|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OTROŠKE SOBE
21.1.2008 19:59:27   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Kupili smo sobo in vse porihtali, jutri pa pride malar. In jaz nimam pojma kako bi pobarvali sobice, zato bi vas prosila za kakšen nasvet oziroma tudi slikce so zelo dobrodošle. Imam ps dvojčici tri leta stari.  Ena sobica bo spalnica, druga pa igralnica, med njima pa je prehod.

Hvala za pomoč in lep večer še naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OTROŠKE SOBE
21.1.2008 20:31:14   
gaya24
http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=2&podskupina=0&artikel=72

Poglej si to stran.

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OTROŠKE SOBE
21.1.2008 20:52:42   
TIA22
Jaz sem otroško sobico sama barvala. Na stene sem narisala kvadrate, kroge in trikotnike različnih barv in velikosti. Omara in postelja sta rjavi. Potem pa sem se odločila da bom zavese sama šivala in sem naletela na enako blago, kot ima like na steni. Pa je zelo lepo izpadlo.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OTROŠKE SOBE
21.1.2008 23:49:57   
Anonimen
rumeno ali pa bledo roza, ena sobica, npr. za spat je lahko bledo roza (pastelna), igralnica pa pastelno rumena ali zelena (svetlo zelena).

Pa potem lahko nalepis se razne nalepke - ali te iz Baby centra ali pa iz Busija, pa v Buttlersu v AUT sem jih tudi videla lustne, samo ne vem, ce jih imajo v Kranju v Qlandiji.

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OTROŠKE SOBE
22.1.2008 15:02:22   
tinadvojčica
No sobice se barvajo in sicer smo se odločili da bo spalnica roza rdeča, igralnica pa rdečo zelena. Me prav zanima kako bo izgledalo. Hvala vse za pomoč!

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OTROŠKE SOBE
22.1.2008 15:11:51   
pety78
Se priporočamo za slikice. user posted image

_____________________________



(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OTROŠKE SOBE
22.1.2008 18:25:04   
tinadvojčica
Bom dala jutri, ko bo sobica sestavljena!

Lp

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?