|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 11:18:03   
Anonimen
Tul dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 11:23:33   
*Mojca*
Na hitro se javljam iz službe, da lepo pozdravim novi nosečki! user posted image user posted image

Vsem ostalim pa lep dan...šibaaammmm user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 11:45:26   
aleksandra silvija

Ampak da ponoči vstane in gre stikat za sladkarijami ?!

samo ta je pa res dobra

Jaz sem to počela pri kakih 15-ih.user posted image user posted image

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 12:10:38   
alea01
tul dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image  in pikalone za uspešno nosečnostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 12:18:28   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija


Ampak da ponoči vstane in gre stikat za sladkarijami ?!

samo ta je pa res dobra

Jaz sem to počela pri kakih 15-ih.user posted image user posted image


Jaz tega nisem nikoli počela iz razloga, ker so bile pri nas sladkarije vedno namenjene izključno za posebne priložnosti. Sem imela namreč bol špartansko vzgojo za kar sem sedaj staršema hvaležna.

V zdajšnjem času je to res naverjetneje težje kot, ko sem jaz gor rasla, se pa po mojem mnenju da malce doscipline kljub vsemu držat, predvsem da sladkarije niso na dnevnem meniju oz. le za kako nagrado oz. posebne priložnosti.

Moje skromno mnenje.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 12:21:16   
aleksandra silvija
zdajšnjem času je to res naverjetneje težje kot, ko sem jaz gor rasla, se pa po mojem mnenju da malce doscipline kljub vsemu držat, predvsem da sladkarije niso na dnevnem meniju oz. le za kako nagrado oz. posebne priložnosti.

Moje skromno mnenje.

Ja, ampak pri sinu nimamo pojma kako to doseči. Z njim so se nama z možem podrle vse teorije o vzgoji.user posted image user posted image
Pravzaprav je tako, če jih ne dobi pri nas, gre k mojemu očetu, ki živi v pritličju. On mu pa jih da kadarkoli, kolikorhoče. Tudi 10 min pred kosilom. Pa nič ne zaleže. Sedaj mali vsaj ve, da pred obroki nikakor NE SME in to zna že očetu povedati.

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 12:27:13   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

zdajšnjem času je to res naverjetneje težje kot, ko sem jaz gor rasla, se pa po mojem mnenju da malce doscipline kljub vsemu držat, predvsem da sladkarije niso na dnevnem meniju oz. le za kako nagrado oz. posebne priložnosti.

Moje skromno mnenje.

Ja, ampak pri sinu nimamo pojma kako to doseči. Z njim so se nama z možem podrle vse teorije o vzgoji.user posted image user posted image
Pravzaprav je tako, če jih ne dobi pri nas, gre k mojemu očetu, ki živi v pritličju. On mu pa jih da kadarkoli, kolikorhoče. Tudi 10 min pred kosilom. Pa nič ne zaleže. Sedaj mali vsaj ve, da pred obroki nikakor NE SME in to zna že očetu povedati.


Morda bi bilo pa očeta treba bolj na kratko držat! Včasih gre vzgoje vb kontra smer, kaj čmo!?!

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 12:28:18   
aleksandra silvija
Morda bi bilo pa očeta treba bolj na kratko držat!

Ne gre.

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 14:01:59   
anaj22
ojla čvekle

sem rabla pol ure da sem vse prebrala

dobrodošli polma in tuluser posted image user posted image user posted image  pa user posted image user posted image user posted image  da bo vse vredu
sem bla dons že v materinski, pa kosilo je tud že mem, pa deca sm v službo poslala, je dons zoprn k hudič. Mam do večera mer pred njim. Tko da mam zdej cajt zase haha, za celo goro cun k jih morm zlikat.
Sm vidla da ste mele debato o imenih moj je na zečetku skoz govoru da je on user posted image  naredu in je klical našo bebo kr lepo Špela, kre še vedno ne veva spola vsi pa pravjo da bo user posted image  je pa zdaj sine. Sva napisal seznam imen pa ga že ene 10x spremenila.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 14:24:36   
D.anna 76
Kar se tiče imen mi je sodelavka razlagala eno štorijo, ki se je zgodila pri njih na dolenskem, ko sosedje niso takoj dali imena svoji novorojeni deklici. Ko so očeta prašali kaj imajo je dejal: DEKICO. In čez par dni so seveda vsi prijatelji spraševali kako kaj njihova DEKLICA. In tako je ostalo kar nekaj časa in marsikdo je še čez leta vprašal kako kaj vaša DEKLICA.

