Kako naj pomirim mojo pupiko... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikapolonica -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (20.1.2005 15:49:11)

... Tio, če pa se že kakšna dva tedna noče več nositi v naročju. Najboljše se počuti na rami (v položaju za podiranje kupčka), vendar je stara komaj 2 meseca in mislim, da to za njeno hrbtenico ni najbolj priporočljivo. Da ne govorim o mojem križu.... Tudi superman (oz. superwoman) položaj ji ne odgovarja več. Sploh ne vem, kaj naj storim. Ravno v naročju, kjer bi se morala počutiti varno in čisto blizu mamice, se dere kot da bi jo iz kože dajali. In to vsako uro do uro in pol po spanju, ko postane utrujena. Takrat v glavnem, ko najbolj potrebuje, da jo pomirim. Saj, na koncu mi nekako vedno uspe, ampak, ta njen jok....


LP, Pikapolonica :pika: in Tia




Pikabu -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (20.1.2005 16:08:49)

Mi smo našo začeli dajati na tla. Očitno ne bo taka, da bi bila rada po naročjih. Tudi, ko gremo kam na obisk, ne mara biti v naročju. Najbolj uživa, če je na tleh in se tam nekdo ukvarja z njo.




aka -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (20.1.2005 16:10:04)

Tudi moj mali je hotel biti samo na rami. Drugi položaji mu sploh niso pasali. Upam, da mu nisem delala "škode".




total -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (20.1.2005 17:05:15)

Saj ni nič narobe če je na rami,sam glavico mu fajn podpri.

Lp:rozica:




kaja11 -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (20.1.2005 18:24:21)

Naš je čisto isti. V naročju vreščanje, ko ga pa na ramo postaviš, pa cel žur:)-. Tudi mene malo skrbi ker ima šele 12t.

LP Kaja




nejcko -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (20.1.2005 18:25:36)

Tudi naš - samo na rami.




Bejba -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (20.1.2005 18:47:31)

Naš pa je pri meni najraje na rami, pri atiju pa lepo v naročju. Ne vem, zgleda da ima ati boljši prijem;). Se pa ne sekiram kaj dosti, čeprav nam je fizioterapevtka rekla, da ni fino. Ampak, če njemu paše, potem mu pač paše.
Drugače pa se tudi naš noče nositi dosti po rokah. Rad ima svoj mir. Najbolj uživa v svojem ležalniku ali na tleh na odejici.
Poskusi jo kam odložiti, mogoče pa tudi ona samo prosi za mir.

LP; Bejba




puri -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (20.1.2005 23:13:37)

Pri nas je blo isto!:)




PIAF -> Kako naj pomirim mojo pupiko... (23.1.2005 7:58:53)

Pri nas je bilo enako. Pa smo ga nosili na rami. Samo pazi, da ti ne sedi na roki, to ni dobro za hrbtenico.




Stran: [1]