|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ste povedale?
24.1.2008 9:57:16   
pikica36
pozdrav in čestitke vsem srečkam nosečkam!
se opravičujem, če ta tema ne paše ravno na ta  forum, ampak vseeno me zanima, kako ste svojim partnerjem povedale, da ste zagledale user posted image user posted image  na testu!! ste jim povedale ob kaki posebni priliki, ste jim pripravile kako "presenečenje"?

nosečke, hvala za odgovore!

želim vam zdravo in čudovito nosečnost, čimmanj težav in pa seveda zdrave user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 10:00:57   
Anonimen
V prvi nosečnosti sem povedala takoj po pregledu, v tej sva počakala do miklavža.

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 10:15:16   
Netopirčy81
Ko sem naredila test in je bil user posted image , sploh sama nism mogla dojet, ker sem ga naredila kar tako iz firbca, ker mi je M zamujala. No, potem sem počakala, da jeuser posted image  pršu domov iz dela in mu po ovinkih končno povedala, da pričakujevauser posted image . Mislim, da je bil kar malo šokiran, ampak vesel.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 10:17:42   
aleksandra silvija
Pri 1. sva skupaj gledala v test, al bouser posted image  oz.user posted image  .
Pri 2. sem naredila test ravno na možev rojstni dan in ko je prišel iz službe, sem mu povedal
Pri 3. sem bila čisto vznemirjena in sem mu hotela povedati po večerji, pa je iz mojega čudnega obnašanja--že od preteklih nekaj tedno sam ugotovil, da sem nosečauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 10:18:26   
gajka
Pokazala sem mu CB in ga vprašala, če on tudi vidi +. Nič romantičnega... user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 10:36:47   
pepa6
Jaz sem tudi naredila test tak za hec, ker se mi je zdelo sumljivo, zakaj mi mandarine dišijo in se mi luštajo, pa se mi nikoli niso. No moj je takrat bil službeno v Avstriji in sem ga poklicala, pa mu povedla, da bo očka, in je kar hitro od klica prišel domov ves vesel. To je najin prvi otrok in je bil že zaradi tega tak vesel. Je pa res, da me vedno spremlja h ginekologu, na Ns je šel z mano, v glavnem je čist navdušen, ko vidi po uz kako se otrok premika.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 11:53:33   
Nasy
Nič posebnega ni bilo, vedel je, da bom delala test, ker sva ga skupaj kupila. Bil je doma, ko sem delala, v spalnici je še ležkal, pa sem mu potrdila najine sumeuser posted image potem je bila pa živčna vojna do prvega pregleda, če bo vse OK

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 12:07:33   
bučkabb
da bom delala test je vedel ampak ker je šel v službo sem mu pol pozitiven test slikala in mo ga poslala kot sms in zraven napisala: učitno veš kaj to pomeni?

seveda me je takoj ko je pogledal sporočilo poklical in reke če je res, kar vidi in je bil zelo vesel.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 12:14:08   
jabi babi
jst sem mu pa zavila ene copatke pa dudo,zraven sem mu pa napisala eno sporočilce......fulll je bil vesel.....,jst pa jokala k dež hahahaha....

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 12:42:35   
Katy\o/
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Pokazala sem mu CB in ga vprašala, če on tudi vidi +. Nič romantičnega... user posted image


Tudi pri meni je blo tako. user posted image Vsa presenečena sem priletela iz WCja (on ni vedel da delam test, ker mi M še ni zamujala - sem bla pač mal firbčna user posted image ) in mu pomolila test pred nos in izjavla zgoraj napisano. Najbolj mešen je bil on, ko je obračal test na vse možne načine in pogledal pod vsemi možnimi koti. user posted image


_____________________________

Postali smo mala družinica! :)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 12:43:22   
Janey
Poslala sem mu sms in napisala samo +
pa ni takoj skapiraluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 13:24:15   
lara larissa
Pri nama je bilo tako...oba sma si  full želela bebice tako da sem mu povedala na njegov rojstni dan. Nato so sledili poljubčki, objemčki in valda takoj povedat  ostalim ni moral zdržat da ne bi , v glavnem  res je bil zellllllo srečen in mislim da bo to kot je sam rekel najlepše darilo kaj jih je kdaj lahko dobil za rojstni dan.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 13:39:47   
kati kati
pr nama pa je blo tko...da mi je M. zaostajala ampak nisem mela redne...mene so že nekaj časa bolele prsi in ko sem šla delat test in je bil user posted image sem svojega dragega poklicala v kopalnico pa še enkrat naredila test pa je spet pozitiven...oba sva si fulllll želelauser posted image , ampak sma bla oba šokirana ker je ratalo prvič...brez problemov....oba sva zelo srečna, ker sedaj odštevamo dneve(samo še en teden....)do srecnega dogodka...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu lara larissa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 13:40:40   
kati kati
aja...pa še rok imam na njegov rostni dan....pa upama da bo na njegov roj.dan...user posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 17:37:54   
bastian111
Ker je bil glih dan najine poročne obletnice ,sva šla ven na večerjo.Natakar je meni prinesel sladico ,možu pa sladoled in na njem otroško dudo.Bil je tako srečen ,da su mu pritekle solze.No ker sva šla na večerjo z taxjem,sva se domov na njegovo pobudo odpravila peš.Celo pot je govoril kaj bo kupil,kako vse bo ampak pri vsaki reči me je vprašaal"misliš da bo vse v redu"!No skratka bilo je romantično in zelo čustveno. Joj ,da ne pozabim,takoj ko sva prišla je seveda vse obvestil z mojim dovolenjem!user posted image

