|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
24.1.2008 21:25:09   
živa
Če ne dojiš, pa sploh ni panike. Ti si kar privošči!

Lp,

živa 

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
24.1.2008 21:28:54   
Suzy.
Pri hčerki sem šla pomojem sama prvič ven po enih dveh letih.
Zdaj pri ta malemu pa prvič po enem mesecu. In se trudim, da grem VSAJ enkrat na mesec. 

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
24.1.2008 23:02:35   
Bombažek
Prvič po 5,5 mesecih, nadaljevat s plesnimi vajami, kjer sem ostala. Pa sem se počutila kot bi me nekdo "s ketne" spustil. Pri drugem bom obvezno šla prej, ker sem po vsem tem času, ko sem bila 24 ur z malim skupaj skoraj pregorela. Zato- obvezno ven!!!

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 8:02:36   
miškot
Ko je bil star 3m sva šla z atijem na koncert Hladno Pivo in Mihca pustila pri babici in je fuuuullll pasalo!!!!!!

(odgovor članu Bombažek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 8:07:58   
Blejka26
jaz sem v dveh letih šla ven samo dvakrat..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 8:31:20   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: miškot

Ko je bil star 3m sva šla z atijem na koncert Hladno Pivo in Mihca pustila pri babici in je fuuuullll pasalo!!!!!!


user posted image  jaz bi tut, pa še en hladen pir zraven. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 9:02:42   
Pobalami
Če imaš varstvo (ati,..) greš ven kje blizu doma zelo kmalu. Razen, če ne dojiš na pol ure. Zdaj ko lokali niso zakajeni pa je še boljš, ker ne prismrdiš domov.

Jaz sem šla po ene desetih dnevih se mi zdi na eno pijačo blizu doma.

Aja pa če greš zvečer malo ven nič ne zapostavljaš otroka. Saj ponavadi itak spijo. Otrok ima pa tudi atija. Če ti bo klepet s prijatelji koristil boš naslednji dan samo dobre volje, kar bo koristilo tudi bejbiju.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 10:38:39   
mala pikica
Okoli zdravnikov sem skoraj vsak drugi dan, poskrbim pa, da sem do naslednjega hranjenja doma (se polno dojiva).

Kar se pa tiče zabave, pa že močno razmišljam, da bi si z dragim naslednji vikend privoščila malo pustovanja. Gašper bo star dobrih 5 tednov. Problem je, da ne vem, kako naj s hranjenjem.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 10:50:50   
katee
Jaz sem malega prvič pustila samega doma (pazila ga je omica) za 2 uri pri treh tednih. Sploh ni bilo nobenega problema, ker sem ga prej podojila in je spal kot ubit.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 10:52:39   
Maxica
Prvega sva z možem prvič pustila za par ur pri babici pri slabih treh mesecih, ko sva šla na en žur za diplomo. Za drugega se pa sploh ne spomnim, sam po moje, da ni bilo prav zgodaj.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 10:59:07   
Anonimen
Hja... za pr ta starejšmu sinu se ne spomnm, k je že predoug od tega, pr mlajšmu je blo pa tkole... rodila sm u noči iz petka na soboto, domou sm pršla u pondelk dopoudan (so hotl, da še ceu tork not ostanem, pa se jim nism pustila) in še isti dan sm se spraula vn na kofe (u porodnišnc se mi je skor skraužlal, k sm bla ceu vikend brez)... prvič vn žurat zvečer-ponoč?... to se pa res ne spomnm, ampak je mogl bit tut dost kmal, no... rodila sm decembra, januarja sm šla nazaj delat... enkrat spomlad, se mi zdi... zgodi spomlad.

(odgovor članu bsasab)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 13:33:51   
oktoberka
Pr 2,5 mesecih sva šla z mojim zvečer v opero, pol pa še na Prešerca na en koncer. Tko da naju ni blo 6urc. Je pa res da nisem več dojila in je moja mami dala flaško pa je blo.user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 14:11:59   
livia
Če se ti zdi, da to rabiš, potem pojdi mirne vesti. Saj sedaj, ko so mobiteli ni frke, te bo že oči poklical, če se ne bo znašel.

Jaz se ne spomnim več, ampak mislim, da sem se najprej odpravila po nakupih za 2 uri okoli 3 mesecev, na pijačo pa po mojem velikoooo kasneje. Nisem imela te potrebe, ker se takrat drugeg kot od otrocih nisem znala pogovarjati, tako da sem se družila dopoldan z ostalimi mamicami.

Kot rečeno, če misliš, da ti manjka druženje, pojdi, saj bo to koristilo tebi in otročku.
Vesela mama, vesel otrok.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 16:31:24   
nerka
po 20 dneh sva sla z mojim za rojstni dan mal vn, tamal je bil pri babici, nato pa sm sla parkrat zvecer s kolegicami vn, sta se z atijem cist ok ujela ( ker sm ga dala spat in nato vn)hehehe... zdele ga pa veckrat pr babi pustim, pa na kavo pa mal po trgovinah.. star je 8 mes., je kar treba ga puscat veckrat da se navadi brez mamice bit nekje. hvala bogu s tem nimam problemov. user posted image upam da bo za v vrtec tud tako.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 17:14:30   
Rozmarinka
Mi2 sva sla kar hitro ven (konec prvega meseca), pa še sedaj imava pravilo, da greva enkrat mesečno sama ven. Funkcionira ! Sva midva oba bolj sproščena, babi pa vesela, da lahko crklja malčka. 

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 18:08:58   
lea23
ma zdej vas pa res ne razumem user posted image  
ve nikoli nikamor ne greste user posted image
na kavico sem sama šla že ko je bila stara nekje 2 tedna, sem enostavno mogla it mal v trgovino, v lekarno, po plenice.. za ene 3 ure.
no je pa res da je ne dojim, imamo adaptirano mleko.
ko je bila tamala stara 4 tedne, sem šla k frizerju si barvat pramena. je bil ati doma z njo in me ni bilo ene 4 ure ker je bila gužva..
pol ko je bila stara 1 mesec, sem pa začela redno hodit na telovadbo, enkrat na teden in me ni bilo domov 2 uri.
ma nevem... da bi bila pol leta skos doma in na sprehodih.. pa sej bi se mi zmešalo user posted image  
jo pa od drugega meseca vedno in povsod moram vzet s sabo, ker sva zaradi moževe službe pač večinoma sami..

aja pa še to.. ko je bila stara nekaj dni manj kot 1 mesec, smo šli na morje.. v mesecu juliju.... in ker dojenčki pač ne smejo bit na močnem soncu, je bil dragi lepo z njo v apartmaju, jst sem šla pa dopoldan normalno na plažo. potem pozno popoldan smo šli pa itak še skupaj na plažo.
nevem jst že od začetka ful rada možu dam čas da je z njo, da sta malo sama.. ker je doma samo 2 oz. 3 dni na teden, in vem da takrat želi res maksimalno izkoristit čas za njo user posted image  tko da ju prav z užitkom pustim da sta sama tiste 2, 3 ali 4 urce user posted image  jst grem pa itak medtem mal v šoping v miru, pa v trgovino hrano nakupit, pa na banko, pošto,pa na kavice s prijateljicami,....

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj ste prvic sle same ven brez otrocka
25.1.2008 18:16:53   
Anya22
Prvič sem šla ven brez mojega sončka  tem nekje, ko je imel 3 mesece, ker sem imela opravke, če ne še takrat ne vem če bi šla sama brez njega.user posted image

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?