|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vid pri dojenčku!
18.1.2008 18:29:36   
1A
zanima me, kaj bi lahko bilo narobe z user posted image starim 4. mesece, ko mu pokažeš kakšno igračko ali kateri koli predmet npr: s prstom migaš pred njegovim obrazom in se ne odziva !  drugače pa je dobrovoljček in se lepo razvija!! Imamo pa tudi naročen  pregled pri okulistu!Če ima katera takšne probleme naj  mi piše. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vid pri dojenčku!
18.1.2008 19:12:46   
urskas
Upam  in držim pesti, da bo s tvojimuser posted image  vse OK.

Naši dve sta pri dobrem mesecu že reagirali na razne premike.
Pravila najbrž ni, morda mu pa ni zanimivo...

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vid pri dojenčku!
18.1.2008 23:42:53   
petrinja
ali tudi kaj škili?

ker tudi pri nas se ni kaj preveč menil za tiste cofe levo desno, a je bila njegova pozornost usmerjena drugam-je raje gledal obrazeuser posted image . no, je pa od 6. meseca ko je začel bolj fokusirati, zaškilil na notri, in je sedaj pri 8,5 mesecih dobil kar očalca z dioptrijo, ki je posledica škiljenja in napenjanja-je pa popravljivo, le doba ko jih bo moral nositi verjetno kar cela predšolska.
nič ne skrbi na zalogo-je kar fajn da greste k okulistu, da vam poda strokovno mnenje in nadaljne informacije.

želim vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?