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako ste povedale?
24.1.2008 17:46:02   
Tinky
Jaz sem pa mojemu možeku poslala mms, s slikico pozitivnega testa (plus je bil full slabo viden).  Po eni uri me je poklical in mi rekel: "a je spet minus?"
Par dni kasneje sem spet naredila test in je bil plusek viden iz letala, tko da mu je bilo jasno, da je to to.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako ste povedale?
25.1.2008 12:58:48   
mokatela
moj lubi je tako ali tako vedel, da bom naredila test, je dal sam pobudo na to, ker sem se mal čudno obnašala kot ponavadi user posted image user posted image user posted image  .... sem mu kar pokazala, ko se je prikazalo user posted image  in je bil zelo vesel. zdaj sva pa oba noseča user posted image  in se veseliva user posted image  in sploh prvega UZ. Zdaj pa počasi o prihodu  user posted image  obveščava ožjo žlahto in prijatle user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako ste povedale?
26.1.2008 16:17:11   
ankhesenpaaten
sem mu poslala sms. test sem naredila v službi, v nočni izmeni, on pa je bil na žuru....čisto drugače sem naredila kot sem mislila da bom.....nobene romatike, darilc in podobno. saj je vseeno, samo da sva oba vesela, je težko pričakovan user posted image  

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako ste povedale?
26.1.2008 16:17:11   
ankhesenpaaten
sem mu poslala sms. test sem naredila v službi, v nočni izmeni, on pa je bil na žuru....čisto drugače sem naredila kot sem mislila da bom.....nobene romatike, darilc in podobno. saj je vseeno, samo da sva oba vesela, je težko pričakovan user posted image  

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako ste povedale?
26.1.2008 16:17:11   
ankhesenpaaten
sem mu poslala sms. test sem naredila v službi, v nočni izmeni, on pa je bil na žuru....čisto drugače sem naredila kot sem mislila da bom.....nobene romatike, darilc in podobno. saj je vseeno, samo da sva oba vesela, je težko pričakovan user posted image  

(odgovor članu mokatela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako ste povedale?
26.1.2008 16:38:45   
barbaw
Jaz sem mu prvič kupila dudo in mu jo prinesla v službo, drugič pa sva oba komaj čakala pozitiven test in sva skupaj pogledala rezultat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu ankhesenpaaten)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako ste povedale?
26.1.2008 16:41:54   
Vilika
Jaz sem sla pa ene cisto majhne snezno bele copatke kupit, v taki prozorni skatljici, vanjo sem pa se pozitiven testek vtaknila... in sem mu to zvecer na tak nagajiv nacin izrocila.
Je najprej debelo pogledal, se nasmehnil, potem me je pa ful objemal in me mocno stiskal za roke, jaz sem bila pa od srece cisto brez besed in so mi samo solzice na koticke oci lezle. Ful srece je bilo cutit okoli naju.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu ankhesenpaaten)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako ste povedale?
26.1.2008 17:26:55   
petra1978
Jaz pa sem mu v majhno škatlico zavila test in mu ga dala. Še nikoli ga nisem videla tako presenečenega in čez 5 minut veselega. Zdaj pa prvem pregledu sem mu dala eno slikico in vsak dan parkrat jo pogleda.

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako ste povedale?
26.1.2008 19:22:58   
l.daisy
nič posebnega, skupaj sva gledala na uro in odštevala minute, potem je on prvi pogledal in od veselja snel vrata wcja user posted image

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako ste povedale?
26.1.2008 19:25:32   
sashy
midva sva se pa že neki časa pogovarjala d hočva met otroka, pa nikol nisva uporablala zaščite (sva zmer pazila) pol sva se pa na anjino obletnco odločila, da bovauser posted image  spočela. no in kos sm po izostanku menstruacije pogledala test nosečnosti je pokazal user posted image . oba sva bla ful vesela. Komej čakava 15. maja da bomo trije.user posted image

(odgovor članu petra1978)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




imena
luncaa

katero ime za punčko???

Kaja (31%)

Ela (45%)

Lia (24%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!