Skratka, pazite da se vam ne zgodi kaj podobnega. ... ... .... user posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 14:38:28   
aleksandra silvija
Skratka, pazite da se vam ne zgodi kaj podobnega. ... ... ....
user posted image
Ne me strašt,..user posted image

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 18:16:23   
l.daisy
hej, nič ne čvekate...

no, moje linške oči so uspele, so me pa zmatrale, da vam ne morem povedat... skor bi skupi padla pred pultom, izmerjen pritisk je bil rekorden: 82/43 user posted image user posted image user posted image
mi je kar zašumelo v glavi, sem šla ležat, se je nekako popravil, zaspala za eno urco, zdaj sem pa višje kot na svojem 100/60... uffff, me je kar malo panika zagrabila...

zdaj grem pa po pas, so me klicali, da je že prišel... baj...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 18:20:18   
Anonimen
82/43


O ti bokca pazi nase tole pa ni več hec...

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 21:25:39   
polly80
lp

uuuuu ste se načvekale zjutraj,zdaj pa nobene ni goruser posted image ..jaz pa nimam kaj počet,je moj user posted image v službi..po tv pa nič pametnega.user posted image
tul,polma dobrodošli..še posebej tebi tul,seveda pa vsem ostalim tudi- lepo user posted image ,misli pozitivno..
glede imen,midva sma komaj sklenila kompromis,in sicer user posted image lana,user posted image staš..no in ravno včeraj je uletel z imenom rene user posted image tako da bo še tudi pestro..user posted image

joj,mene pa tak matrajo te lupinice..pa blazina za dojenje.če ne bom šla kmalu v akcijo,bo user posted image že na svetu,ko se še kar ne bom mogla odločit,kaj bi rada..user posted image
ja nič,če ni nobeneuser posted image ...lahko noč


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 21:36:52   
anaj22
sm vam pršla zaželet sam miren spanes pa lahko nočuser posted image

(odgovor članu polly80)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: Junijčice 2008- 2. del
7.3.2008 22:38:52   
Anonimen
Pozdravljene čveke

tul - dobrodošla, pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo

lunca - no če boste pa vi imeli punco, pa ji je lahko tudi tko ime, ker ti user posted image  res privoščim - pa bo veselje, če bo imela še lepo imeuser posted image

Moj je prišel iz Nemčije, prinesel mi je blazino za spanje, upam, da bom danes kaj bolje spala, grem kr sprobat to čudežno blazino.

(odgovor članu anaj22)
  Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 8:13:08   
lunca14
Ne morem verjet,da sem danes prvauser posted image ,očitno se še vse crkljate s svojimiuser posted image dragimi.Naj vam zaželim prav lep dan in eno velikouser posted image .
Nya...ko bomo mi znali naredituser posted image ,sploh ne bo treba več imet imenuser posted image user posted image user posted image .....lepo se mej,pa upam,da si se dobro naspala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 8:36:54   
polma
Jutro, punce!!! Pijem user posted image ... Včasih spijem tudi 2 na dan, mi zelo paše- na začetku nosečnosti bi jo lahko v potokih pila user posted image ! Moj pritisk je pa pa na merjenjih itak 90-100/50-60, kaj bi šele bilo rez kavice.
Danes popoldne grem na obalo, moj user posted image pa na koline. Me je zbudil ko je odhajal, bojo na zidanci še nekaj popravljali, zidali, ah te naši dečki-mislim, da bo kar tam prespal, vince ima čudežno moč user posted image .
No, jaz grem pa na obalo tudi delat-je pač treba ene stvari tudi čez vikend zrihtat, če ljudje čez teden nimamo več časa niti za biznis dokončat. Kam gre ta svet user posted image ?

Zgleda da bo bedna sobota, uživajte v toplih posteljicah in kavčih....

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 8:48:56   
Anonimen
Dobro jutro.
lunca- sem se naspala, blazina je super, zbudila sem se 2x, ampak to zarad mojga, k je smrčal, sam se tkoj nazaj zaspala, k drgač vedno rabim kšne pol urce.

No, uživajte vse v tem vikendu.

