak pa to pol izgine.

No tako, zdaj pa grem počasi ninat. Sladke sanje vsem!

Še en post pa dobim tretjo zvezdico user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 9:35:25   
alea01
Ja dobro jutro user posted image !

A bo danes moja user posted image ? Nekam pozno bo touser posted image user posted image . No, bom pa vseeno skuhalauser posted image .Sicer midva z možem je ne pijeva, tako da nobenih pripomb prosimuser posted image user posted image

I.Daisy- dobrodošla
Dlačice- jaz jih brijem že skoz po trebuščku in verjetno bo minilouser posted image user posted image .

Sva včeraj prvič šla vozičke gledat in moram rečt, da kar ostanem pri svojem quinniju Buzz, ker je najlažji in edini, ki sem ga lahko zložila. Vse ostalo nisem mogla nič. Me je pol blo mal sram, ker sem tak švoh. A kaj čmo. Moja kolegica ima - se ne spomnim katerega, ampak je ful težek in ga ni mogla zlagat in je zato kupila še enega. Tko, da jaz bom kar takega, ki ga lahko zložim, saj bom itak jaz tista, ki ga bom največ furala okoli.
Punce lep dan in uživajte

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 11:03:24   
aleksandra silvija
Ojla!

Zdaj pa niti djutro ni večuser posted image .

Kosilo se peče v pečici, mož je z otrokoma zunaj, jaz pa malo prečekirat RRuser posted image .

Včeraj sem samo malo med čvekom šla pred TV in user posted image .


Vozička pa jaz ponavadi itak ne zlagam. Smo na podeželju in za v trgovine ga nikoli ne vzamem s sabo. user posted image dam v prirejen sedež nakupovalnega vozička ali ga celo pustim v lupinici in z njo v voziček-nakupovalni.
Voziček je parkiran v garaži in namenjen predvsem sprehodom in pač za takrat, ko sem z user posted image  zunaj.

Če gremo pa na kakšen izlet, je pa zraven še preostali del družine, tako da....user posted image .

Na morje bomo šli pa kar s kombijem, tako da spet ni prostor problem.



Sem pa danes fullllllluser posted image , ker sem končno dočakala 20.t.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 11:04:11   
aleksandra silvija
Alea01--pa hvala za user posted image .

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 11:57:23   
l.daisy
dan:)
vse na sončku?
juhuuuu, pomlad is in the air...

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 12:18:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

dan:)
vse na sončku?
juhuuuu, pomlad is in the air...



se strinjam, ker je danes res tako lep in sončen dan. Mi bomo sedaj pojedli, potem pa gremo na Bled na sprehod in na tortico.

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 13:28:29   
Anonimen
Dober dan.

Mojca, včeraj ti nisem hotela pokvarit večerje, zdaj sama veš, da je tista Indijska restavracija za afnat.user posted image  Iz nje greš itak vedno lačen.user posted image Pa Kitajska je isti šmoren, da ne govorim o Afriški.user posted image

No, lepo nedeljo želim vsem skupaj. Preživite jo čimbolj sončno, veselo, zdravo. Se slišimo kaj zvečer. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 14:57:38   
*Mojca*
Didlina ja ven greš lačen ker je tako zanič user posted image

En kolega od mojga in njegova punca sta si zaželela it tja pa smo rekli ajd, gremo. Prvič, zadnjič, nikoli več. user posted image

Da se malo pohvalim, danes sem dopoldne pekla piškote, potem kuhala kosilo (njoke v jurčkovi omaki), zdaj pa sem še spekla flancate...njamiiii. Zdaj pa se moram nujno malo uležt.

Se tipkamo kaj kasneje!

p.s. zdaj pa imam 3 zvezdice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 15:22:48   
aleksandra silvija
Mojca user posted image user posted image user posted image  za 3 zvezdice
in user posted image user posted image user posted image user posted image  za piškote, flancate in njoke--si bila pa pridnauser posted image .
Pa uživajte na sončku, tortici.....

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 16:41:21   
j6
Hej sem prebrala težave Didline o imenih, insem mojmu prebrala pa se je sam  smejal.Zaenkrat izbirava samo za fantka, imena za punčko pridejo kasneje. In ker imava doma že Martino, Kristino in Matica, seveda po njegovo odpadejo vsa imena na M. Mni je zelo všeč Matevž, pa je baje to nekakšna jed, Lenart- Lenart v Slovenskih Goricah. Za vsamo ime najde kaj, mogoče naj pa kar sam izbira, pa bom jaz komentirala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 16:55:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: j6

Hej sem prebrala težave Didline o imenih, insem mojmu prebrala pa se je sam  smejal.Zaenkrat izbirava samo za fantka, imena za punčko pridejo kasneje. In ker imava doma že Martino, Kristino in Matica, seveda po njegovo odpadejo vsa imena na M. Mni je zelo všeč Matevž, pa je baje to nekakšna jed, Lenart- Lenart v Slovenskih Goricah. Za vsamo ime najde kaj, mogoče naj pa kar sam izbira, pa bom jaz komentirala.




user posted image user posted image user posted image  ja to so huda razmišljanja.user posted image  Da muzdajrečem še Lenart, borekel, da naj bo raje kar Bovec.user posted image user posted image user posted image

Po eni strani ga razumem, po drugi je pa še meni smešen ob takih razlagah. Zdaj govori staršem, da bo fant Miludin, punca pa Azra. user posted image  Iz čistega dolgčasa. Valda ne bodo taka imena, ampak ne pašejo v našo Slovensko familijo, zato vsi obračajo oči.user posted image  Ob  takih spotikah si včasih mislim, da je noseč za 30 žensk, tolk ga dajejo hormoni.user posted image

(odgovor članu j6)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 17:18:02   
Anonimen
Ojla punce.

Moj user posted image  pa danes tko zelo brca, pa sm začutila brcke tud tko na trebuhu, ko sm dala roko gor. Pol sm pa hotla, da bi še moj user posted image  začutil brcke, pa ni in ni hotel user posted image  več brcat. Ko sm se z dolgim nosom, ker je moj rekel, da je najbrž še prezgodaj, da bi jih on tud čutil, preselila v dnevno pred tv, je pa spet začel. Me kr mal heca tale baby, ne?

V glavnem, jaz nisem bla dans nič zunaj, bolj počivam, ker se malce prehlajena, pa utrujena še od včeraj, tko da bolj poležavam.

Imam pa jutri morfo. Kr ne morem verjet, da je minilo teh 6 tednov, sem mislila, da kr ne bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 17:19:46   
Anonimen
Aja pa še tole, včer sm ravno dopolnila 20. tedn, tko da sm dans že čez pol.

JUHU

< Sporočilo je popravil nya -- 27.1.2008 17:22:39 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 18:00:39   
willma
Čer punce!

Jaz samo oddajam dve info. za seznam user posted image

pregled: 25.02.
+4kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Junijčice 2008- 2. del
27.1.2008 19:07:30   
mama4
hojla, punce..čudno, da me še niste zabrisale dol, ker nisem nekak preveč aktivnauser posted image ..ampak..preboleli rota virus..jao, sunce majčino, kako šraufanje...dobili tudi izvide z amnio..ja, punčka bouser posted image user posted image user posted image ...Donja Marieta je pa izbrano ime...izvidi v redu, morfo pri mojem g. pa šele 21.2, ker je dokaj lene sorte..pa se mu prejšnji teden ni dalo..madonca, pa smo čez polovico, a ne..zdej pa da vas malo za nazaj preberem...lep večer vsem!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?