MAMICE ZBUJANČKOV! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lin -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:19:54)

:bravo: IN ŠE NEVEMKOLKOKRAT:bravo:MAMICAM,KATERI MALČKI SE ZBUJAJO POGOSTO PONOČI!
Mi se ponavadi ponoči zbudimo samo 1x.
Zdaj pa že dva dni nespimo nič!ZOBKI!
Jaz sem kot da bi me povozu vlak!
Šele sedaj vidim kaj pomeni da se ponoči naspiš.
Še enkrat "kapo dol"tem mamica!
lp:metulj:




dory -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:21:29)

O se ena...pri nas krici ce je v svoji postelci in se zbuja n krat na noc...ce spi pri meni je mal bols..sam kaj ko skoz brca pa se obraca...isto ostanem brez spanca :)




Anonimen -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:22:44)

Teja, kaj pa, če ga daš v žakelj?




dory -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:26:33)

Sem mela zakelj pa je tko krical..se ni mogel obracat pa vstajat...mogoce ce bi vztrajala par noci,da bi se navadu...sam nisem sama v bajti in njegov prodoren glas zbudi se vse naokol,kar ponoci ni glih najboljs :)




Nogavička -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:37:46)

Se prijavljam v klub.;)

Naši Hani se očitno zdi, da nekaj zamuja, če še ponoči ne vadi sedenja in vstajanja. Tako, da sploh ne štejem več kolikokrat vstanem.

Ampak, saj bo minilo. Se včasih hecam, da ji bom vrnila, ko bo začela žurat in bo v soboto zjutraj želela dolgo spat, jaz ji pa ne bom pustila.:)-:)-:)-

L.p.

Tea




lin -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:39:49)

Ma mi smo drugače pridni za ninat in najlepše spi v svoji postli, pri naju niti noče,se samo malo igra in ko postane ful zaspana postane tečna da jo moram dat v njeno postlo.
No sej se ne pritožujem!
Je pa nam tudi uspelo jo navadit,da sama zaspi,ker se cincat po rokah!
:bravo:Lin:bravo:
Joj tej zobki!




lin -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:40:41)

:bravo: Tea D:bravo:
ha ha ha,da bi nas zdaj slišali(in razumeli)?




Tjuša -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:45:19)

Živjo!
Tole je prava tema zame in mojega navihanca. Sem prišla danes na forum prav zaradi tega.:bravo:
Star je 11 mesecev in po polnoči se zbuja n-krat. :zmeden: Ampak samo toliko, da naredi požirek ali dva soka in zaspi.
Sklepam, da sem sama kriva, ker sem ga tako navadila. Sedaj pa imam. Ali obstaja kakšna možnost, da to zbujanje malo zredčiva. Ali pa naj se kar sprijaznim, da ne bom spala naslednjih nekaj let.:(
Hvala za vsak vaš nasvet.
Pa lep zimski dan želim vsem skupaj.
:muca:




ajf -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 11:50:08)

:bravo:se strinjam lin; bravo mamice
tiste, ki spimo vso noč se zavemo kako je, šele ko se zgodi: naša je danes ponoči telovadila od 1 do 3.30, ni in ni upala zaspati, ma ni sitnarila, ona bi se igrala, govorila, hodila...jaz pa kot matasta zraven; prejšnjo noč pa je spala od 21.00 do 8.00.brez se zbudit. kdo razume?




lin -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 12:10:49)

Ajf
No jaz sej vem kaj je razlog da nespimo!ZOBKI!
Se je pa že zgodilo tudi nam da se je sredi noči zbudila in hotela igrati,Jaz jo pustim na miru ,parkrat se oglasi in pobuni,pol pa ko vidi da nepalio se še mal igra in zaspi nazaj!




Tiki -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 13:40:53)

Mi smo tudi to noč komaj kaj spali. Mali ima kar bulice na dlesni. Oh, ti zobki, pa še malo se mu nos zabaše in smo tam. Dojenje na eno stran, pa na drugo, pa duda not, pa duda ven, pa mazanje s Calgelom, pa spet duda, pa ne več duda, pa spet na drugo stran, pa čiščenje noska (fiziološka ali sterimar), pa malo vode po flaški... , pri vsem tem se pa na čase še joka na vse grlo, tako da zbudi še sestrico in očija v sosednji sobi... potem pa nekje okoli 4-5h zaspimo.
Saj bo bolš:zmeden:

Lp:zaspan:




kimi -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 13:41:25)

Moj ga zadnje par tednov tudi malo sračka ponoči-prav veliko ne malo pa. Odkar je bil bolan se vedno zbuja ob 4 zjutraj mu dam dudo ter spi do 7 potem pa flaška in crkljanje z mamico




ajf -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 13:52:02)

lin, jaz bi si mislila, da če so zobki, da bi kaj sitnarila; saj to noč je bilo tako, da sem jo "ignorirala" in kinkala naprej, ona pa en čas primiru, oči kot žetoni, potem pa ritanje po postelji, pa razni glasovi, potem pa se je toliko vrtinčila, da smo vstale, da je vsaj mož lahko spal; saj je bila druga taka noč v skoraj enajstih mesecih, upam da ena redkih tudi za naprej.




Ro-La -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 13:56:24)

Kaj je že to spanje?????
Ne pomaga nič, tudi če spi pri nama se v spanju joče, zbuja....zjutraj pa smo kot da je valjar po nas vozil:)-




leah -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 15:18:43)

punce,kdaj pa začnejo zobki rast?




lin -> MAMICE ZBUJANČKOV! (19.1.2005 16:50:09)

Lin je dobila prvadva naenkrat točno pri 4,5.
Zdaj pri 6,5 ima že 6




Stran: [1]