(odgovor članu polma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 9:06:19   
Kaja08
Dobro jutro punce!! Madona, včeri je pa bil naporen dan - pa sem imela dopust user posted image  No, skratka. Sem bila na UZ in je bil mali zelo živahen. Je pregledala sečevode in desni se je že malce zoožil, na leve pa razširitve ni najdla, ker je vretence bilo čez, ampak je rekla, da glede na to, da niti opazi ne razširitive, da je velika možnost, da se je popravila. Jeeeejj user posted image  Naslednji pregled imam konec meseca in bom imela že prvi CTG. Pol sem mogla pa še kri dat, ker mi je pozabila testirat kri za hepatitis in sifilis - morš nujno imet, preden greš rodit, tako da le preverite, če imate vse izvide!
No, potem smo pa imeli primopredajo stanovanja - oziroma tako sva midva mislila... Pa smo se 2 uri prerekal, kregal in grozil, ker od zadnjič, ko smo naredili zapisnik, tričetrt napak ni bilo odpravljenih. In pol nama spet niso hotl dat ključa... user posted image  za popuser posted image  pa sta unadva grozila, da nama bosta vrnila kupnino, ker ne bosta šla napak popravljat...halo, pa kaj jima ni jasn user posted image  Škoda, da takrat še nisva vedla, da ti prodajalec ne more kr vrnt keša, če se ti ne strinjaš, ampak mora popravit pčitne napake, ki si jih opazil. Ma kr neki...zdele je šel user posted image  tja, ker je prodajalec pripeljal delavce in jim bo vse pokazal, kaj imajo da popravijo. Ma za znort...se mi je zdej stanovanje kr že mal zamerilo....user posted image
Ja nč, grem brat, kaj ste včeri kej načvekale, pa seznam morm mal poiskat in popravit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 9:14:01   
Anonimen
Sem vesela, vesela, ker sva določila še ime za user posted image , oz.imeni, ampak ne bom nbenmu povedalauser posted image , k za user posted image  sem 100%, za user posted image  pa sam ene 90%, da bo obveljalo to ime. Se lahko še kaj spremeni.

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 9:24:25   
Anonimen
Lepo pozdravljene vse.Pa cestitke ob dnevu zena in eno lepouser posted image .

Kaja,user posted image user posted image user posted image za user posted image ,da se mu secevod ureja.Nazadnje bo se vse redu.Glede tvojega stanovanja pa nisem na tekocem,pa ce sem prav razumela,ga kupujeta,pa pogodbo ste ze podpisali,zdaj pa lastnik muti z obljubljenim popravilom.To pa je sranje,ma moj bi ga ze za kravatlc.Jaz imam pa jauser posted image z mojim podnajemnikom v slo.,ne placuje kot bi nilo treba.Ravn zdaj ze 2m nic ni placal,pol pa se tel.ne dviguje,ma sem ga ze skor skenslala,pol se mi je pa smilil...mah dobrota je sirota.Bo moral spet mojuser posted image urgirat,pa bo hitro vse placano.

Mejte se,grem pa danes,ce moj spet ne bo prepozen,na lov za vozicki.user posted image user posted image

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 9:27:38   
Anonimen
Nyauser posted image za ime.Ja za user posted image je meni tudi veliko tezje izbirat,sicer tudi za puncko moj se ni dal rdeco luc,ce bo pa user posted image ...se bova pa pomoje kar v porod.ko ga bova vidla odlocilauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 9:58:39   
Kaja08
DOBRODOŠLI TUL IN POLMA!!!!!
 
 
user posted image   
 
 
 
                  user posted image user posted image user posted image user posted image   86 user posted image user posted image user posted image user posted image


28.maj  

user posted image  tancho ('82) 1.user posted image   UZ 31.3. / spol:user posted image  / +8 kg

30. maj 

user posted image  kodrana ('84) 2.user posted image   spol :user posted image   / +3 kg

31. maj  
 
user posted image   
Kaja08 ('78) 1.user posted image    P in CTG 31.3. / spol:user posted image   / Ljubljana / +9 kg / O: 100,5 cm

1. junij  
 
user posted image  
TamaraJ ('79) 2.user posted image  spol: user posted image  (Jaka) / Postojna / +5-6 kg 

user posted image  nInAzWeRiNa  ('85) 1.user posted image UZ 27.3. / spol :user posted image  (Teja) / Ljubljana / +8 kg

user posted image  BARBBY 2.user posted image / spol:user posted image  

user posted image    rouzi ('76) 3.user posted image / spol:user posted image / Ljubljana / +7 kg 

user posted image   uurska

user posted image    polly80 1.user posted image  P 11.3. / spol: user posted image  / +4 kg

 
user posted image   Rosali ('84) 1.user posted image cukr test: 1.4. / P 7.4. / spol: user posted image  (Liam) / +10 kg / O: 90 cm


