|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povečanje prsi
21.1.2008 14:49:20   
dalin
Saj ne vem,če sem šla na pravi forum,pa vseeno bom kar tukaj vprašalauser posted image :

Moja kolegica bi si zelo rada dala povečati prsi.Se je že zmenila za pregled v kliničnem centru,mislim da stane okoli 3000€,če sem jo prav zastopilauser posted image user posted image .
Zdaj me pa zanima,če ima katera tukaj kakšne izkušnje s tem oz.če katera kaj ve o tem.So lahko kasneje kakšne komplikacije,ali pa kaj podobnega?Jaz osebno nisem proti temu in vedno pravim:tvoja glava,tvoj svet.Vem pa da si jaz ne bi upala kaj takega narediti.Ne vem zakaj,me enostavno odbija,če samo pomislim na to.

Hvala za vaše odgovore in komentarje.

Lep dan

_____________________________

Žan 27.09.2006

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Povečanje prsi
21.1.2008 14:55:11   
Taula
Komplikacije so možne, to ji vse morajo razložiti, ko se odloča za obliko vsadkov. (kapljične, okrogle...)

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Povečanje prsi
21.1.2008 14:55:16   
Majuska
Naj gre raje k dr. Planinšku v Rožno dolino, zanj vsaj vem da je res strokovnjak.

http://www.kirurski-sanatorij.si/sl/recepcija/sistem_narocanja/

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Povečanje prsi
21.1.2008 15:08:09   
binica
Ji dam jaz 2 moji številki - zastonj user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz bi jih namreč z veseljem dala pomanjšat, sam si itak ne upam....

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Povečanje prsi
21.1.2008 16:45:42   
Anonimen
Moja sestra si je hotla dat, sam si je premislna k so ji pojasnil da jih moreš vsake 10 let kao menjavat-vsadkeuser posted image

Pa tukaj si lahko malo prebere:
TUKAJ
TUKAJ
TUKAJ
TUKAJ


(odgovor članu binica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Povečanje prsi
21.1.2008 18:16:26   
Anonimen
Moja sestra si jih je dala in je imela komplikacije. Na eni strani je imela vnetje, tako da je imela med drugim tudi vročino in antibiotike. Pa trdo ima še sedaj, kakšne 4 mesece po operaciji, morala pa je tudi hoditi na ultrazvoke, se mi zdi, da 14 dni vsak ali nekaj takega, in to seveda vse samoplačniško. No, na tej starni bo izgleda imela dojko večjo kot na drugi. Lahko bi se sicer dala ponovno operirati, ampak to potem pod 1. spet vse stane, po 2. pa spet vse bolečine in kar paše zraven (tudi spet možni zapleti z vnetjem). Tako da bo očitno imela zdaj pač eno večjo. Saj v stoječem stanju pravi, da se ne vidi, ko leži, pa.
Je pa tako, da če imaš res majhne prsi brez ali z zelo malo žleznega tkiva, potem večinoma ni problemov oziroma zavrnitve implantantov, če pa je prisotnih precej žlez, pa telo potem lahko tako reagira, kot se je zgodilo pri moji sestri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Povečanje prsi
21.1.2008 18:51:01   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: binica

Ji dam jaz 2 moji številki - zastonj user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz bi jih namreč z veseljem dala pomanjšat, sam si itak ne upam....





Se javim kot kandidatko za prevzetje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Povečanje prsi
21.1.2008 19:39:21   
eya
Moja prijateljica si jih je dala, pri dr. Fabianiju. Zdaj jih ima dve leti in je brez težav. Mislim, da jih lahko ima več kot 10 let. Dala je pa tudi nekaj takega zanje, kot si ti napisala. Je pa prej res imela zelo majhne.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Povečanje prsi
21.1.2008 19:47:19   
petja
Si jih je dala kolegica povečat, pa pravi, da jo je po operaciji nenormalno bolelo, da če bi prej vedela, kakšna bolečina bo to, si jih ne bi dala povečati.

Jaz osebno "brez razloga" (če ni nujno in moje zdravje ni odvisno od tega) na tako operacijo ne bi šla, ker pri vsaki operaciji lahko pride do komplikaciji, pa hkrati nikoli ne moreš vedeti, kako bo tvoje telo sprejelo vsadke, saj je to za telo tujek.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?