Srbečica po glavi? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


butt3rfly -> Srbečica po glavi? (24.1.2008 20:26:01)

zanima me naslednje:
moj mali zadnje 3, 4 dni občasno z rokico sega na glavo, kot da bi ga le-ta srbela. ni zelo pogosto, vendar le vsake toliko časa. na glavi nima nobenih izpuščajev, nobene rdečice, nič zunanjih znakov, ki bi kazali na to, da je s kožo kaj narobe.
imel je kar hude temence, ki pa se mi jih je uspelo znebiti. ne vem, ali bi lahko bila ta srbečica povezani z njimi? kožo mu vlažim z vlažilno kremo. vendar se mi zdi, da tudi to ne pomaga. ima katera oz. je imela podoben problem? kako mu naj pomagam?
hvala za odgovore.
lp




Anonimen -> RE: Srbečica po glavi? (24.1.2008 20:28:55)

Mislim, da to ni neki problem.. Moj je tudi to počel, sedaj pa se vleče za lase, ko je jezen...




linika -> RE: Srbečica po glavi? (25.1.2008 10:08:59)

Pozdravljena!

Moja petmesečnica tudi to dela, tako, da je verjetno kar normalno. Prijema pa se z obema rokicama tja nekam za tilnik, pa prav tako nima ničesar na glavici (verjetno), kar bi jo lahko motilo.

Lep dan.




biga -> RE: Srbečica po glavi? (25.1.2008 11:09:48)

Moj sinko se je pred meseci tudi skoz čohal po glavi, tudi do krvi se je spraskal, sem mislila, da je alergija, pa je minilo. Očitno so ga temenca srbela, ker zdaj se ne čoha več, saj tudi temenc ceč nima. Se pa občasno (sploh kadar papa po flaški) vleče za uhelj.




Stran: [1]