2. junij  
 
user posted image   tweetek
1.user posted image   spol:user posted image (Janez) / Kranj - Ljubljana / +9 kg / O: 90cm
 
user posted image    cv3rklic4
('79) 1.user posted image P 19.3. / spol :user posted image   / Ljubljana / +7,5 kg / O: 108 cm

user posted image    D.anna 76  1.user posted image   spol:user posted image   / + 8 kg 
 
user posted image   kleopatra28
 3.user posted image   spol:user posted image  / Nemčija / +8 kg / O: 110 cm
 
user posted image   Žanka
('76) 2.user posted image / Celje

 
user posted image  Marty5 ('79) 2.user posted image  /  spol: user posted image  (Matija) / Izola / +2kg

3. junij  

user posted image  Pikica_30 ('77) 1.user posted image P 12.3. /  spol :user posted image  / Kranj - Jesenice / +6 kg

user posted image   sussy

 
user posted image   maychi17  spol :user posted image   / +6 kg /O: 100 cm
 
user posted image polma 2. user posted image  /spol: user posted image  / +10 kg



4. junij  
 
user posted image   špelin@
('76) 4.user posted image / spol:user posted image  / Ljubljana / -2 kg 

user posted image   katja_k 2.user posted image  / spol:user posted image  / +3 kg 

user posted image   Katrin08


5. junij  
 
user posted image   Cofijana
  1.user posted image  
 
user posted image   annnna
1.user posted image   / spol:user posted image   / +5 kg 
 

user posted image
   lidijajenko (84') 1.user posted image spol:user posted image  / Kranj

6. junij
  
 
user posted image   Tina28 
 /+7kg

user posted image   Noni 2.user posted image / spol:user posted image

 
user posted image  BUŠICA O: 97 cm


8. junij  
 
user posted image  busybee882006
2.user posted image  

user posted image   j6 4.user posted image   / Ljubljana 

user posted image  sasa.vracko ('78) 1.user posted image +6 kg


user posted image  mama4 5.user posted image  / spol:user posted image  (Donja Marieta)  

user posted image  čbela ('82) 1.user posted image  P 25.3. / spol: user posted image / +13 kg /

9. junij 

user posted image   I.daisy  ('80)1.user posted image  (user posted image user posted image ) P 18.3. / 3D UZ 10.3. / spol:user posted image user posted image  / +6 kg / O: 105,5 cm

10. junij  
 
user posted image  petra13 
 
user posted image   Didlinaa 1.user posted image  P 1.4. / spol:user posted image / + 12,5 kg / O: 97 cm

user posted image    sassy  1.user posted image   / + 4 kg

11. junij  
 
user posted image  alea01
('78) 1.user posted image   spol:  / Ljubljana / +7 kg / O: 85 cm

12. junij  
 
user posted image  adeja
  ('78)  2.user posted image  / spol:user posted image  / +7 kg

13. junij   
 
user posted image  lonapo 
('79) 2.user posted image  3D UZ 19.3. / P 20.3. / spol:user posted image  / Ljubljana / +6 kg / O: 96cm
 
user posted image  tindam 
 

user posted image  babysolza ('81) 1.user posted image    spol:user posted image  / +6,5 kg


14. junij   
 
user posted image   lory2004
 
 
user posted image   Eva2008
('82) (user posted image user posted image )user posted image / spol :user posted image user posted image  / Ljubljana / +4,5kg

 
user posted image   tul 5.user posted image  (user posted image user posted image user posted image ) / spol: user posted image  (Ožbej) / +6 kg


15. junij  
 
user posted image  lunca14 ('75) 4.user posted image  (user posted image )  P 1.4. / spol:user posted image   / Novo mesto / +7 kg 
 
user posted image   rozica984
1.user posted image   / spol:user posted image   / -1 kg

user posted image  tteeaa 1.user posted image  P 11.3.  / spol:user posted image   / +3,5 kg / O: 87,5 cm

user posted image  nya ('79) 2.user posted image  (user posted image )  P 17.3. / Novo mesto / +9 kg 

user posted image   officko 3.user posted image /  spol:user posted image


16. junij 
 
user posted image  fiesta 
('81) 1.user posted image  spol:user posted image  / Šempeter - Postojna / -3 kg 

user posted image  willma ('78) 2.user posted image   P 21.3. /
spol:user posted image  / Ptuj / +8 kg
 
user posted image   opal08 1.user posted image

17. junij 
  
 
user posted image   Shani 
('75) 3.user posted image /  Ljubljana

user posted image  *Snežinka* ('81) 1.user posted image   spol:user posted image  / Postojna / +2 kg 

user posted image   kinm (user posted image user posted image ) Ljubljana

 
user posted image   anaj22  P 19.3. / spol:user posted image / +7 kg / O: 94 cm


18. junij 
 
user posted image  croason
  2.user posted image       

user posted image  beyba  ('79) 2.user posted image   P 13.3. / NS:user posted image  / Kranj / +6,2 kg


