moz ali ringaraja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Ro-La -> moz ali ringaraja (20.1.2005 9:51:20)

Ti čaj skuham:)-




Anonimen -> moz ali ringaraja (20.1.2005 10:07:00)

Jaz sem tudi raje takrat na RR, ko mojega briljanta ni doma. Drugače se sliši neko godrnjanje iz ozadja... Včasih me pa prav malo briga.




kofetek2010 -> moz ali ringaraja (20.1.2005 10:31:30)

Jaz pa itak v službi 9 ur v to kišto zjam, potem pa se mi doma ne da... Pa niti na vrsto ne bi prišla, ker moj M že od doma kaj za službo naredi... :)-




Miško -> moz ali ringaraja (20.1.2005 11:11:29)

Hi

Jaz sem na RR predvsem dopoldne, ko sem sama in otročič spi. Ko pa se družinski dragulji vrnejo iz službe, sem pa raje z njim.

Lp

Miško&Matija




BARBARA R. -> moz ali ringaraja (20.1.2005 13:31:37)

Jojjjjjjjjjj,kakšen podn'.Moj mož je trenutno na bolniški,in mi res teži.Sicer sem pa vsako jutro tu,ko gre on v službo.
Ravno kar nekaj pametuje.Bi si tudi jaz omislila dva računalnika.


:muca:




Jančika_ -> moz ali ringaraja (20.1.2005 15:54:55)

Ja, moj je zatežil, da rabiva dva kompjutra, ko sem našla RR. Saj prej sva že imela dva (tastarega sva obdržala, ko si je kupil novega). Ampak tiste kište potem nisva pol leta prižgala, samo za gužvo je bila, zato sva jo podarila prijateljema, ki sta je bila zelo vesela. No, par mesecev potem pa RR...:). Pa sem si nabavila svoj laptop, da ni krega v bajti:)-.




KIRA -> moz ali ringaraja (20.1.2005 16:04:26)

eeee, ne. sva približno enako na računalniku, pač koristiva čas, ko je prost in se menjavava. čeprav moram priznati, da sem zadnje čase jaz več gori, ker on cele dneve dela.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]