|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Termometer
25.1.2008 15:58:17   
kaya2007
kupili smo senzornega, ki ga približaš čelu (chicco), potem kakšne 3 digitalne-in vsi so kazali narobe, vsakič drugače. zdaj razmišljam če bi kupila ušesnega, ampak me skrbi, da tudi ta ne kaže točno?! kakšne imate izkušnje? vem, da je navaden še najbolj natančen, ampak res tako dolgo traja...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Termometer
25.1.2008 16:17:59   
Paštetka
A pa si prebrala navodila oz. jih upoštevala? Pri določenem termometru moraš dol. stopinje odšteti, da dobiš realno temperaturo. user posted image

Sicer, pa četudi si boš s 5 različnimi živosrebrnimi merila, bodo različno pokazali. Ko sem si jaz morala meriti bazalno temp. mi je G. rekel, da naj kupim 3 in kateri bo kazal sredino, tistega naj uporabljam user posted image .

Mi imamo senzornega in smo zelo zadovoljni.

Pri ušesnem je pa tako. spet moraš znati ga dati noter v uho oz. povleči za uhelj, da ne meriš temp. uhlja ampak notr. ušesa.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Termometer
25.1.2008 16:34:55   
Anonimen
tudi jaz sem rekla, da se bom "modernizirala"user posted image  in sem kupila ušesnega - ki ni bil niti tako zelo poceniuser posted image . in moram rečti, da sem zeeeeeeeeelo nezadovoljna. ko so moje punce imele vročino sem ga kao testirala in sem pri 8 mesečnici v ušesu namerila 37,3, v ritki potem 38,9user posted image . to sem potem še ene par krat poiskusila, ampak je vedno bilo tako veliko odstopanje  - da sem potem merjenje v ušesu čist opustila, ker se enostavno nisem mogla zanesti na točnost podatka.
sem si mislila, ok - mogoče pa ima malička premajhno uhouser posted image  in ne vem točno izmeriti, pa sem pozneje ko je bila ta starejša bolana na njej izprobala -  pa je bilo isto - odtopanje med merjenim pod pazduho in v ušesuuser posted image
tako da sedaj mi ušesni termometer lepo miruje tam v omariuser posted image  in še naprej uporabljam živosrebrnega

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?