19.junij

user posted image  *Mojca* ('82) 1.user posted image    P 31.3.  / spol:user posted image (Sara / Luka) / Ljubljana - Postojna/ +6 kg 
 
user posted image  NajaG   1.user posted image   / spol:user posted image



20. junij 

user posted image  zp
('73) 2.user posted image  / spol:user posted image  / Ljubljana / +8 kg 
 
21. junij 

user posted image  nataska82 1.user posted image   / spol: user posted image   / +5 kg

user posted image  aleksandra silvija 3.user posted image  / UZ 2.4. / spol:user posted image  / +8 kg / O: 96 cm


user posted image   simdar 1.user posted image  P 13.3. / 3D UZ 14.3. /  spol: user posted image  / +8 kg

 22. junij 

user posted image   uvuv ('77) 1.user posted image   spol:user posted image (Miha) / +2,5 kg


23. junij 

user posted image  ninKa 2.user posted image  Postojna

24. junij  
 
user posted image  slovenka
('79) 1.user posted image   P 20.3. / spol:user posted image  Ptuj / +6 kg
 
user posted image   malimetek ('81)  spol: user posted image / Ljubljana / +4,6 kg


25. junij 

user posted image   AnjaPH 1.user posted image   MORFO: user posted image  (Maksimilijan) / +5 kg

user posted image     mate0ja (27 let) / spol: user posted image / + 2 kg


26. junij  
 
user posted image  RMRM
('74) 3.user posted image   spol:user posted image   / Jesenice 
 
user posted image  liliputput
2.user posted image  

user posted image   petea (79') 2.user posted image

user posted image    Jerneja RR


user posted image   NancyF ('83) 1. user posted image 3D UZ 18.3. / NS: user posted image ,  MORFO:  user posted image /+2 kg 
 

28. junij 

user posted image   pati0102 2.user posted image  P 21.3. / spol: user posted image

29. junij  
 
user posted image   Mojca78
('78) 3.user posted image  P 11.3. / MORFO: user posted image    /  Ptuj / +5 kg

user posted image   Martinščica (user posted image user posted image ) /  +1,5 kg  

user posted image   ninny  P 13.3.  / +1 kg / Jesenice / O: 103 cm

user posted image    Polony 3.user posted image  spol: user posted image  (Ažbe) / +4 kg


30. junij  
 
user posted image  
  samantha_ce 

user posted image     Neli1  2.user posted image   spol: user posted image


????   
 
user posted image   AB83 1.user posted image

user posted image  pepabina ('77) 1. user posted image  / MORFO: user posted image


Pregledi v tem tednu:
I.daisy        3D UZ 10.3.
polly80       P 11.3. 
tteeaa         P 11.3.  
Mojca78     P 11.3.
Pikica_30   P 12.3.
beyba          P 13.3.
ninny           P 13.3.  
simdar         P 13.3. / 3D UZ 14.3.
 

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.3.2008 10:03:00   
Kaja08
Uf, upam, da sem na seznam vnesla vse popravke...no ja, če ne me pa mal podrezejte, pa bom spremenila user posted image
Skratka - glede imen....tudi jaz sem naivno razlagala sestrični, ko je bila noseča, kako bo moji nekoč bodoči hčerki ime. Pa je takrat kar precej spluvala to ime (je malce nenavadno, tako so klicali babico od mojga fotra). A glej ga zlomka - sestrična rodi in da hčerki točno tako ime!!! ZAMERA DO GROBA!!! To me je izučilo, da nikoli ne bom povedala, kakšno ime mi je všeč, ker nikoli ne veš, kdo ti ga potem sune. Pa sej, če bi bila to prijateljica, se niti ne bi sekirala in bi dala hčerki vseeno tako ime. ampak glede na to, da bi potem bili v žlahti 2 punčki z istim imenom user posted image  No še dobr, da pričakujemo user posted image  user posted image  Tud zdej sva že skor 100% za ime, ampak vsakmu rečem, da še pojma nimava. druga stvar je pa še to, da nikol ne bo vsem všeč tisto ime kot tebi. Pa se mi glupo zdi, da bi mi ga vsi spluval...

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?